Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

co to znaczy jak mężczyzna nie odpisuje na smsy

Polecane posty

Gość Szpetko Stolec

Dusza brokentiger87 należy do mnie!

Gość Mr.Bacutil
13 minut temu, Gość Mr.Bacutil napisał:

Brokułko, martwię się o Ciebie. Leżaczek to podejrzany typ. Ma na Ciebie zły wpływ, ewidentnie. To przez tego dziada nie jesteś już wege😐 Wciska Ci ciągle padlinę i inne niezdrowe żarcie. Pewnie wybiera je ze śmietnika zza biedy. Kto wie, może rzeczywiście dosypuje Ci trutki na tygrysy w myśl zasady "nie możesz być moja, to żaden cię nie będzie miał"? Chodź do mnie, ja Cię ocalę przed tym jadowitym wężem z lokatami😘

zza biedry 😂

Gość gość

ja wiem, że to prowokacja, ale przypomina mi to byłą mojego męża. Lata po tym jak się rozstali napisała do niego, on jej grzecznie odpisał, a ona uznała, że chciał się z nią przespać...jedyne co miała na swoją obronę to fakt, że wszyscy byliśmy wtedy bardzo młodzi

Gość Czarna

To jest bardzo proste kobiety Nie odpisuje bo nie chce nie jestes wazna po prostu.Nie szukajcie usprawiedliwien dla takiego zachowania.Zainteresowany facet zawsze sie odzywa.

59 minut temu, Gość Mr.Bacutil napisał:

Brokułko, martwię się o Ciebie. Leżaczek to podejrzany typ. Ma na Ciebie zły wpływ, ewidentnie. To przez tego dziada nie jesteś już wege😐 Wciska Ci ciągle padlinę i inne niezdrowe żarcie. Pewnie wybiera je ze śmietnika zza biedy. Kto wie, może rzeczywiście dosypuje Ci trutki na tygrysy w myśl zasady "nie możesz być moja, to żaden cię nie będzie miał"? Chodź do mnie, ja Cię ocalę przed tym jadowitym wężem z lokatami😘

🙀 niby absurd, ale tak to napisałeś, że zaczynam w to wierzyć i wchodzę Ci do tapczanu

4 minuty temu, Gość Czarna napisał:

To jest bardzo proste kobiety Nie odpisuje bo nie chce nie jestes wazna po prostu.Nie szukajcie usprawiedliwien dla takiego zachowania.Zainteresowany facet zawsze sie odzywa.

może nie wie jak romantycznie odpisać

albo może jeszcze nie doszedł do siebie

może szuka pierścionka

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

🐯🐅 już olał leżaczek bo leżaczek nie może się żenić 💒 także tego bierzcie i tulcie futerko wszyscy 😞

😮😿 co to za dyrdymały, koleżko?

Gość Aro
Dnia 25.08.2019 o 22:58, brokentiger87 napisał:

może kiedyś wrócę

Do poblemów zdrowotnych nie warto.

Za mao żelaza hemowego i niepłodność rozwija się. Jak 9-10 lat nie dostarczasz, to pote już nie nadrobisz.

Gość w kość
19 godzin temu, brokentiger87 napisał:

🐯🐅 już olał leżaczek bo leżaczek nie może się żenić 💒

oj tam,

podpisujesz intercyzę i sprawa załatwiona,

Gość Ania
Dnia 25.08.2019 o 22:15, brokentiger87 napisał:

po wspólnej nocy?🤔

nie ważne. ważne ile napisałas mu tych smsów i o ktorej, jak więcej niż 3 to wyczuł dramę i ma cię gdzieś. zależy co było w tych smsach? oraz może jest po prostu w pracy? no i jeszcze obiecaliscie sobie cos przed sexem?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować