Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do zaakceptowania czy nie

Facet, który bierze finasteryd na łysienie i ma bardzo obniżone libido

Polecane posty

Gość Do zaakceptowania czy nie

Co byście powiedziały, jakby wam nowy facet oznajmił że łyka tabletki na łysienie i przez to libido ma mocno obniżone i bujnego życia erotycznego z nim nie będziecie miały?

Bez finasterydu nie da się hamować łysienia androgenowego, a po przeszczepie włosów tym bardziej trzeba go brać by ograniczyć dalsze postępowanie łysienia na obszarze gdzie są pierwotne, nieprzeszczepione włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Zimne kłody będą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kolei łysego to może

stare by zaakceptowały. W miarę młoda  i do tego atrakcyjna chce chłopa z włosami, a nie kogoś kto już w wieku 30 lat jest łysy jak Kukiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpada. A na co mi włosy u faceta, jak sprzęt nawala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale łysego też

byś nie chciała, bo brzydki jak Kukiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

U niektórych po finasterydzie odnotowano trwałe zaburzenia lub nawet brak erekcji. Poczytaj o post finasterid syndrome. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina w młodym wieku to

też w zasadzie jak impotencja, bo szanse na seks z ładną dziewczyną z korporacji znikome. Chyba, że się ma kasę i pozycję społeczną. A będąc zwykłym pracownikiem biurowym bez ładnych włosów można zapomnieć o ładnych dziewczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość Łysina w młodym wieku to napisał:

też w zasadzie jak impotencja, bo szanse na seks z ładną dziewczyną z korporacji znikome. Chyba, że się ma kasę i pozycję społeczną. A będąc zwykłym pracownikiem biurowym bez ładnych włosów można zapomnieć o ładnych dziewczynach.

Dziwne by bylo gdyby ładna dziewczyna chciała byc z jakims lysym, nieatrakcyjnym nieudacznikiem. No sorry. I przestań juz sie uzalac. Miss świata mieć nie będziesz i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
44 minuty temu, Gość Do zaakceptowania czy nie napisał:

Co byście powiedziały, jakby wam nowy facet oznajmił że łyka tabletki na łysienie i przez to libido ma mocno obniżone i bujnego życia erotycznego z nim nie będziecie miały?

Bez finasterydu nie da się hamować łysienia androgenowego, a po przeszczepie włosów tym bardziej trzeba go brać by ograniczyć dalsze postępowanie łysienia na obszarze gdzie są pierwotne, nieprzeszczepione włosy.

POWIEDZ MU ZE JEST GOJEM I PIONKIEM SYJONU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina w młodym wieku to

Dlatego lepiej brać finasteryd, mieć niezłe włosy zaliczać ładne panny na pierwszych randkach, do tego nie jest potrzebne super libido. Nie jest też potrzebna super kasa, koszulkę za 200 zł by wyglądać na niebiednego można sobie czarny kupić za kasę z karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość Łysina w młodym wieku to napisał:

Dlatego lepiej brać finasteryd, mieć niezłe włosy zaliczać ładne panny na pierwszych randkach, do tego nie jest potrzebne super libido. Nie jest też potrzebna super kasa, koszulkę za 200 zł by wyglądać na niebiednego można sobie czarny kupić za kasę z karty kredytowej.

Jest 1 problem... Ładne panny muszą zechciec iść z Tobą do lozka. Twoim problemem nie jest Łysina tylko ogólny brak atrakcyjności. Zapewne nie jest przystojny, do tego brak ci charyzmy, poczucia humoru i tych urwikow w oczach. Bez tego nic nie zdzialasz nawet jak będziesz mial włosy do pasa. I nie, nie wystarczy założyć bluzke za 200 zl- wiesz, zamożni noszą takie za 1000...200 to juz normalny tshirt kosztuje... Bo kobiety szukające zamożnego nie pójdą na pierwszej randce do lozka... Im nie zalezy na seksie tylko na malzenstwie. Nie Wiesz nic o kobietach. I tak jak ty robisz selekcję po wyglądzie, tak samo kobiety to robią i mają do tego święte prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina w młodym wieku to

