Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilka

Kasia D wrocila Oglada ktos?

Polecane posty

Gość Emilka

Ja sie ciesze, wg mnie wypelnia luke, nagrywa dla kobiet tak 35+, o poszukiwaniu stylu, sensownej pielegnacji a nie tylko 125 zakupki w miesiacu czy paletka ktora nagle pokochaly wszystkie yutuberki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ta co kiedyś zapomniała się wylogować i chwaliła samą siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ta co kiedyś zapomniała się wylogować i chwaliła samą siebie?

Nie wiedziałam, że tak bylo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, bo jej pielęgnacja mnie przeraża. Szkoda mi ludzi, którzy uważają ją za autorytet i pakują sobie  na twarz kwasy i retinoidy bez opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona radzi 30 latkom w komciach pod filmem żeby używały retinoidów i kwasów złuszczających. Serio, przestrzegam, a na pewno przed stosowaniem takich preparatów samemu w domu. Jak zniszczysz sobie raz barierę ochronną skóry to klops, skóra wtedy już tak się nie regeneruje, staje się sucha i wrażliwa, potrzebuje coraz mocniejszych kremów, mogą pojawić się trądzik i przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To ta co kiedyś zapomniała się wylogować i chwaliła samą siebie?

Ta sama. Trzeba przyznac, ze mniemanie ma o sobie ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

A co pisala o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Mozna zniszczyc sobie te warstwe ochronna skory?

ja kiedys przesadzilam z kwasami, wszystko sie zregenerowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To ta co kiedyś zapomniała się wylogować i chwaliła samą siebie?

Dokładnie 🙂 

Ja nie jestem w stanie oglądać jej "stylizacji" z tymi nogami wykoślawionymi do wewnątrz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tran

Oglądałam ja bardz dawno tamu ale ona dziwnie zachowywała się, mocno gestykulowała, nerwowo mówiła. Delikatnie mówiąc miałam wrażenie, że z nią jest coś nie tak. Wizualnie po prostu brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Dora napisał:

Mozna zniszczyc sobie te warstwe ochronna skory?

ja kiedys przesadzilam z kwasami, wszystko sie zregenerowalo.

Myślę, że pewnych uszkodzeń skóry nie da się zregenerować i one 'wyjdą' za jakiś czas pod postacią szybszego starzenia się skóry czy nadwrażliwością. 

Tak jak ze słońcem. Jak się spalisz to masz skutki krótkotrwałe i widoczne od razu oraz długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma wyksztalcenia w tym kierunku, a kreuje sie na eksperta. Sama ma zniszczona cere i jeszcze promuje tak szkodliwa "pielegnacje" innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lubie ja. dobrze, ze wrocila. troche nerwowa, ale daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Strasznie mnie denerwuje jej popisywanie się angielską wymową, mieszkam w uk, więc wiem, że nikt tak nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Ona chyba się wymową nie popisuje. Jest lektorem języka angielskiego i w dodatku wychowywała się od dziecka w Australii, więc pewnie coś tam wie o angielskim. Już bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ups napisał:

Ona chyba się wymową nie popisuje. Jest lektorem języka angielskiego i w dodatku wychowywała się od dziecka w Australii, więc pewnie coś tam wie o angielskim. Już bez przesady.

Jasne 🙂

W każdym razie nie da sie jej słuchać, bo gada jak dziwoląg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

W miarę ją lubię, choć trochę śmieszy mnie to jej kreowanie się na znawczynię mody. Jej ubrania to głównie H & M. Nie widzę w jej zestawieniach nic szczególnego. Niczym to nie przyciąga wzroku, nie inspiruje. Ot, zwykłe zestawienia. Natomiast ona mówi o tym, jakby nie wiadomo co odkrywała. Robi wielką filozofię z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Jasne

W każdym razie nie da sie jej słuchać, bo gada jak dziwoląg 

X

Wiesz co, dla mnie to ona po polsku mówi dziwnie dość 😉  Sztucznie. Ale sama mówiła, że bardziej jej pierwszym językiem był angielski i po kilkuletnim powrocie do Polski musiała się wdrożyć polski. Ogólnie Kasia jest trochę dziwna. Jakby miała jakąś nerwicę natręctw. Wygląda też na trochę sztywną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Jasne

W każdym razie nie da sie jej słuchać, bo gada jak dziwoląg 

X

Wiesz co, dla mnie to ona po polsku mówi dziwnie dość   Sztucznie. Ale sama mówiła, że bardziej jej pierwszym językiem był angielski i po kilkuletnim powrocie do Polski musiała się wdrożyć w polski. Ogólnie Kasia jest trochę dziwna. Jakby miała jakąś nerwicę natręctw. Wygląda też na trochę sztywną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups

