Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filipek

Czy przystojny 34 letni prawiczek ma szanse na związek bez zobowiązań z atrakcyjną dwudziestolatką ?

Polecane posty

Gość filipek

Mam 34 lat i nawet się nie całowałem. Chciałbym mieć dziewczynę, wiem ze im się podobam ale mam pytanie czy jakaś dwudziestolatka mogłaby się związać z kimś takim jak, bez myślenia o dzieciach i przyszłości  tylko tak po prostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie.  Tak po prostu zwiaze sie z rownolatkiem. Takiego starego wezmie na meza jak bedzie w ciazy zeby miala ojca dla swoich przyszlych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie.  Tak po prostu zwiaze sie z rownolatkiem. Takiego starego wezmie na meza jak bedzie w ciazy zeby miala ojca dla swoich przyszlych dzieci.

no chyba ze filipek ma kase ale nie bo to biedak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipek
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie.  Tak po prostu zwiaze sie z rownolatkiem. Takiego starego wezmie na meza jak bedzie w ciazy zeby miala ojca dla swoich przyszlych dzieci.

Czyli co to koniec ? Już nigdy nie przeżyję szalonych wakacji w objęciach atrakcyjnej dwudziestolatki ? Już nigdy z żadną nie będę chodził za rękę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Tylko na zasadzie sponsoringu. Taki facet to dla młodej dziewczyny stary dziad. Niestety, przespales swój czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość filipek napisał:

Czyli co to koniec ? Już nigdy nie przeżyję szalonych wakacji w objęciach atrakcyjnej dwudziestolatki ? Już nigdy z żadną nie będę chodził za rękę ?

pisales kiedys na dyskusji ogolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGSS

Filipek, jak to ma być tylko przygoda to nie chwal się kobiecie swoim wiekiem... Oczywiście nie wiem jak wyglądasz ale skoro w Twojej głowie urodziła się taka 20-stka do zabawy to mniemam, że sam uważasz, że masz szanse... Teraz pełno łatwych małolat... co więcej są bardziej otwarte na różne przeżycia niż dwudziestoletnie kobiety gdy Ty miałeś 20 lat... Idź na miasto i zaszalej... a co masz do stracenia hehe:)? Tylko pamiętaj, że taka 20-stka ma cały czas potrzebę sexu... ale skoro piszesz, że jesteś prawiczkiem to Ty też masz... więc dasz rade! Powodzenia! Jak się uda to napisz tutaj, niech tym wszystkim oburzonym zdewociałym babom tutaj szczeny opadną i gul skacze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorze zaloz bandane na glowe to bedziesz wygladac jak bad boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipek
8 minut temu, Gość GGSS napisał:

Filipek, jak to ma być tylko przygoda to nie chwal się kobiecie swoim wiekiem... Oczywiście nie wiem jak wyglądasz ale skoro w Twojej głowie urodziła się taka 20-stka do zabawy to mniemam, że sam uważasz, że masz szanse... Teraz pełno łatwych małolat... co więcej są bardziej otwarte na różne przeżycia niż dwudziestoletnie kobiety gdy Ty miałeś 20 lat... Idź na miasto i zaszalej... a co masz do stracenia hehe:)? Tylko pamiętaj, że taka 20-stka ma cały czas potrzebę sexu... ale skoro piszesz, że jesteś prawiczkiem to Ty też masz... więc dasz rade! Powodzenia! Jak się uda to napisz tutaj, niech tym wszystkim oburzonym zdewociałym babom tutaj szczeny opadną i gul skacze 🙂

Nie chodzi mi o sam sex, ale raczej związek bez jakiś poważnych planów na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGSS

Filipek... a co to jest "związek bez jakiś poważnych planów na przyszłość" ? W takim związku pozostaje sex i zabawa... I radzę lepiej nie chwalić się kobiecie, że liczysz tylko na zabawę.... bo choć pewnie znajdziesz takie co też będą chciały tylko się zabawić niech myślą, że jesteś nimi zauroczony, kobieta musi dobrze czuć się w obecności faceta a nigdy nie wiesz jak sprawy się potoczą... może przecież wyjść z tego poważny związek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harley

Musisz autorze być badboyem, mieć olewczy styl bycia, zrób tatuaż, kolkyk w uchu, rozczochrany łeb, nieogolony ryj, kup harleya i będziesz laski dymał aż iskry będą leciały. Jak jesteś nieśmiały i nudny to laski, szczególnie młode mają cie w du'pie, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipek
43 minuty temu, Gość GGSS napisał:

Filipek... a co to jest "związek bez jakiś poważnych planów na przyszłość" ? W takim związku pozostaje sex i zabawa... I radzę lepiej nie chwalić się kobiecie, że liczysz tylko na zabawę.... bo choć pewnie znajdziesz takie co też będą chciały tylko się zabawić niech myślą, że jesteś nimi zauroczony, kobieta musi dobrze czuć się w obecności faceta a nigdy nie wiesz jak sprawy się potoczą... może przecież wyjść z tego poważny związek 🙂

Nie tylko sex i zabawe ale również zauroczenie. Chodzi mi raczej o to ze moje kolezanki rownolatki sa strasznie pragmatyczne klakuluja juz na pierwszej randce czy z tego bedą dzieci i mieszkanie na kredyt. Mnie chodzi o taką młodziencza wzajemną fascynacje.

40 minut temu, Gość harley napisał:

Musisz autorze być badboyem, mieć olewczy styl bycia, zrób tatuaż, kolkyk w uchu, rozczochrany łeb, nieogolony ryj, kup harleya i będziesz laski dymał aż iskry będą leciały. Jak jesteś nieśmiały i nudny to laski, szczególnie młode mają cie w du'pie, pamiętaj.

Pomysł harleya mi się podoba 🙂  lubię hevy metal, jeszcze do tego ramoneska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno kobiet w twoim wieku, które nie chcą mieć dzieci ani formalizować związku. Ale one też zazwyczaj nie podchodzą do związków tak płytko jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×