Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głosuje na PIS

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I po co mi wciskasz jakieś cytaty? To raczej świadczy o tym że ludzie którzy są wykształceni i z tego względu są także rzekomo inteligentni  głosujac na resztę popiėrdolencow są tak naprawdę zwyczajnie głupi.

Po pstro. Chciałaś pokazania, że głosują nie tylko madki, to masz pokazane. Nie w smak statystyka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Po pstro. Chciałaś pokazania, że głosują nie tylko madki, to masz pokazane. Nie w smak statystyka? 😄

Mnie nie interesują statystyki bo mam własny rozum i przemyślenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mnie nie interesują statystyki bo mam własny rozum i przemyślenia. 

Tak, jak antyszczepionkowcy i płaskoziemcy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, jak antyszczepionkowcy i płaskoziemcy 😄

Ha ha boku już mam zerwane ze śmiechu...po 4 latach słuchania politycznego bełkotu naprawdę dziwię się że ktokolwiek głosuje na opozycję. No ale ty przecież jesteś wykształcona i mądra. W związku z tym ja wsiowy głupek nie będę dyskutować z wyższym poziomem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ha ha boku już mam zerwane ze śmiechu...po 4 latach słuchania politycznego bełkotu naprawdę dziwię się że ktokolwiek głosuje na opozycję. No ale ty przecież jesteś wykształcona i mądra. W związku z tym ja wsiowy głupek nie będę dyskutować z wyższym poziomem człowieka.

Jak na wsiowego głupka całkiem mądra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znam wykształconych i z dużych miast którzy głosują na partię rządzącą, sama nie łapię się do żadnej z tych grup bo mam wyższe, pracuję, mieszkam na zachodzie Polski i nawet dziecka nie mam. U mnie  firmie znam kilka osób które też głosują tak samo. 

Poziom tych statystyk jest taki jak przytaczanie że na p/o głosują więźniowie prawie jednogłośnie. Tylko o czym konkretnie to świadczy? 😄 o niczym, to jest tylko jedna z wielu grup. 

Pomyślcie chwilę, skoro PiS ma poparcie ponad 40% to głosują różne grupy i nie jest to takie oczywiste jak ktoś myśli, że tylko madki, patola i mohery (eureka, oni też mają prawo do głosowania i logiczne że część z tego korzysta)), bo to naprawdę duża liczba osób  różnych środowisk. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Schetyna
9 minut temu, Gość gość napisał:

Jak na wsiowego głupka całkiem mądra decyzja.

Dziękuję 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Znam wykształconych i z dużych miast którzy głosują na partię rządzącą, sama nie łapię się do żadnej z tych grup bo mam wyższe, pracuję, mieszkam na zachodzie Polski i nawet dziecka nie mam. U mnie  firmie znam kilka osób które też głosują tak samo. 

Poziom tych statystyk jest taki jak przytaczanie że na p/o głosują więźniowie prawie jednogłośnie. Tylko o czym konkretnie to świadczy? 😄 o niczym, to jest tylko jedna z wielu grup. 

Pomyślcie chwilę, skoro PiS ma poparcie ponad 40% to głosują różne grupy i nie jest to takie oczywiste jak ktoś myśli, że tylko madki, patola i mohery (eureka, oni też mają prawo do głosowania i logiczne że część z tego korzysta)), bo to naprawdę duża liczba osób  różnych środowisk. 

 

co niestety jedynie bardzo źle świadczy o świadomości ekonomicznej i politycznej tych osób, i wcale nie jest to powód do dumy, tylko przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

po 4 latach słuchania politycznego bełkotu naprawdę dziwię się że ktokolwiek głosuje na opozycję.

Myślisz, że po którejkolwiek ze stron jest coś więcej niż polityczny bełkot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
15 godzin temu, Gość gość napisał:

A nas to gie obchodzi, bo już dawno w tym popisdolonym kraju nie mieszkamy. Sama będziesz się taplać w szambie, jakiego sobie narobisz, powodzenia.

ja tez, wyjechalam, nie obchodzi mnie ten chlew obs.rany g.ownem. pis niszczy ten kraj, ale to moze dobrze, ja mam luksusowe zycie, a wy sie dajcie ponizac za 500 zl miesiecznie jak przydrozna dzi.wka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Znam wykształconych i z dużych miast którzy głosują na partię rządzącą, sama nie łapię się do żadnej z tych grup bo mam wyższe, pracuję, mieszkam na zachodzie Polski i nawet dziecka nie mam. U mnie  firmie znam kilka osób które też głosują tak samo. 

