Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość polecane przez Kasie

Jednocześnie wykazano, że istnieje wiele poważnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem niacyny. Na tyle poważnych, by konieczna okazała się hospitalizacja.

Analiza opublikowana w czasopiśmie "New England Journal of Medicine” opisuje efekty uboczne stosowania niacyny, takie jak zachorowania na cukrzycę czy utrata kontroli nad glikemią u osób już będących diabetykami. Wielu pacjentów skarżyło się też na krwotoki, różnego rodzaju infekcje, biegunkę, problemy z wątrobą i choroby skórne.

Badania kliniczne ujawniły także związek pomiędzy dziewięcioprocentowym wzrostem umieralności wśród pacjentów a zażywaniem przez nich niacyny.

Niacynę, znaną też jako witamina B3 lub witamina PP, stosuje się od lat. W Stanach Zjednoczonych wydaje się miesięcznie prawie 700 tys. recept na ten lek, co równa się rocznemu kosztowi w wysokości ponad 800 tys. dolarów.

Aby przetestować skuteczność niacyny, naukowcy z Oksfordu przeprowadzili badania kliniczne z udziałem chorych na serce pacjentów z Chin, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W ostatecznej analizie uwzględniono przypadki ok. 26 tys. z nich – jedna trzecia pierwotnie zaangażowanych uczestników musiała zostać wykluczona z dalszych badań ze względu na pojawienie się u nich skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość polecane przez Kasie napisał:

Jednocześnie wykazano, że istnieje wiele poważnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem niacyny. Na tyle poważnych, by konieczna okazała się hospitalizacja.

Analiza opublikowana w czasopiśmie "New England Journal of Medicine” opisuje efekty uboczne stosowania niacyny, takie jak zachorowania na cukrzycę czy utrata kontroli nad glikemią u osób już będących diabetykami. Wielu pacjentów skarżyło się też na krwotoki, różnego rodzaju infekcje, biegunkę, problemy z wątrobą i choroby skórne.

Badania kliniczne ujawniły także związek pomiędzy dziewięcioprocentowym wzrostem umieralności wśród pacjentów a zażywaniem przez nich niacyny.

Niacynę, znaną też jako witamina B3 lub witamina PP, stosuje się od lat. W Stanach Zjednoczonych wydaje się miesięcznie prawie 700 tys. recept na ten lek, co równa się rocznemu kosztowi w wysokości ponad 800 tys. dolarów.

Aby przetestować skuteczność niacyny, naukowcy z Oksfordu przeprowadzili badania kliniczne z udziałem chorych na serce pacjentów z Chin, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W ostatecznej analizie uwzględniono przypadki ok. 26 tys. z nich – jedna trzecia pierwotnie zaangażowanych uczestników musiała zostać wykluczona z dalszych badań ze względu na pojawienie się u nich skutków ubocznych.

Kasia poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kasia poleca?

Kosmetyki z niacyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość abc napisał:

Kosmetyki z niacyna.

Ale te badania dotyczą przyjmowania doustnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

Ale te badania dotyczą przyjmowania doustnego.

Proponuje uzywac dluzszy czas w postaci kosmetykow- efekt bedzie podobny.Smutek czlowieka ogarania jakie kobiety sa durne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Proponuje uzywac dluzszy czas w postaci kosmetykow- efekt bedzie podobny.Smutek czlowieka ogarania jakie kobiety sa durne.

Poproszę dowody, że efekt będzie podobny. Bo wiesz, ja sobie na twarz stosuję kwas migdałowy i jest spoko. Tyle, że jakbym go wypiła to by już tak spoko nie było. Czy to więc oznacza, że ten kwas jest złem wcielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dowody bedziesz miala za 10-20 lat jak te wszystkie wysmarowane babki beda chorowaly. Ty tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dowody bedziesz miala za 10-20 lat jak te wszystkie wysmarowane babki beda chorowaly. Ty tez.

Piergolisz stara bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dowody bedziesz miala za 10-20 lat jak te wszystkie wysmarowane babki beda chorowaly. Ty tez.

Skoro potrafiłaś przedstawić dowody na szkodliwość spożywania to czemu nie potrafisz przedstawić tych na używanie na skórze? Myślałaś, że ludzie są tak głupi, że nawet nie doczytają czego dotyczą cytowane przez Ciebie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozzio

Ale mnie wykręca z krindżu. Bardzo widać, że sama zainteresowana tu pisze, bardzo charakterystyczny styl pisania. Ale żenada, matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Skoro potrafiłaś przedstawić dowody na szkodliwość spożywania to czemu nie potrafisz przedstawić tych na używanie na skórze? Myślałaś, że ludzie są tak głupi, że nawet nie doczytają czego dotyczą cytowane przez Ciebie badania?

