Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość gosc
16 godzin temu, Gość gość napisał:

A podaj przykład takiej kobiety w jej wieku, która nie miała zabiegów chirurgicznych i wygląda zdrowo i młodo. Bo chciałabym wiedzieć, do czego się odnosisz, twierdząc, że Kasia wygląda niezdrowo i staro. 

Co ma ci odpowiedzic, skoro tak ja odbiera? ja tez: wyglada slabo jak na 40, staro, niezdrowo a wypowiadajac sie ma mimike osoby z jakimis problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

www.youtube.com/watch?v=gTh7Ib2WgJE

Buja się, gibie, robi dziwaczne miny i faktycznie - tak jak piszesz - papla. 17:59 (!) Ona w ogóle nie łapie kontaktu wzrokowego, ma jakieś rozbiegane oczy. Ta koleżanka jest zdziwiona jej zachowaniem.

Obejrzałam to, tzn tą minutę- straszne. Albo jest tak zakompleksiona, że robi te wszystkie miny, żeby ukryć niesmiałość, albo ma jakieś zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Na szczęście ty nie musisz. Twoje braki w tym zakresie są aż nazbyt widoczne. Niech zgadnę - rodzina chłopów, robotników i pracowników fizycznych od pokoleń. No i spoko. Naprawdę nie musisz mieć z tego powodu kompleksów i czepiać się tych, którzy urodzili się w inteligenckich. Ani to ich wina, ani zasługa. 

My piszemy o tym, co widzimy, a ty wymyślasz jakieś brednie. jesteś niedorozwinięta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość gość napisał:

My piszemy o tym, co widzimy, a ty wymyślasz jakieś brednie. jesteś niedorozwinięta? 

Nie my piszemy, tylko ty piszesz 😉 Podbijasz watek na okraglo, zeby wygladalo, ze mnostwo osob sie tutaj udziela. Ale po stylu pisania widac, ze produkuje sie tutaj jedna i ta sama osoba. Wypij ziolka na uspokojenie, moze emocje ci opadna i omijaj kanal Kaski szerokim lukiem, bo po co masz sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obejrzałam to, tzn tą minutę- straszne. Albo jest tak zakompleksiona, że robi te wszystkie miny, żeby ukryć niesmiałość, albo ma jakieś zaburzenia

Coś w niej jest nieszczerego, sztucznego i nawet sama to wie, skoro unika kontaktu wzrokowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie my piszemy, tylko ty piszesz 😉 Podbijasz watek na okraglo, zeby wygladalo, ze mnostwo osob sie tutaj udziela. Ale po stylu pisania widac, ze produkuje sie tutaj jedna i ta sama osoba. Wypij ziolka na uspokojenie, moze emocje ci opadna i omijaj kanal Kaski szerokim lukiem, bo po co masz sie denerwowac.

Znowu wymyslasz jakies bzdury, jestes nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

www.youtube.com/watch?v=gTh7Ib2WgJE 

Buja się, gibie, robi dziwaczne miny i faktycznie - tak jak piszesz - papla. 17:59 (!) Ona w ogóle nie łapie kontaktu wzrokowego, ma jakieś rozbiegane oczy. Ta koleżanka jest zdziwiona jej zachowaniem.

Czy tylko mi przypomina księdza w konfesjonale? 17:52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Dla mnie przyapdek Kasi to klasyczny brak pewności siebie, wynikający z faktu, że ktoś jej kiedyś na yt pocisnął,  jako osoba wrażliwa i ambitna stara się prowadzić kanał nader profesjonalnie, spina się i denerwuje podczas każdego nagrania. Moje wnioski wysnułam po tym, gdy z ciekawości wrociłam do jej najstarszych filmów na yt (była wtedy uczesana  w krótkiego boba) i oniemiałam, bo mówiła szybciej, swobodniej, pewnie i na luzie. 

Teraz niestety widać, że połknęła kij i szkoda mi jej. Podczas nagrywania każdego materiału się denerwuje i to oddziałuje na widza. Odczuwam żal jak ją oglądam, bo widzę, że ma wiele do przekazania. Szanuję ją i lubię jej rady. Doceniam fakt, że się nie sprzedała jak reszta otynkowanych gwiazduń yutuba, i ma wiedzę ponadprzediętną. Miło jest posłuchać kogoś mądrego, choć i ja widzę tę przesadną gestykulację i nerwowe tiki, ale widać mam po prostu w sobie więcej wyrozumiałości niż przeciętne grażyny, które ją tu tak obrażają. Sorry, ale pisać że jest brzydka, albo ma krzywe nogi? Taka się urodziła. Ty z pewnością też nie jesteś doskonała, a inteligencją i klasą to Kasi nie dorastasz do pięt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 29.09.2019 o 17:26, Gość gość napisał:

Obejrzałam to, tzn tą minutę- straszne. Albo jest tak zakompleksiona, że robi te wszystkie miny, żeby ukryć niesmiałość, albo ma jakieś zaburzenia 

Od razu mi sie przypominaja czasy szkolne i nauczycielka, ktora przepytuje kogos z klasy, komu srednio idzie, a nie chce mu obnizyc ocene, wiec cisnie do oporu i kiwa glowa "mhm" przy kazdym strzepku informacji, ktory moze uratowac od dwoi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Od razu mi sie przypominaja czasy szkolne i nauczycielka, ktora przepytuje kogos z klasy, komu srednio idzie, a nie chce mu obnizyc ocene, wiec cisnie do oporu i kiwa glowa "mhm" przy kazdym strzepku informacji, ktory moze uratowac od dwoi 🙂 

Obnizyc oceny*, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×