Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Ross paczam po ex

Polecane posty

Gość mamo
7 minut temu, Gość jukijo napisał:

usłysz siebie.. z jajem to o włosach opowiada Agnieszka N. Mówi mądrze, jest inteligentna ale i z jajem i zabawna i przede wszystkim miła, zadbana i ogarnięta. Za czas 20 minutowego filmu jak dwa razy klapnie jakimś zartem to czlowiek jest bardziej pozytywnie rozbawiony niż jak Goska 30 mniut robi z siebie idio*(t)kę. Gosia jest po zżulona, zaniedbana i pajacuje - to nie ma nic wspolnego z dobrym humorem na poziomie , ona jest zwyczajnym dnem

to idz i ogladaj Agnieszke N. i nie marnuj zycia na Goske, bo jej i tak nie zmienisz, a tylko nerwy zepsujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo
Przed chwilą, Gość gość napisał:

w sumie szkoda, że poza RLM nie ma specjalnie polskojęzycznych kanałów osób o alternatywnym stylu (ubrania, makijażu, wystroju domu). Fajnie byłoby obejrzeć filmik kogoś kto ciekawie urządza dom czy robi makijaż/GRWM  i nie ma tak wymuszonego poczucia humoru

o dokładnie, kto na siłe nie robi z siebie jajcary, ktorą nie  jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo
Przed chwilą, Gość mamo napisał:

to idz i ogladaj Agnieszke N. i nie marnuj zycia na Goske, bo jej i tak nie zmienisz, a tylko nerwy zepsujesz.

moje zycie, moje nerwy - ale akurat nie marnuje ich na Gośke, bo nie denerwuje sie podczas wyrazania swojego zdania na kafe.
Trzeba bylo by byc niezle znerwicowanym, żeby przejmować się rozmową na kafe z obcymi osobami, gdzie do tego tematem jest zwyczajna żżulowana gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość fit napisał:

Kiedy my same kobiety wtloczymy sobie do glow, ze absolutnie NIE MUSIMY o siebie dbac? I co to "dbanie o siebie" w ogole znaczy? dla jednej jest to 2h makijaz a dla innej przemycie twarzy woda z mydlem. Dzeiwczyny odpusccie same sobie i badzcie jakie tylko chcecie, ale nie wymuszajcie na innych kobietach swoich przeswiadczen. Jak chcecie to chodzcie do fryzjera chocby codzennie, ale zrozumcie ze sa takie kobiety ktorym to do szczescia nie jest potrzebne i maja szczerze w powazaniu, ze to psuje jakas tam WASZA estetyke, bo to jest tylko wasz problem, a nie tych kobiet. Wasz wyglad tez nie wszystkim pasuje chocbyscie godzinami przesiadywaly u kosmetyczk to wasza estetyka tez nie wszystkim sie podoba. 

Brak higieny nie jest tylko naszym problemem, ale ogólnym, bo niestety nie tylko my sami wdychamy swój smród, ale i reszta ludzi znajdujących się obok nas.  Ja sobie na przykład tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie, aż się żal zrobiło mi tych jej fanek. Szkoda że Gośka nie wydedukowała kto mógł pisać takie porady, może wtedy lżej by podeszła do tematu.

Ja nie zapomnę jej z kamerką powiększającą, jak pokazała dziurki w uchu z kolczykami. 😱 Tam nawet kamerki nie trzeba było, żeby widzieć jak te kolczyki oblepione są jakąś mazią (ropą?) 🤢Może Ross z opóźnieniem obejrzał te filmiki? 😉

Eh...na biżuterii zawsze zbiera się taka "maź" - to mieszanka naskórka i łoju. Każdy to ma jeżeli nie zmienia często biżuterii lub jej nie przemywa. Jak masz kolczyki i potrzesz palcami dziurkę to palce będą miały taki piżmowy zapach - to jest właśnie to. 

