Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 83838

Dlaczego niektórym kobietom się nie chce pracować nawet na pół etatu ?

Polecane posty

Gość O to chodzi
 

Widzę, że wielbicielki Resa tu siedzą. A poniżanie i przedmiotowe traktowanie kobiet ci nie przeszkadzało? Bo mi owszem i m.in. ja pisałam z adminami w sprawie kasowania jego jątrzących tematów. Poinformowałam o tym Resa w wiadomości prywatnej. To mój mail do niego. Cytuję w całości:

„Rescatorze,

pohamuj proszę swoje zapędy do obrażania kobiet, ktore nazywasz "głupimi babami". Twoje tematy, w których będziesz usiłował wywoływać kłótnie, przepychanki słowne, obrażać inne osoby, będą zgłaszane do adminów forum. Twoja walka z wymyslonym przez ciebie wrogiem wcale nie jest śmieszna, bo niesie za sobą falę kolejnych hejtów i wyzwisk.

Nie da się ciebie zniechęcić do wypisywania głupot sposobem, trzeba drogą oficjalną.

W miarę możliwości będę obserwować twoje poczynania na forum i zgłaszać takie rzeczy.”

 

Wiesz co odpisywał mi Res? Chcesz wiedzieć jaki Res jest poza forum? Proszę bardzo. To mała próbka jego odpowiedzi:

„Wal się dupodajko! “

“Wal się peezdo.”

“Spier/dalaj kurEwko ! “

„Co jeszcze wymyślisz głupia peezdo?

A teraz wypier/talaj dupodajko”

„No i co glupia peezdo? Tak sie odgrazalas, co to mi zrobisz i co z tego wyszlo? G.... Olali twoje zmyslenia cienkim sikiem cieplego moczu?” (odgrażałam się, że będę zgłaszać jego tematy).

„I co durna krowo?”

Itd, itp. Około 40 jego maili do mnie I wszystkie z takim słownictwem. Tylko i wyłącznie za informowanie go, że zgłaszam jego posty i tematy, które jednak były kasowane przez adminów jako niespełniające reguł sztuki. Przyznaję też, że w ostatnich wiadomościach do niego, nazwałam go frustratem. Bo według mnie jest frustratem.

Jeśli ktoś, tak jak ja, miał z tym „facetem” kontakt poza forum i wylało się na niego szambo Resa pod postacią ubliżania to nie dziwię się, że nie wytrzymał i poniżał go na forum.

O to chodzi z Resiurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×