Ona nie liczyła na to, że ludzie nie połapią się tylko sama jest ignorantką stąd nieuzasadniony lęk. Przeczytała hasło SZKODLIWE, ómrzesz od tego, wypadną ci włosy oraz wyrosną jądra i dopowiedziała sobie resztę. Ja słyszałam, że nawet samo zacytowanie słowa "niacyna" powoduje głębokie zmarszczki, marskość wątroby i opadnięcie cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja dodam
Dnia 9.09.2019 o 02:12, Gość Jaa napisał:

O matko, nie doczytalam watku i widze, kolezanko, ze tez uwazasz, ze Kasia ma “cos z garem”. No to jest nas dwie. 

Trzy, aczkolwiek książki i filmy dobre poleca. Reszta jak wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

Wow, jestem w szoku, że takie żniwo krytyki leci po Kasi. 

Ja ją ogladam i cieszę sie, ze wróciła. Jedna z normalniejszych dziewczyn na YouTube. Dzieli sie swoimi doświadczeniami, chce coś przekazać wartościowego... To rzadkość w dzisiejszym świecie. Zastanowcie sie durne baby co Wy tu wypisujecie za bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek

wartościowego buahahahhahahahahhahahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia

wujek tylko sie nie opluj, widzę, że bardzo sie usmiałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość To ja dodam napisał:

Trzy, aczkolwiek książki i filmy dobre poleca. Reszta jak wyżej. 

Cztery. Książki i filmy z jej polecenia to pewniaczki. Choćby np. Her czy Locke. Z psychiką tam jednak trochę nie halo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obejrzałam poczatek "moja minimalistyczna pielęgnacja" i parsknęłam śmiechem: zobaczcie na jej miny i gestykulację w pierwszych 10 sekundach filmu 🙂 Ona jest niepełnosprawna umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Obejrzałam poczatek "moja minimalistyczna pielęgnacja" i parsknęłam śmiechem: zobaczcie na jej miny i gestykulację w pierwszych 10 sekundach filmu 🙂 Ona jest niepełnosprawna umysłowo?

Ty jesteś. Stąd te urojenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Obejrzałam poczatek "moja minimalistyczna pielęgnacja" i parsknęłam śmiechem: zobaczcie na jej miny i gestykulację w pierwszych 10 sekundach filmu 🙂 Ona jest niepełnosprawna umysłowo?

Ona jest tak minimalistyczna, że wykupiła całą strawberrynet.com i biochemię urody:)

Nie wzięła leków i trochę ją trzepie:)

Te oczyyyyyyyyyyyy. Ona jest przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kaśka, szacun za otwarte mówienie o nerwicy. To żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku przestrodze...

Dowiedziałam się z tego forum ze ta pani wróciła na yt. Nie wiem czy ona dalej opowiada farmazony o swojej rewelacyjnej pielęgnacji kwasami, ale podzielę się z moja historia i opinia na ten temat KU PRZESTRODZE.......

Oglądałam ja dawno temu kiedy z uporem maniaka opowiadała o „pielęgnacji” kwasami, retinolem i tym podobnym cudom na kiju. Byłam o wiele młodsza a KasiaD wydawała mi się bardzo wiarygodna. Ja wtedy mając cerę mieszana w kierunku tłustej i niedużymi niedoskonałościami tj nadmierne sebum w strefie T, zaskórnikami i czasem wypryskami przy miesiączce sluchalalam jej jak żaba grzmotu i ładowalam na twarz te kwasy, retinole itd... szczególnej poprawy nie widziałam, natomiast po czasie dorobiłam się okropnego trądziku z którym męczyłam się ok 5 lat. 

Teraz już mogę powiedzieć ze mam cerę w bardzo dobrym stanie, ale nie obyło się bez dermatologa, pół roku przyjmowania antybiotyku doustnie i prawie dwa lata ogólnego leczenia maściami, kremami itd

Reasumując... nie mam nic do takiej pielęgnacji, bo w dalszym ciągu używam kosmetyków z lekkimi kwasami, jednak tymi z apteki i widzę rezultaty. Jest to moja codzienne pielęgnacja. Jednak polecam to robić ŚWIADOMIE. Nie ładować kwas złuszczający na kwas złuszczający naprzemiennie z retinolem bo tak w skrócie wyglądały zalecenia KasiD

Nawet nie polecam kosmetyczki która oferuje peelingi chemiczne, która porobila kursy i ładuje na twarz wszystko jak leci bo uważa się za eksperta, to niestety tez przechodziłam i jeszcze bardziej zaogniło to mój trądzik. 

Polecam iść do DERMATOLOGA i bardzo przestrzegam przed słuchaniem wynurzeń przypadkowych osób na yt odnośnie pielęgnacji tak ekstremalnymi środkami jak kwasy i retinole. Z tym nie ma żartów. Ja tez myślałam ze nic się nie stanie a męczyłam się 5 lat z trądzikiem.  Zanim zaczęłam „program pielęgnacji” wg zaleceń KasiD nie miałam dużych problemów z cera, po tym była tragedia i bez dermatologa by się nie obeszło. 

