Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Frankowicze - co myślicie? Są ofiarami oszustwa, czy cwaniakami?

Polecane posty

16 godzin temu, campania napisał:

Nie wiesz tego. teraz to już wszyscy są mądrzy Tylko że 10-20 lat temu zupełnie inaczej to przedstawiono. 


Weź jeszcze pod uwagę to, że banki wmawiały ludziom że zdolność kredytową mają wyłącznie na kredyt we frankach. De facto dostawali przecież tę kwotę w złotówkach, więc tak - padli ofiarą szwindlu. niektórzy po prostu nie mieli żadnego wyboru i nie brali kredytu w złotówkach nie z wyrachowania ale dlatego że banki nie dały im innej opcji.

Mieli opcję nie brać kredytu, na który ich nie stać. Gdyby sytuacja była w drugą stronę, to nazywaliby frajerami tych co wzięli kredyt w zlotówkach. Nikt ich z bronią przy czole nie zmuszał, dobrowolnie i świadomie podpisali umowę, więc niech teraz płacą. Na tym polega bycie odpowiedzialną za swoje decyzje, dorosłą osobą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dali się zwieść pięknym słówkom banków. Jak ktoś pisał nie mieli szans na normalny kredyt to poszli we franki licząc że jeśli nawet wartość franka pójdzie do góry to nie aż o tyle. Szkoda mi ich, ale ludzie chorują nie mają kasy i nikt im nie pomaga, a dlaczego im mają  pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, IgaA napisał:

Myślę, że dali się zwieść pięknym słówkom banków. Jak ktoś pisał nie mieli szans na normalny kredyt to poszli we franki licząc że jeśli nawet wartość franka pójdzie do góry to nie aż o tyle. Szkoda mi ich, ale ludzie chorują nie mają kasy i nikt im nie pomaga, a dlaczego im mają  pomoc. 

Tak, tak, oszukani byli. Za niedługo znowu będziemy mieli tysiące " oszukanych" co to nie rozumieli, że stopy procentowe nie zawsze będą tak niskie i w każdej chwili mogą zostać podniesione.  I znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów. I znowu winne będą banki a nie Ci którzy nabrali kredytów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×