Dlatego ludzie którzy mają rozciągnięte uszy codziennie muszą być te rozporówki (większa powierzchnia - więcej tego osadu). To jest normalne...tylko nieprzyjemne to golądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość mamo napisał:

to idz i ogladaj Agnieszke N. i nie marnuj zycia na Goske, bo jej i tak nie zmienisz, a tylko nerwy zepsujesz.

Cicho tam Gocha bo Szkota obudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gosia mówiła że dla kogo ma się malować? Ross ma to gdzieś, ona wstaje rano do pracy, w pracy z nikim się nie widuje, potem wraca do domu, idzie do sklepu i wraca do domu. Wydaje mi się, że przez ten czas dość sporo osób jednak ją widzi. Pierwsze słyszę, że malować się można tylko wtedy, jak szukamy faceta 😄 Poza tym Gosia znowu przesadza, bo pomalowanie się nie oznacza rysowania sobie twarzy, tylko podkreślenie urody (mascara na rzęsy, pomadka na usta) i zajmuje to zaledwie 5min. a wygląda się wtedy promienniej. Tymczasem Gosia jęczy że zamiast o 7, musiałaby wstawać o 6. Ona ma niestety skłonności do dużej przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgska
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Brak higieny nie jest tylko naszym problemem, ale ogólnym, bo niestety nie tylko my sami wdychamy swój smród, ale i reszta ludzi znajdujących się obok nas.  Ja sobie na przykład tego nie życzę.

ja sobie tez duzo rzeczy nie zycze, ale ludzi nie zwlaszcza obcych nie zmienisz, wiec pozostaje ci z tym zyc i np. omijac srodki transportu publicznego skoro tak ci to przeszkasza.

A poza tym to ze ktos ton tapety na siebie nie naklada nie znaczy ze jest niehigeniczny. W twoim przeswiadczeniu tak, ale mozna byc czystmy bez makijazu, lakieru we wlosach i innych tkich.

Ale tak jak mowie swiat sie nie kreci wokol ciebie, wiec nie maz wyboru i musizs takich ludzi, nawet smierdzacych zaakpcetwoac i co najwyzej omijac szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Eh...na biżuterii zawsze zbiera się taka "maź" - to mieszanka naskórka i łoju. Każdy to ma jeżeli nie zmienia często biżuterii lub jej nie przemywa. Jak masz kolczyki i potrzesz palcami dziurkę to palce będą miały taki piżmowy zapach - to jest właśnie to. 

Dlatego ludzie którzy mają rozciągnięte uszy codziennie muszą być te rozporówki (większa powierzchnia - więcej tego osadu). To jest normalne...tylko nieprzyjemne to golądania

Jestem tego w pełni świadoma, dlatego codziennie ściągam biżuterię i jeśli jest brudna, to ją czyszczę, żaden to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość jukijo napisał:

usłysz siebie.. z jajem to o włosach opowiada Agnieszka N. Mówi mądrze, jest inteligentna ale i z jajem i zabawna i przede wszystkim miła, zadbana i ogarnięta. Za czas 20 minutowego filmu jak dwa razy klapnie jakimś zartem to czlowiek jest bardziej pozytywnie rozbawiony niż jak Goska 30 mniut robi z siebie idio*(t)kę. Gosia jest po zżulona, zaniedbana i pajacuje - to nie ma nic wspolnego z dobrym humorem na poziomie , ona jest zwyczajnym dnem

Zrozum, że na YT jest miejsce zarowno dla Agnieszki N. jak i dla Gosi... To całkiem różne osobowosi i chyba to jest w tym dobre, że kanały się różnią... jak ten konkretny Ci nie pasuje to nie oglądaj : ) 

PS albo jesteś trollem albo bardzo niesympatycznym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość fgska napisał:

ja sobie tez duzo rzeczy nie zycze, ale ludzi nie zwlaszcza obcych nie zmienisz, wiec pozostaje ci z tym zyc i np. omijac srodki transportu publicznego skoro tak ci to przeszkasza.