Dziekuje. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ona jest tak minimalistyczna, że wykupiła całą strawberrynet.com i biochemię urody:)

Nie wzięła leków i trochę ją trzepie:)

Te oczyyyyyyyyyyyy. Ona jest przerażająca.

No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Ja niestety nie jestem w stanie na nią patrzeć, ta dziwna mimika, gestykulacja, oczy. Mnie aż coś skręca jak na nią patrzę. Puszczam czasem sobie filmiki, ale tylko dam głos. Także jestem piąta.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Ja niestety nie jestem w stanie na nią patrzeć, ta dziwna mimika, gestykulacja, oczy. Mnie aż coś skręca jak na nią patrzę. Puszczam czasem sobie filmiki, ale tylko dam głos. Także jestem piąta.

 

 

Dokladnie. Robi miny jak psychiczna, do tego ta maniera w sposobie mowienia, popisywanie sie, nie jestem w stanie jej ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Zerknęłam na jej filmiki z początku jej kariery, ona nie zawsze tak dziwnie wyglądała i się tak specyficznie zachowywała, może faktycznie życie jej dało w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kinga napisał:

Zerknęłam na jej filmiki z początku jej kariery, ona nie zawsze tak dziwnie wyglądała i się tak specyficznie zachowywała, może faktycznie życie jej dało w kość.

Raczej nie za bardzo. Ojciec pracował w dyplomacji, kilka lat spędzili na placówce w Australii, więc kasy im nie brakowało. Skończyła studnia (psychologię), ma od lat tego samego męża (wuefistę), dwoje dzieci, brata, psa. Wiedzie normalne, spokojne życie.  Taką ma po prostu ekspresję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Dokladnie. Robi miny jak psychiczna, do tego ta maniera w sposobie mowienia, popisywanie sie, nie jestem w stanie jej ogladac

Bardzo sztuczna jest. Bardzo chce udowodnić, że jest mądra. Wali od niej fałszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Raczej nie za bardzo. Ojciec pracował w dyplomacji, kilka lat spędzili na placówce w Australii, więc kasy im nie brakowało. Skończyła studnia (psychologię), ma od lat tego samego męża (wuefistę), dwoje dzieci, brata, psa. Wiedzie normalne, spokojne życie.  Taką ma po prostu ekspresję. 

Ty tak serio? Mój Boże. XXI wiek i taki ciemnogród. Patologia to nie jest synonim braku kasy. Problemy psychiczne nie wiążą się z grubością portfela. Jesteś ze wsi? Nie wierzę, że można być aż tak ciemnym. W ostatnim filmiku sama mówi o swojej nerwicy. Poczytaj biografie znanych, zamożnych osób. Choroby psychiczne nie wybierają biednych.
Mimikę ma nienaturalną, dziwaczną, nieadekwatną do przekazu, nie jest prawdziwa czy spontaniczna, jest dziwaczna. Brwi podnosi ze zdziwieniem, gdy mówi o sprawach, które są oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty tak serio? Mój Boże. XXI wiek i taki ciemnogród. Patologia to nie jest synonim braku kasy. Problemy psychiczne nie wiążą się z grubością portfela. Jesteś ze wsi? Nie wierzę, że można być aż tak ciemnym. W ostatnim filmiku sama mówi o swojej nerwicy. Poczytaj biografie znanych, zamożnych osób. Choroby psychiczne nie wybierają biednych.
Mimikę ma nienaturalną, dziwaczną, nieadekwatną do przekazu, nie jest prawdziwa czy spontaniczna, jest dziwaczna. Brwi podnosi ze zdziwieniem, gdy mówi o sprawach, które są oczywiste. 

Weź się uspokój i najpierw pomyśl, potem tłucz w klawiaturę. Napisałam, że wychowywała się w fajnej rodzinie (opowiadała o tym), teraz ma swoją - wygląda że też udaną, a ty się czepiłaś jednego fragmentu o kasie i wyskakujesz do mnie z pyskiem. Puknij się w łeb i włącz mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty tak serio? Mój Boże. XXI wiek i taki ciemnogród. Patologia to nie jest synonim braku kasy. Problemy psychiczne nie wiążą się z grubością portfela. Jesteś ze wsi? Nie wierzę, że można być aż tak ciemnym. W ostatnim filmiku sama mówi o swojej nerwicy. Poczytaj biografie znanych, zamożnych osób. Choroby psychiczne nie wybierają biednych.
Mimikę ma nienaturalną, dziwaczną, nieadekwatną do przekazu, nie jest prawdziwa czy spontaniczna, jest dziwaczna. Brwi podnosi ze zdziwieniem, gdy mówi o sprawach, które są oczywiste. 

Prawdziwa psycholoszka z ciebie. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×