Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głosuje na PIS

Polecane posty

Gość Gosc

Ja , moja rodzina i znajomi,  glosujemy na pis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A podobało wam się, jak Polacy byli przez lata najtańszą siłą roboczą w Europie, i innym krajom budowali dobrobyt? Czy podobały się wam umowy śmieciowe i stawka 5zł/h? Czy podobała się wam kradzież naszych pieniędzy z OFE, przyklepana przez prezesa Rzeplińskiego? Czy podobały wam się aresztowania rolników z zachodniopomorskiego, którzy bronili polskiej ziemi wyprzedawanej na "słupy"? Czy podobało się wam, gdy firmy polskie splajtowały przy budowie autostrad za PO? Czy podobało się wam, gdy zamykano stocznie i kopalnie za rządów Tuska? Czy pdobały wam się afery vatowskie, Amber Gold? A " zwroty" kamienic 130 letnim właścicielom???

Pewnie niektórym się podobało, bo sami okradali budżet państwa, czyli naszą, polską, wspólną kasę. Nic dziwnego, że większość Polaków, ciężko pracując, klepała biedę, a "wybrańcy" tuczyli się na złodziejstwie i przekrętach.

Nie korzystam z żadnego programu.

Głosuję na PiS, bo jestem dumną Polką, wychowaną w wierze i moralności.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A podobało wam się, jak Polacy byli przez lata najtańszą siłą roboczą w Europie, i innym krajom budowali dobrobyt? Czy podobały się wam umowy śmieciowe i stawka 5zł/h? Czy podobała się wam kradzież naszych pieniędzy z OFE, przyklepana przez prezesa Rzeplińskiego? Czy podobały wam się aresztowania rolników z zachodniopomorskiego, którzy bronili polskiej ziemi wyprzedawanej na "słupy"? Czy podobało się wam, gdy firmy polskie splajtowały przy budowie autostrad za PO? Czy podobało się wam, gdy zamykano stocznie i kopalnie za rządów Tuska? Czy pdobały wam się afery vatowskie, Amber Gold? A " zwroty" kamienic 130 letnim właścicielom???

Pewnie niektórym się podobało, bo sami okradali budżet państwa, czyli naszą, polską, wspólną kasę. Nic dziwnego, że większość Polaków, ciężko pracując, klepała biedę, a "wybrańcy" tuczyli się na złodziejstwie i przekrętach.

Nie korzystam z żadnego programu.

Głosuję na PiS, bo jestem dumną Polką, wychowaną w wierze i moralności.

 

Co za durny ciemny narod...niech wygra pis to dopiero w dupe dostaniesz ...ko i bedziesz bide klepac za 4 zl na godzine nie tylko za 5.....e pisowskie..dumna polka buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość M@hjjk napisał:

Co za durny ciemny narod...niech wygra pis to dopiero w dupe dostaniesz ...ko i bedziesz bide klepac za 4 zl na godzine nie tylko za 5.....e pisowskie..dumna polka buhaha

Nieee no, będzie zarabiać 20 zł za godzinę, tyle tylko, że to 20 zł będzie warte tyle co 3 złote 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głosuję na PiS bo tylko PiS chroni prostego człowieka przez złem, jakie się szerzy.

lgtb chcą nam molestować dzieci. Nauczyciele chcą strajkować, choc zarabiają 5razy tyle co biedna polska matka. Pielęgniarki strajkują, choć nic nie robią a mają po 6 tysięcy. Janusze biznesu na JDG choć są dorobkiewicza i to marudzą, że jakieś podwyżki zusu im szykują, a dorabiają się na prostym człowieku. 

Tylko PiS potrafi zadbać o prostego, szarego obywatela, okradanego przez wykształciuchy i cwaniaczków. Tylko PiS myśli o biednych polskich matkach, niemających pieniędzy na zbytki. Tylko PiS potrafi postawić się temu szerzacemu się lewactwu i broni interesów zwykłego obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Głosuję na PiS bo tylko PiS chroni prostego człowieka przez złem, jakie się szerzy.

lgtb chcą nam molestować dzieci. Nauczyciele chcą strajkować, choc zarabiają 5razy tyle co biedna polska matka. Pielęgniarki strajkują, choć nic nie robią a mają po 6 tysięcy. Janusze biznesu na JDG choć są dorobkiewicza i to marudzą, że jakieś podwyżki zusu im szykują, a dorabiają się na prostym człowieku. 

Tylko PiS potrafi zadbać o prostego, szarego obywatela, okradanego przez wykształciuchy i cwaniaczków. Tylko PiS myśli o biednych polskich matkach, niemających pieniędzy na zbytki. Tylko PiS potrafi postawić się temu szerzacemu się lewactwu i broni interesów zwykłego obywatela.

