Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie bo

Dlaczego szef jest taki dla mnie?

Polecane posty

Gość zastanawiam sie bo

Nasz zespol sklada sie w 90% z kobiet. Wiekszosc z nich jest starsza, zamezna, rozwodka, wdowa i jest kilka mlodych panienek w tym ja

Nikogo sie nie czepia tak jak mnie... potrafi przy mnie powiedziec, ze ta mlodziez jest taka owaka...a nie jestem niemila dla niego wiec dziwi mnie to

myslalam,ze moze nie podobam mu sie z wygladu,ale jestem dosc zadbana ,czasem uslysze komplement od jakiegos faceta, w pracy mam 1 adoratora tez

sa brzydsze ode mnie, jedna pozbawiona polowy zebow a jednak to mnie sie ciagle czepia ,co ja robie zle? odechciewa mi sie tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Ja bym się od razu zwolniła z takiej pracy, nie wytrzymałabym takiej presji. Szanuj swoje zdrowie psychiczne, nie daj się zniszczyć jakiemuś pajacowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
47 minut temu, Gość zastanawiam sie bo napisał:

myslalam,ze moze nie podobam mu sie z wygladu

a może właśnie mu się podobasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaja
1 godzinę temu, Gość zastanawiam sie bo napisał:

 potrafi przy mnie powiedziec, ze ta mlodziez jest taka owaka..

Czyli jaka?

Tak żeś napisała, żeś nic nie napisała.

I co Ci odpisać na nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może za bardzo bierzesz do siebie to, co on mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
6 minut temu, deLegatka napisał:

Może za bardzo bierzesz do siebie to, co on mówi?

dokładnie,

to tylko słowa,

póki nie ma niczego na piśmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość w kość napisał:

dokładnie,

to tylko słowa,

póki nie ma niczego na piśmie...

😄

Czasem może szef rzuca ogólne uwagi a Ty myślisz, że są skierowane konkretnie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, deLegatka napisał:

😄

Czasem może szef rzuca ogólne uwagi a Ty myślisz, że są skierowane konkretnie do Ciebie.

Ty stara kur'wo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Próbuje sam siebie oszukać że na na ciebie nie leci. Zaraz by się zleciały z pretensjami bezzebne stare baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo
1 godzinę temu, Mizo napisał:

Współczuję. Ja bym się od razu zwolniła z takiej pracy, nie wytrzymałabym takiej presji. Szanuj swoje zdrowie psychiczne, nie daj się zniszczyć jakiemuś pajacowi 🙂

Ja nie moge tak od razu ,bo zerwanie umowy grozi kara pieniezna a ja nawet nie mam na biezace wydatki,co tu mowic jeszcze o karze kilku tysiecy zl.Ale przeszla mi taka mysl przez glowe, i postanowilam ze jezeli nic sie nie zmieni we wrzesniu to skladam wypowiedzenie... jest to moja nowa praca, widzielismy sie moze z 5 razy bo na szczescie nie zawsze do nas przychodzi

1 godzinę temu, Gość w kość napisał:

a może właśnie mu się podobasz...?

faceci nie sa tak pokreceni jak kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"faceci nie sa tak pokreceni jak kobiety."

X

Wręcz przeciwnie, są bardziej pokręceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo
30 minut temu, deLegatka napisał:

😄

Czasem może szef rzuca ogólne uwagi a Ty myślisz, że są skierowane konkretnie do Ciebie.

Nie, mowi bezposrednio do mnie... patrzy na mnie, zwraca sie po imieniu, mowi ze trzeba zrobic to i tamto.. czemu nie jest zrobione albo jest zle zrobione(wcale nie jest zle). Mowi takim tonem ze powtarza mi po raz ostatni itp... choc wcale nie powtarzal jak ...ce po 100 razy. Przyklad; ostatnio dal mi nowe zadanie na dzien dobry. Nie wiedzialam jak to zrobic, gdzie moge znalezc dane, materialy etc. Wiec poprosilam kolezanki ktore bez problemu powiedzialy co i jak.On  do mnie z pretensjami jakbym pracowala tam z 5 lat, ze kolezanki to nie sluzace i mam sobie sama radzic i byc bardziej zorganizowana.Nosz kurva sobie mysle... zapytalam dziewczyn,a one odpowiedzialy ze wcale taki nie jest i ich sie nie czepia. Mi robil aluzje do makijazu  ze potrafie sie perfekcyjnie umalowac a nie wykonuje pracy perfekcyjnie choc to byl moj 1 dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo

podbijam,póki jestem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie bo

Co sądzicie o tym , zeby nastepnym razem  przy nim zachwycacc sie byłym kierownikiem do współpracownikow i powiedziec cos w stylu ze tesknie za nimi? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
30 minut temu, Gość zastanawiam sie bo napisał:

Co sądzicie o tym , zeby nastepnym razem  przy nim zachwycacc sie byłym kierownikiem do współpracownikow i powiedziec cos w stylu ze tesknie za nimi? 😄

Ale Ty chcesz rozwiazac problem czy utrzec nosa szefowi?

Jesli chcesz rozwiazac to po prostu zapytaj co zmienic w swojej pracy by byc w jego oczach bardziej efektywna.

Nie zastanwiaj sie i nie domyslaj czy chodzi o wyglad (bo to nie ma znaczenia- chyba, ze nie jest schludny) ani czy mu sie podobasz (bo zgadzam sie z tym, ze nie tak sie okazuje zainteresowanie).

Po prostu sluchaj co mowi i w razie watpliwosci pytaj (jego, a nie kolezanek).

Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem myślisz inaczej niż on.
Nie pasujecie ze sobą i nie tworzycie zgranego zespołu.
Też miałem pracowników i czasem pracownik po wprowadzeniu łapie wszystko w mig i nie trzeba mu mówić co ma robić, bo zazwyczaj i tak powtarzamy schematy, więc wszystko wie i rozumiemy się bez słów. Czasem jest odwrotna sytuacja, że pracownik chce aby mu ciągle mówić co ma robić, nawet jeśli robi to samo kolejny raz...
Musisz się zorientować jakie jest Twoje zadanie w waszym zespole.
Może Ty widzisz to co masz robić inaczej niż Twój szef ? 
Zapytaj go o plan pracy dla Ciebie i jeśli po południu będzie narzekał, że coś nie jest zrobione, spokojnie wytłumacz, że to nie było Twoje zadanie. Możliwe, że źle kieruje zespołem i oczekuje, że pracownicy będą robić to o czym zapomniał sami. Wtedy wynikałoby, że widzi Ciebie jako swojego zastępcę, który powinien ogarnąć wszystko za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aluzja do makijażu oznacza że ma cie za typowa id'otkę - glupia gowniare niewarta szacunku... Może wyglądasz jak pusta panna? Niektóre laski maja taki look, że po prostu wyglądają jak tępe dzidy np. z powodu zbyt grubej tapety, solary i tandetnych tipsów. Jeszcze do tego farbowany kłak, dekolcik lub mini i kret'nka jak ta lala😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a od kiedy zadbane kobiety to ...ki... ja jako facet, brzydze sie tymi ''naturalnymi''. Wszystko musi miec swoj umiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×