Poziom tych statystyk jest taki jak przytaczanie że na p/o głosują więźniowie prawie jednogłośnie. Tylko o czym konkretnie to świadczy? 😄 o niczym, to jest tylko jedna z wielu grup. 

Pomyślcie chwilę, skoro PiS ma poparcie ponad 40% to głosują różne grupy i nie jest to takie oczywiste jak ktoś myśli, że tylko madki, patola i mohery (eureka, oni też mają prawo do głosowania i logiczne że część z tego korzysta)), bo to naprawdę duża liczba osób  różnych środowisk. 

 

40% glosujacych to bylo raptem 20% spoleczenstwa. po prostu nie ma silnej opozycji, ale za to jest silna partia skorumpowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pis to sci.erwo
13 godzin temu, Gość Kupa napisał:

Ja nie, ale ja jestem dobrze wykształcona i widzę co się dzieje.

no tak wlasnie jest, ludzie wyksztalceni co raz czesciej wyjezdzaja bo widza co sie dzieje w tym szambie zwanym polska, zostaje niewielu, a reszta to tlumoki, ktore widza przed oczami tylko 500 plusy i go.wno wiedza o ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agedvdv
12 godzin temu, Gość Sama prawda napisał:

Ja wam życzę żeby wygrał PiS.

Mieszkam w UK, nigdy do Polski nie wrócę i mam niezłą bekę z tego jacy jesteście głupi i jak idziecie na dno!

hahahah ja tez zagranica, ale nie chcialabym zeby PiS wygral, bo mimo ze 500plusy zasluguja na to zeby placic 20+ zl za pietruszke to wstyd mi za ten kraj ze tak upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A my NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość kokosz napisał:

A ja tam bede głosowac na pis i cała moja rodzina też 🙂 

jak cała reszta leniwych bezmyślnych patoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość lol napisał:

ja tez, wyjechalam, nie obchodzi mnie ten chlew obs.rany g.ownem. pis niszczy ten kraj, ale to moze dobrze, ja mam luksusowe zycie, a wy sie dajcie ponizac za 500 zl miesiecznie jak przydrozna dzi.wka

Za co ty się dajesz poniżać, przydrożna emigrancka dzi.wko? 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość agedvdv napisał:

hahahah ja tez zagranica, ale nie chcialabym zeby PiS wygral, bo mimo ze 500plusy zasluguja na to zeby placic 20+ zl za pietruszke to wstyd mi za ten kraj ze tak upada

Nie stać kogoś na pietruszkę? 😂 swoją drogą to ja nie wiem gdzie mieszkają ci co tak płaczą za pietruszką 😂😂 ja płacę koło 10. Nie kupuję jej jak chleba więc mi to zwisa ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Za co ty się dajesz poniżać, przydrożna emigrancka dzi.wko? 😛  

wlasnie za nic, pracuje na swoje utrzymanie, a nie wyciagam reke po cudze pieniadze ☺️😁😁 glos na pis to zwykla prostytycja, kupili was za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie stać kogoś na pietruszkę? 😂 swoją drogą to ja nie wiem gdzie mieszkają ci co tak płaczą za pietruszką 😂😂 ja płacę koło 10. Nie kupuję jej jak chleba więc mi to zwisa ile kosztuje.

lol ja zagranica place rownowartosc 4 zl... no ale tak "zachod taki drogi" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

PiS to ostatnia partia na ktora oddalabym glos. Na szkodnikow nie glosuje.:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja5

Nigdy w zyciu na PiS! Omamiaja ludzi pomoca socjalna, daja do kieszeni 500 zl, 300 zl, a z drugiej kieszeni wyciagaja tysiace! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

lol ja zagranica place rownowartosc 4 zl... no ale tak "zachod taki drogi" 🤣

Nie stać Cie na Polskę. Śmiesznie się to czyta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja tak samo. Żadnych swiadczeń nie biorę i na razie sie nie zapowiada (ale inni niech co mają dzieci korzystają, popieram 500+ bo widzę po dalszej rodzinie i znajomych że potrzebne). Może Pis nie jest ideałem (ale partie idealne nie istnieją i nigdy nie bedą) ale przynajmniej dbają o interesy Polski bardziej niż poprzednicy-złodzieje, co chcieli z nas uczynić rynek zbytu i podrzędne województwo Europy

Tak, bardzo dbają 😉 dzięki nim Facebook czy Amazon nie zapłaci w PL podatku cyfrowego. PiS niszczy ten kraj. Marnie widzę przyszłość dzieci, jeśli oni dalej będą rządzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość maja5 napisał:

Nigdy w zyciu na PiS! Omamiaja ludzi pomoca socjalna, daja do kieszeni 500 zl, 300 zl, a z drugiej kieszeni wyciagaja tysiace! 