Poczucie humoru mam, ale dość sarkastyczne i ironiczne, do tego często wulgarne. Z wyglądu jestem przeciętny, niebrzydki na pewno. Celuję jednak w miarę ładne dziewczyny, nic nie poradzę na to że brzydkie mi się nie podobają. Nie powiem, seks z atrakcyjną kobietą podniósłby mi samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No tak samo ty się nie podobasz, bo kobiety też nic nie poradzą ze lubią przystojnych i postawnych. Życie. Teraz kasuj temat i nie spamuj więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Po co brać wybrakowanego jak dookoła wielu z twardymi palami i włosami na glowie? Nie moja bajka bo kocham seks i nie wyobrażam z niego rezygnować bo niby w imie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam f z czupryna

Ja mialam 16 lat i moj chlopak 18 lat jiz byl lysy ale mega go kochalam, chcialam jeszcze przezyc milosc z kims innym a nie w wieku 16 lat deklarowac molosc na woeki i poznalam mojego meza ma mega bujna czupryne, zadnych zakoli i jestem mega zzczesliwa ze nie jestem z lysym. On nigdy nie bedzie lysy, zarowno od str taty i mamy mdzczyzni na glowie maja WSZYSTJIE WOSY! 

Dobre geny przynajmniej te przekaze moj maz naszemu synowi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Niskie libido? O nie nie to nie dla mnie od tego jest młodość żeby pobrykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość Ja mam f z czupryna napisał:

Ja mialam 16 lat i moj chlopak 18 lat jiz byl lysy ale mega go kochalam, chcialam jeszcze przezyc milosc z kims innym a nie w wieku 16 lat deklarowac molosc na woeki i poznalam mojego meza ma mega bujna czupryne, zadnych zakoli i jestem mega zzczesliwa ze nie jestem z lysym. On nigdy nie bedzie lysy, zarowno od str taty i mamy mdzczyzni na glowie maja WSZYSTJIE WOSY! 

Dobre geny przynajmniej te przekaze moj maz naszemu synowi 😄

No i super, gratuluję 🙂

Geny sa bardzo ważne. Jak później wytłumaczyć córce, ze zachorowala na łysienie androgenowe, bo jakis niedorozwoj genetyczny jej tatuś chciał zamoczyc?  Takich na szczęście w dzisiejszych czasach sama natura izoluje od ci/pek. Nikt nie potrzebuje mieć nieszczęśliwe dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka
1 godzinę temu, Gość Do zaakceptowania czy nie napisał:

Co byście powiedziały, jakby wam nowy facet oznajmił że łyka tabletki na łysienie i przez to libido ma mocno obniżone i bujnego życia erotycznego z nim nie będziecie miały?

Bez finasterydu nie da się hamować łysienia androgenowego, a po przeszczepie włosów tym bardziej trzeba go brać by ograniczyć dalsze postępowanie łysienia na obszarze gdzie są pierwotne, nieprzeszczepione włosy.

Dla mnie byłoby ok ale ja nienawidzę seksu. Dla mnie mógłby nie istnieć. Ale. Włosy musiałby mieć, bo łysych nie znoszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale łysego też
42 minuty temu, Gość Ola napisał:

Niskie libido? O nie nie to nie dla mnie od tego jest młodość żeby pobrykac

I od tego jest młodość,by mieć ładne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale problem

po co pytasz kobiet, w dodatku tutaj na tym forum wypowiada sie wiele nie milych kobiet, wiec ich zdanie sie nei liczy bo z taka bys nie chcial pewnie byc, powiem Ci ze ja wylysialem, tez to przezywalem, ale praktycznie wszedzie stram sie zagadywac ludzi stad latwo poznaje duzo nowych osob, jestem sympatyczny kulturalny, empatyczny i tez myslalem ze to bedzie problem kiedy zaczalem lysiec, pozniej to olalem i zaczalem zyc, normalnie, efekt? w tym roku zakochalay sie we mnie 3 kobiety, praktycznie 2-3 razy w tygodniu mam jakies randki, srednio raz na tydzien poznaje nowa kobiete z ktora sie spotykam, bawie sie zyciem i akcepuje to co jest.. nie baw sie w przeszczep bo to robi mase problemow,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ale problem