A poza tym to ze ktos ton tapety na siebie nie naklada nie znaczy ze jest niehigeniczny. W twoim przeswiadczeniu tak, ale mozna byc czystmy bez makijazu, lakieru we wlosach i innych tkich.

Ale tak jak mowie swiat sie nie kreci wokol ciebie, wiec nie maz wyboru i musizs takich ludzi, nawet smierdzacych zaakpcetwoac i co najwyzej omijac szerokim lukiem.

Omijam. Przedstawiłam tylko dlaczego nie jest to jedynie problem ludzi którzy śmierdzą, ale i ludzi którzy obcują z taką osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Gosia mówiła że dla kogo ma się malować? Ross ma to gdzieś, ona wstaje rano do pracy, w pracy z nikim się nie widuje, potem wraca do domu, idzie do sklepu i wraca do domu. Wydaje mi się, że przez ten czas dość sporo osób jednak ją widzi. Pierwsze słyszę, że malować się można tylko wtedy, jak szukamy faceta 😄 Poza tym Gosia znowu przesadza, bo pomalowanie się nie oznacza rysowania sobie twarzy, tylko podkreślenie urody (mascara na rzęsy, pomadka na usta) i zajmuje to zaledwie 5min. a wygląda się wtedy promienniej. Tymczasem Gosia jęczy że zamiast o 7, musiałaby wstawać o 6. Ona ma niestety skłonności do dużej przesady.

zabawne jak cechy osobowości które mogły doprowadzić do rozpadu związku tak "mimochodem" wychodzą. 

Gosia ma tendencje do przesady, reaguje strasznie "intensywnie" na krytykę (filmik o rodzicach, odpowiedź na komentarze), przyznała się,  że ma napady złości...a Ross poprosił ją o wyprowadzkę po tym jak coś mu odburknęła i on uznał to za brak szacunku. do tego jej "żartobliwe" komentarze na jego temat które się przewijały...

Jak to tak do kupy zebrać to wychodzi ktoś strasznie "dramatyczny" i konfliktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Miałam trzy do zatwierdzenia, a nie było w nich żadnych inwektyw. Np., gdy odpisywałam komuś z jego powyżej zacytowanym linkiem lub używałam medycznych określeń. Może mają tu jakieś słowa, które nie przejdą dopóki nie sprawdzi moderator. Na innych wątkach lecą wulgaryzmy i cały czas są, mimo zgłoszenia.

Są wątki gdzie nie puszczają pewnych słów. Po sprawie z zabójstwem prezydenta Gdańska nie puszczano postów z jego nazwiskiem. U anioła na resorach nie wejdzie komentarz z jej imieniem... 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Cicho tam Gocha bo Szkota obudzisz

🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿👤😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Są wątki gdzie nie puszczają pewnych słów. Po sprawie z zabójstwem prezydenta Gdańska nie puszczano postów z jego nazwiskiem. U anioła na resorach nie wejdzie komentarz z jej imieniem... 🙈

Serio? Nie wiedziałam.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Cicho tam Gocha bo Szkota obudzisz

🤫🤫🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Radzka ponad 100 tys subów i chatę kupiła a Gosia co ze swoim 250 tys subów... nadal w czarnej d*pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukijo

Mysle ze gosia ma problemy ciągnące sie od dziewcinstwa, ten wieczny zal do matki, w ogole do rodzicow.. ale tez ten brak zauwazenia belki w swpim oku, brak zauwazenia swojej winy.. stara baba po rusystyce, ktora ma problem do rodzicow, ze poszla na takie studia a nie inne. Moze i miała zapędy nie wiem.. na studia ASP, meyczne czy inne drogie, ale rodzicow nie bylo stac? Może znali dyrektora jakiejsc szkoly, ktory by goche przyjal na nauczycielke rosyjskiego, wiec poszla, bo rodzice obiecali robote.. ale po 3-5 latach sie pozmienialo. Roznie moglo byc, mnie tez mama załatwila kijową robote jak mialam 19 lat i rowniez zmusila na poczatku do studiow takich jakie jej sie wymarzyly. Ale rzucilam to potem w cholere, postawilam sie. Znalazlam inna robote, poszlam na inne studia. Jestem ,lodsza od gosi o kilka lat, a mialam kupe czasu na rozne zmiany w zyciu. A ta robila co jej kazano, a potem pretensje, bo nie pykło. To niech robi po swojemu, moze wtedy pyknie. Ale nie.. łatwiej jest temu leniowi robic to co kaza inni, niz pomyslec co zrobic dla siebie aby bylo lepiej - bo to juz za duzo wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfz
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Radzka ponad 100 tys subów i chatę kupiła a Gosia co ze swoim 250 tys subów... nadal w czarnej d*pie?

Radzka ma wspolprace, Goska zadnych. Z samych wyswietlen chaty nie kupisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

1 godzinę temu, marawstala napisał:

Zrozum, że na YT jest miejsce zarowno dla Agnieszki N. jak i dla Gosi... To całkiem różne osobowosi i chyba to jest w tym dobre, że kanały się różnią... jak ten konkretny Ci nie pasuje to nie oglądaj : ) 

PS albo jesteś trollem albo bardzo niesympatycznym człowiekiem.

jak się nazywa kanał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejmanti
30 minut temu, Gość gosc napisał:

 

jak się nazywa kanał?

chyba jej chodzi o "na piekne wlosy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość gosc napisał:

 

jak się nazywa kanał?

Zobaczę z ciekawości... Ale to mógłby być jakikolwiek inny kanał. Bez sensu porównywać kanały o różnej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Radzka ponad 100 tys subów i chatę kupiła a Gosia co ze swoim 250 tys subów... nadal w czarnej d*pie?

Pamiętaj, że Radzka inny rodzaj treści prezentuje- moda, kosmetyki- a tu jest więcej możliwości reklamy. Plus- jednak Radzka (czy ją się lubi czy też nie)jest bardziej schludna i estetyczna od flejowatej Gochy. Jasne- Goska może być taka jak chce ale firmy niekoniecznie muszą chcieć być z nią kojarzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Pamiętaj, że Radzka inny rodzaj treści prezentuje- moda, kosmetyki- a tu jest więcej możliwości reklamy. Plus- jednak Radzka (czy ją się lubi czy też nie)jest bardziej schludna i estetyczna od flejowatej Gochy. Jasne- Goska może być taka jak chce ale firmy niekoniecznie muszą chcieć być z nią kojarzone.

A ty ktory dzien z rzędu tu hejtujesz, podła babo? zmien chociaz troche styl tego hejtu skoro musisz sie od kilku dni tu produkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Tu nie chodzi czy rady były dobre czy źle. Mądre czy głupie. Chodzi o fakt w jaki sposób Gosia na nie zareagowała. Jeśli w ten sposób się odnosiła do innej opinii wyrażonej przez Rossa to nic dziwnego że nie chce z nią być. Każda opinie można wyrazić na różny sposób. To w jakiej formie zrobiła to Gosia pokazuje haka naprawdę jest. Arogancja, nie uznając innego punktu widzenia i nie potrafiący odnieść się z szacunkiem wobec tych, którzy jej z d9brego serca, a nie złośliwości napisali co myślą. 

Ojojoojoj STRASZNE 😄 Bo na chamstwo odpowiedziała chamstwem.  Ja robię dokładnie tak samo. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ojojoojoj STRASZNE 😄 Bo na chamstwo odpowiedziała chamstwem.  Ja robię dokładnie tak samo. 🙂 

Dokładnie, nie przypominam sobie żeby prosila o jakiekolwiek porady od "życzliwych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość fgska napisał:

ja sobie tez duzo rzeczy nie zycze, ale ludzi nie zwlaszcza obcych nie zmienisz, wiec pozostaje ci z tym zyc i np. omijac srodki transportu publicznego skoro tak ci to przeszkasza.

A poza tym to ze ktos ton tapety na siebie nie naklada nie znaczy ze jest niehigeniczny. W twoim przeswiadczeniu tak, ale mozna byc czystmy bez makijazu, lakieru we wlosach i innych tkich.

Ale tak jak mowie swiat sie nie kreci wokol ciebie, wiec nie maz wyboru i musizs takich ludzi, nawet smierdzacych zaakpcetwoac i co najwyzej omijac szerokim lukiem.

Ale nikt nie mówi o tapetowaniu twarzy, lakierowaniu włosów czy naklejaniu sztucznych pazurów, chodzi o zwykłą podstawową higienę! Jak ta Gośka wyglądała jak pokazywała swój nowy pokój? Tłuste wręcz sklejone włosy i sama mówiła, że śmierdzi. To normalne, że ludzie się pocą ale! Trzeba używać antyperspirantów i mogła wziąć prysznic po powrocie, przebrać się w czyste i nieprzepocone ciuchy i dopiero nagrywać. A włosy? Jak długo ich nie myła że tak wyglądały? Nikt nie mówi, że ma chodzić w pełnym makijażu, doczepiac włosy i wkładać same markowe ciuchy. No ale jednak umyć włosy, włożyć czyste ciuchy czy wziać prysznic jak się spociła to by mogła. Takie podstawy. Jak mieszkała z Rossem pewnie też taka śmierdząca po siłowni pakowała się na kanapę lub do łóżka i chciała się przytulać 😉 

Nie zgodzę się też że takich brudasów należy akceptować. Moim zdaniem należy ich piętnować. Taki menel może zostać wyproszony z autobusu albo jak ktoś mieszka w syfie np. w bloku pozostali mieszkańcy mają prawo to zgłosić by administracja zrobiła porządek z takim delikwentem bo jednak żyjemy wśród ludzi i jakieś normy obowiązują wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ojojoojoj STRASZNE 😄 Bo na chamstwo odpowiedziała chamstwem.  Ja robię dokładnie tak samo. 🙂 

Ale ty nie masz kanału na yt na który prosisz o finansowe wsparcie widzów. Ludzie ją sponsorują więc należy im się szacunek tak czy siak. A Gośka o tym zapomina, Jak wypisują same ochy i achy to jest ok, jak dają pieniążki to super, ale jak ktoś delikatnie zwróci uwagę na jej słabsze punkty to już wielce obrażona i kąsa chamskimi odzywkami. Żeby nie ludzie na yt to nie miałaby z kim teraz pogadać. Z rodzicami kontakt ma kiepski, jedyna koleżanka wyprowadziła się, Ross kopnął w zadek, o znajomych z pracy coś nigdy nic nie mówi (a może nie ma pracy?), tylko jutubową publiczność ma a i to nie szanuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Brak higieny nie jest tylko naszym problemem, ale ogólnym, bo niestety nie tylko my sami wdychamy swój smród, ale i reszta ludzi znajdujących się obok nas.  Ja sobie na przykład tego nie życzę.

A kogo obchodzi śmieszna paniusiu czego sobie życzysz a czego nie? 😄  Jak facet wraca z siłowni to też śmierdzi i co ? Ale facet już może, wy hipokrytki, nie? 😄 

Ja sobie nie życzę smrodu papierosów (co jest gorsze niż pot, bo nie dośc że śmierdzi to jeszcze truje) a jakoś musza to znosić w wielu miejscach. 

Gośkę lubię za to, że jednak mimowolnie (choć nie wiadomo) rozpowszechnia bardzo feministyczną ideę. 

A wy takie "body positive" jesteście zapewne, lajkujecie takie akcje itd. ale tylko na pozór jak widac. Właśnie w takich sytuacjach wychodzi jakie naprawde macie podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×