Jasne

W każdym razie nie da sie jej słuchać, bo gada jak dziwoląg 

X

13 minut temu, Gość gość napisał:

Jasne 🙂

W każdym razie nie da sie jej słuchać, bo gada jak dziwoląg 

Wiesz co, dla mnie to ona po polsku mówi dziwnie dość . Sztucznie. Ale sama mówiła, że bardziej jej pierwszym językiem był angielski i po kilkuletnim powrocie do Polski musiała się wdrożyć w polski. Ogólnie Kasia jest trochę dziwna. Jakby miała jakąś nerwicę natręctw. Wygląda też na trochę sztywną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O bzdurach gada z takim zadęciem:) Widać, że coś z garem jest nie tak. Ogólnie ciekawa, może dlatego, że pie r do lnięt a. Z ego też niemałe problemy. Wygląda staro, "stylizacje" a la Otra Vida Augustynowicz. Jednak filmy polecała naprawdę dobre. Pielęgnacja? Hm. Większość kobiet modli się, żeby nie wyglądać tak jak ona w jej wieku. Zdaje się, miała kanał o nazwie Makijaze Kasi D., a do tej pory nie umie się malować. Te oczy wyglądają jak wbite w głowę. Śmieszna i jakaś taka znerwicowana i depresyjna. Tak czy siak, nie da się jej oglądać. Mam wrażenie, że zadławi się swoim językiem, tak się stara zagrać mądrą. I jeszcze to jak się nie przelogowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala

Ona po polsku mówi dziwnie dość   Sztucznie. Ale to może dlatego, że jej pierwszym językiem był angielski i po kilkuletnim powrocie do Polski musiała się wdrożyć w polski. Jest trochę dziwna. Jakby miała jakąś nerwicę natręctw. Wygląda też na trochę sztywną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
4 godziny temu, Gość Ktos napisał:

Ta sama. Trzeba przyznac, ze mniemanie ma o sobie ogromne.

Pamietam to ❤️ “Na takiej urodziwej kobiecie, ktora bez watpienia jestes, wszystko wyglada ladnie”. Ona ma cos z garem. Na dodatek strasznie, strasznie duzo gada. Oszalabym z taka papla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

O bzdurach gada z takim zadęciem:) Widać, że coś z garem jest nie tak. Ogólnie ciekawa, może dlatego, że pie r do lnięt a. Z ego też niemałe problemy. Wygląda staro, "stylizacje" a la Otra Vida Augustynowicz. Jednak filmy polecała naprawdę dobre. Pielęgnacja? Hm. Większość kobiet modli się, żeby nie wyglądać tak jak ona w jej wieku. Zdaje się, miała kanał o nazwie Makijaze Kasi D., a do tej pory nie umie się malować. Te oczy wyglądają jak wbite w głowę. Śmieszna i jakaś taka znerwicowana i depresyjna. Tak czy siak, nie da się jej oglądać. Mam wrażenie, że zadławi się swoim językiem, tak się stara zagrać mądrą. I jeszcze to jak się nie przelogowała. 

O matko, nie doczytalam watku i widze, kolezanko, ze tez uwazasz, ze Kasia ma “cos z garem”. No to jest nas dwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Pinezka napisał:

Oglądałam czasem jej filmiki, jeszcze zanim zrobiła sobie przerwę od Youtube'a, ale zawsze strasznie drażniła mnie jej dziwna maniera mówienia i nadmierna gestykulacja. Rozumiem, że ktoś chce być wyrazisty i podkreślać gestami to, o czym opowiada, ale u niej było tego stanowczo za dużo i oglądanie jej produkcji stało się zwyczajnie zbyt męczące, a nie po to wchodzę na YT, żeby się męczyć 😉 Dlatego nie wchodzę już na jej kanał.

Bo jest sztuczna i popisuje sie angielskim, stad efekt, jakby miala cos z garem. Ona mowiac po polsku probuje nadac temu ang intonacje. Tak tak wiem ze jest lektorem itd ale czy nie moze mowic po prostu normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rattanu

Ja zauważam w dawnych filmach dziwne zachowanie: ruchy, mimikę twarzy i nie chodzi mi o język, czy mówi po pl czy ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona nie jest ciekawa z wygladu ale uwaza ze jest bez watpienia urodziwa?😀 jaki obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 “Na takiej urodziwej kobiecie, ktora bez watpienia jestes, wszystko wyglada ladnie”.

to, z jej konta, napisal ktos kto ja kocha, a nie ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś w oczach ma niepokojącego, jakieś takie nieobecne. Zdrowia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×