Mądry z Ciebie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola o kocim spojrzeniu

Przynajmniej chłopak jest szczery - plus dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
2 minuty temu, Gość Mariola o kocim spojrzeniu napisał:

Przynajmniej chłopak jest szczery - plus dla niego.

HAHAHAHA "SZCZERY" LYKA ZYDOWSKIE WYSRRYWY MEDYCYNY BO NIE MOZE POGODZIC SIE Z TYM JAK NATURA GO ZAPROJEKTOWALA I JEST "SZCZERY" HAHAHAHAHA "SZCZERY" WOLI MIEC WLOSY AN GLOWIE NIZ BYC ZDROWYM PRZECIEZ TO JUZ SFEMINIZOWANY ODPAD A NIE FACET, NORMALNY TYP AM SROGO WYPIERRDOLONE W LYSIENIE LICZY SIE SILA, POTENCJA, INTELIGENCJA I WYTRZYMALOSC A NIE TO JAK SIE WYGLADA HAHAHAHAHA "SZCZERY"

 

POZA TYM JAKBY MIAL HAJS TO BY PO PROSTU SOBIE ZROBIL PRZESZCZEP A NIE SIE TRUL JAKIMS GOOWNEM MAJACYM DOROBIC MU CIPKE NA MIEJSCU KUUTASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

Ciotka ty wiesz ile kosztuje przeszczep ? Tyle co operacja kichawy dla kobiet czyli przeszło 10.000 zł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

HAHAHAHA "SZCZERY" LYKA ZYDOWSKIE WYSRRYWY MEDYCYNY BO NIE MOZE POGODZIC SIE Z TYM JAK NATURA GO ZAPROJEKTOWALA I JEST "SZCZERY" HAHAHAHAHA "SZCZERY" WOLI MIEC WLOSY AN GLOWIE NIZ BYC ZDROWYM PRZECIEZ TO JUZ SFEMINIZOWANY ODPAD A NIE FACET, NORMALNY TYP AM SROGO WYPIERRDOLONE W LYSIENIE LICZY SIE SILA, POTENCJA, INTELIGENCJA I WYTRZYMALOSC A NIE TO JAK SIE WYGLADA HAHAHAHAHA "SZCZERY"

 

POZA TYM JAKBY MIAL HAJS TO BY PO PROSTU SOBIE ZROBIL PRZESZCZEP A NIE SIE TRUL JAKIMS GOOWNEM MAJACYM DOROBIC MU CIPKE NA MIEJSCU KUUTASA

Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. 

ZDAJ MATURE HAHAHAHAHA

 

2 minuty temu, Gość ŁYSY1979 napisał:

Ciotka ty wiesz ile kosztuje przeszczep ? Tyle co operacja kichawy dla kobiet czyli przeszło 10.000 zł.

 

DWA MIESIACE ODKLADANIA HAJSU DUZY PROBLEM HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Starociotka

To znajdź sobie śliczną dziewczynę samemu nie będąc pięknym delikatnie mówiąc 😄 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryju80

Kobiety wolą łysych bo łysego to każdy się boi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
1 minutę temu, Gość do Starociotka napisał:

To znajdź sobie śliczną dziewczynę samemu nie będąc pięknym delikatnie mówiąc 😄 Powodzenia!

ZA HAJSIK RUUCHAM ILE CHCE TWOJA MATKE CHOCIAZ ONA DO PIEKNYCH NIE NALEZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka Tobie już

tylko płacenie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×