Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

co to znaczy jak mężczyzna nie odpisuje na smsy

Polecane posty

Gość marawstala
8 minut temu, Leżaczek napisał:

9 minut temu, Gość marawstala napisał: Ok. Możliwe że nie kazdemu służy... Mam koleżankę która po roku nie jedzenia mięsa wróciła do niego bo miała jakieś problemy właśnie z układem pokarmowym... Jak wyglądał jej codzienny jadłospis nie powiem bo nie wiem...  X ja ograniczylem mięso z kilkunastu kg do kilku miesięcznie DLA OSZCZĘDNOŚCI PIENIĘDZY i gorzej się czuję, ostatnio zjadłem 4 dni piersi z kurczaka i już zupełnie inaczej. 

Wiesz dlaczego? Bo organizm jest od niego uzależniony : ) żeby się odzwyczail i przestawił to musi chwilę potrwać. 

1 minutę temu, Gość marawstala napisał: Nie oglądam kanałów o wege bo działam instynktownie... Jeśli jesteś wszystkożerny to dziwne, że akurat to mięso a raczej jego brak tak Cię u innych razi...  X bo wyglądają jakby uchodzilo z nich życie, jak żywe trupy. 

Dzisiaj zjadłem śniadanie 3 jajka po 35gr z super ciasnych klatek mam nadzieję 👌😙 i masło 82%, chleb 🍞 maślany z herbatą czarną 😄 

• Confused 1

Gość Starociotka
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

a co jeśli organizm jest uzależniony od jedzenia, i musi chwilę potrwać, żebyśmy się wszyscy odzwyczaili?

SPRAWDZ MOZESZ SCHUDNIESZ

Gość Mr.Bacutil

Brokulico, czy trutka na tygrysy którą wraz z padliną zadał Ci Leżaczek zaczęła już działać?😂

Gość marawstala
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość marawstala napisał: Nie oglądam kanałów o wege bo działam instynktownie... Jeśli jesteś wszystkożerny to dziwne, że akurat to mięso a raczej jego brak tak Cię u innych razi...  X bo wyglądają jakby uchodzilo z nich życie, jak żywe trupy. 

Wegetarianie nie pisze o weganizmie (bo z nim nie mam stycznosci)... Jedzą wszystko oprócz miesa... I wyglądają całkiem zdrowo. : )

Gość marawstala
3 minuty temu, brokentiger87 napisał:

a co jeśli organizm jest uzależniony od jedzenia, i musi chwilę potrwać, żebyśmy się wszyscy odzwyczaili?

Podobnie jest z cukrem... ogólnie że słodyczami... Dopiero po jakimś czasie od odstawienia przestajesz mieć na nie chętke...

2 minuty temu, Gość Mr.Bacutil napisał:

Brokulico, czy trutka na tygrysy którą wraz z padliną zadał Ci Leżaczek zaczęła już działać?😂

zaczyna mi być wilgotno😳

Gość Gość

Można także w ogóle nie jeść i żyć. Prana i te sprawy. Energię wysysac z takich brokułów. 

2 minuty temu, Gość marawstala napisał: Wegetarianie nie pisze o weganizmie (bo z nim nie mam stycznosci)... Jedzą wszystko oprócz miesa... I wyglądają całkiem zdrowo. : ) X to jedz, bo jak odstawisz ze zwierzątek te wszystkie rzeczy to padniesz jak mucha 😱 

Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

zaczyna mi być wilgotno😳

na prawde? 🙂  pozwól że rozwinę, czujesz szczypanie komórek uprężniające narząd krokowy celem sygnalizacji zawiadomienia o możliwości intruzyjnej aktywności interpersonalnej? 😎

Gość Mr.Bacutil
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

zaczyna mi być wilgotno😳

To akurat nie dziwne. Tylko że to przeze mnie, nie przez trutkę. Ja po prostu tak działam na kobiety. Na brokuły jak widać również 😂

6 minut temu, brokentiger87 napisał: kazałam Leżaczkowi wielokrotnie kupować normalne jajka X w życiu nie dam 80 groszy gdy są po 35 w hipermarket. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

na prawde? 🙂  pozwól że rozwinę, czujesz szczypanie komórek uprężniające narząd krokowy celem sygnalizacji zawiadomienia o możliwości intruzyjnej aktywności interpersonalnej? 😎

Zanim zaczniesz popisy wszy na grzebieniu naucz się raz na zawsze pisowni naprawdę . 

1 minutę temu, Gość Mr.Bacutil napisał:

To akurat nie dziwne. Tylko że to przeze mnie, nie przez trutkę. Ja po prostu tak działam na kobiety. Na brokuły jak widać również 😂

:classic_blush:🥦

Gość gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

7 minut temu, Gość gość napisał: leżaczek tak mi przykro 😞 X czemu 😞

nie wiem, tak czuję, zawiodłeś się 😞 

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zanim zaczniesz popisy wszy na grzebieniu naucz się raz na zawsze pisowni naprawdę . 

SPIER/DALAJ

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, brokentiger87 napisał: kazałam Leżaczkowi wielokrotnie kupować normalne jajka X w życiu nie dam 80 groszy gdy są po 35 w hipermarket. 

jak Leżaczek w tym roku jeszcze nie znajdzie se gospodarnej kobity to będzie zagłada. kobita powie: idę na po zakupy dla domu, daj mi portfel, Ty do pracy idź... a Leżaczek: ale..... żona: to JA się zajmuję kuchnią, więc dawaj ten cholerny portfel. Leżaczek [wyciąga z niego 50 groszy i chowa do kieszeni na gry] żona: CO TY TAM KOMBINUJESZ? daj kupić zdrowsze jajka, bo Ci Twoje utnę!

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

SPIER/DALAJ

Nie. Mordę to ty na swoją starą drzyj. 

Przed chwilą, brokentiger87 napisał: jak Leżaczek w tym roku jeszcze nie znajdzie se gospodarnej kobity to będzie zagłada. kobita powie: idę na po zakupy dla domu, daj mi portfel, Ty do pracy idź... a Leżaczek: ale..... żona: to JA się zajmuję kuchnią, więc dawaj ten cholerny portfel. Leżaczek [wyciąga z niego 50 groszy i chowa do kieszeni na gry] żona: CO TY TAM KOMBINUJESZ? daj kupić zdrowsze jajka, bo Ci Twoje utnę! X ale ☝😟 10 x 50gr to już 5zł, x4 tygodnie to 20zł a 20zł to już gra w promocji 😗👌

Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

ja bym mężowi w życiu nie pozwoliła tak dziadować i żydzić

Zaraz będzie kłótnia jak u kiepskich. 

Gość GOSC
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Mordę to ty na swoją starą drzyj. 

kobieto odpier/dol sie

8 minut temu, brokentiger87 napisał: ja bym mężowi w życiu nie pozwoliła tak dziadować i żydzić X to będzie tygrys na kocią łapę zył 👌😙

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować