Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwerty123

Pierwsze objawy ciazy

Polecane posty

Gość Qwerty123

Drogie Panie. Czy ktoras z Was na samym poczatku ciazy jako pierwszy objaw miala rano rozowy/zabarwiony sluz a pozniej nic /raczej suchosc w pochwie? Chodzi tutaj o czas po zaplodnieniu  bliski miesiaczki lub 2 dni przed. Ja tak dzisiaj wlasnie mam a wczoraj klucie lekkie w podbrzuszu. @ powinna przyjsc niebawem albo juz. Jeszcze nie robilam testu co oczywiscie uczynie niebawem.

czy cos z tego co pisze jest Wam znajome ? 

Dzieki za odpowiedzi🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mnie jak zaszłam w ciążę bolały piersi od owulacji już i to dość mocno a normalnie zawsze bolały chwilę przed okresem. Poza tym pobolewaly mnie jajniki i w sumie nic więcej, a i podwyższona temp w pochwie rano przed wstaniem - powyżej 37 stopni. Parę dni przed okresem już pozytywny test wyszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf

Mnie tylko bolały piersi, a normalnie nigdy mi sie to nie zdarzało. Potem nie pojawiła się miesiączka, ale ciąża była planowana, więc się tego spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ból piersi. Żadnych wymiotów nudności ani mdłości. No i brak okresu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

U mnie pierwszym objawem był brak jakichkolwiek objawów. To znaczy zawsze przed okresem bolały mnie piersi, brzuch i było mi niedobrze. Gdy zaszłam w ciążę nie miałam żadnych objawów zbliżającego się okresu, nie bolały mnie piersi, zero pobolewania w brzuchu. No i oczywiście tego okresu nie dostałam. Jeśli chodzi o objawy ciąży takie jak mdłości czy ból piersi przyszły one duzo później, dopiero koło 8-9 tygodnia. Do tego czasu nie dolegało mi kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×