Ja niestety znam wyborców PiS-u. Rodzina, która żyje z robienia dzieci. Kończą 18 lat, koniec szkoły i kolejne zaczynają się rozmnażać. Już nawet nie wiem ile ich tam jest. Dzieci rok po roku. Nikt nie pracuje. 21 lat i już trójką dzieci. Wykształcenie podstawowe. Za 25 lat to będą w Polsce same slumsy jak w Indiach. Skończy się kasa na 500 plus i będzie pełni niewykształconych i niewykwalifikowanych ludzi, którzy nie wiedzą co to praca i jak żyć bez 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja niestety znam wyborców PiS-u. Rodzina, która żyje z robienia dzieci. Kończą 18 lat, koniec szkoły i kolejne zaczynają się rozmnażać. Już nawet nie wiem ile ich tam jest. Dzieci rok po roku. Nikt nie pracuje. 21 lat i już trójką dzieci. Wykształcenie podstawowe. Za 25 lat to będą w Polsce same slumsy jak w Indiach. Skończy się kasa na 500 plus i będzie pełni niewykształconych i niewykwalifikowanych ludzi, którzy nie wiedzą co to praca i jak żyć bez 500 plus.

bo takimi wlasnie najlatwiej sie steruje, taka smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alix
17 godzin temu, Gość Herkules napisał:

PiS to nie prawica 

Dokładnie - PiS ma prawicowe, konserwatywne podejście wyłącznie jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe typu: sprzeciw wobec in vitro, nie dla związków partnerskich/małżeństw homoseksualnych, duże przywiązanie do patriotyzmu, historii itp.

Pod względem ekonomicznym PiS jest partią LEWICOWĄ. To znaczy forsuje ciągłe podnoszenie podatków i innych danin na rzecz państwa po to, aby z nich móc sfinansować ciągle rosnące świadczenia socjalne. Oprócz tego PiS zaburza mechanizmy działania wolnego rynku pchając nas w stronę socjalizmu.

Jeśli PiS wygra to możemy niedługo pod względem ekonomicznym bardzo zbliżyć się do Wenezueli, w której socjalizm doprowadził do kompletnego upadku całej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie stać Cie na Polskę. Śmiesznie się to czyta 😂

ano nie stac, jakbym miala zarabiac polskie stawki i placic za produkty w polskich sklepach, to pewnie zylabym od 1 do 1. cale szczescie mieszkam gdzie indziej, zarabiam inaczej i place inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
18 godzin temu, Gość gosc napisał:

reszta ma poparcie na granicy błędu statystycznego więc jeśli głosujesz na takich, to jakbys oddała nieważny głos 

 

Właśnie w tym jest błąd - jeśli będziemy głosować tylko na PiS lub PO/KO, to nigdy nikt inny nie dojdzie do władzy.

Głosy oddane na małe partie nie są wcale bezwartościowe. PO czy PiS już pokazały, co potrafią (a raczej czego nie potrafią). Może warto byłoby dać szansę nowym, często młodszym politykom, ze świeżym spojrzeniem? Jest jakaś tam szansa, że nie są jeszcze całkiem zepsuci polityką i coś zmienią na dobre w tym kraju.

Niestety, chyba musi wymrzeć to pokolenie, które nie zagłosuje na np. Wolność, Razem, Kukiza czy Konfederację (kolejność przypadkowa), bo "oni i tak nie mają szans na wygraną". Jeśli tak pomyśli kilka milionów Polaków, to nie ma się co dziwić, że wygrywa od lat zawsze albo PO albo PiS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość Dor napisał:

Właśnie w tym jest błąd - jeśli będziemy głosować tylko na PiS lub PO/KO, to nigdy nikt inny nie dojdzie do władzy.

Głosy oddane na małe partie nie są wcale bezwartościowe. PO czy PiS już pokazały, co potrafią (a raczej czego nie potrafią). Może warto byłoby dać szansę nowym, często młodszym politykom, ze świeżym spojrzeniem? Jest jakaś tam szansa, że nie są jeszcze całkiem zepsuci polityką i coś zmienią na dobre w tym kraju.

Niestety, chyba musi wymrzeć to pokolenie, które nie zagłosuje na np. Wolność, Razem, Kukiza czy Konfederację (kolejność przypadkowa), bo "oni i tak nie mają szans na wygraną". Jeśli tak pomyśli kilka milionów Polaków, to nie ma się co dziwić, że wygrywa od lat zawsze albo PO albo PiS. 

jestem za! mam dosc zarowno PiSu i PO, blagam ludzie obudzcie sie i przestancie na nich glosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×