To sarkazm, prawda? Tak brzmi, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Iwna napisał:

sarkazm, prawda? Tak brzmi, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nie, to nie sarkazm. Uderz w stół a norzyce się odezwą. Tylko PiS rozumie problemy Polskiej rodziny i chce im pomóc a nie kolejne podwyżki dla bezdzietnych wykształciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Iwna napisał:

To sarkazm, prawda? Tak brzmi, 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Też tak to odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, to nie sarkazm. Uderz w stół a norzyce się odezwą. Tylko PiS rozumie problemy Polskiej rodziny i chce im pomóc a nie kolejne podwyżki dla bezdzietnych wykształciuchów.

"norzyce" - to jest właśnie grupa wyborców PiS. Rozumiem, nie jesteś wykształciuchem, to ciebie ortografia nie dotyczy 😂😂😂

Pomijam "Polskiej" z dużej litery. 

Dużo Ci płacą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie, to nie sarkazm. Uderz w stół a norzyce się odezwą. Tylko PiS rozumie problemy Polskiej rodziny i chce im pomóc a nie kolejne podwyżki dla bezdzietnych wykształciuchów.

Widać, że ty nawet wykształciuchem nie jesteś. Interpunkcja i ortografia leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Iwna napisał:

"norzyce" - to jest właśnie grupa wyborców PiS. Rozumiem, nie jesteś wykształciuchem, to ciebie ortografia nie dotyczy 😂😂😂

Dużo Ci płacą? 

Chyba dużo. 500+ na każde dziecko, emerytura dla matek 4+, z mopsu zasiłki wszelakiego rodzaju i rodzinne. Na 4 dzieci to wyjdzie ponad 3 tys. miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chyba dużo. 500+ na każde dziecko, emerytura dla matek 4+, z mopsu zasiłki wszelakiego rodzaju i rodzinne. Na 4 dzieci to wyjdzie ponad 3 tys. miesięcznie.

Wkrótce nie będzie to dużo, jak 500 zł będzie warte tyle co teraz 50, a to 3 tys. tyle co to 500 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość M@hjjk napisał:

Co za durny ciemny narod...niech wygra pis to dopiero w dupe dostaniesz ...ko i bedziesz bide klepac za 4 zl na godzine nie tylko za 5.....e pisowskie..dumna polka buhaha

Liczą się fakty. "Gospodarka, głupcze!"- kto to powiedział, mądralo? No i polecam , by sobie podnieść poziom endorfin, bo coś za dużo pesymizmu w opozycji.:) Acha, czytelne są słowa między kropkami, nie robia wrażenia. Jaka twoja głowa, taka mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Iwna napisał:

Wkrótce nie będzie to dużo, jak 500 zł będzie warte tyle co teraz 50, a to 3 tys. tyle co to 500 😁

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Liczą się fakty. "Gospodarka, głupcze!"- kto to powiedział, mądralo? No i polecam , by sobie podnieść poziom endorfin, bo coś za dużo pesymizmu w opozycji.:) Acha, czytelne są słowa między kropkami, nie robia wrażenia. Jaka twoja głowa, taka mowa.

Fakty z tvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Fakty z tvp?

To jest TVPiS. Geobbels mógłby się uczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Fakty z tvp?

O agencjach ratingowych słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna Polka

Polecam lekturę tematu "Jak PiS, pomimo wydatków na 500+ chce uzyskać budżet bez deficytu?" Są trzy czynniki.

Na stronie Busines Insider Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja głosuje na PIS bo wprowadziłi niedziele wolne od handlu:) i za to mają mój głos.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja na nich głosuję bo pokazali nierobom zadającym podwyżek gdzie ich miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pracuję w fabryce jako pakowacz i nikt mi podwyżki nie daje a budzetowka ma po kilka tysięcy a ja 3,5 tysiąca a taka pani w szkole czy pielęgniarka przez cały czas piją kawkę a ja pracuję fizycznie o to jest niesprawiedliwe a PiS to rozumie że to ludzie pracy się liczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

a PiS to rozumie że to ludzie pracy się liczą 

Hahahahaha 😂😂

Nie wierzę, że wam nie płacą za wypisywanie takich głupot 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.09.2019 o 21:58, Gość Były pedagog napisał:

Chyba zagłosuje na PIS. Po klęsce kwietniowego strajku zwolniłam się po 18 latach ze szkoły i poszłam do korporacji. Zarabiam 3 razy tyle co w szkole, no i robota lżejsza. Kochałam dzieci i pracę w szkole, ale jak usłyszałam tę falę hejtu to coś we mnie pękło i się wypaliłam. I nie, tu nie chodzi o to, że nie dostałam podwyżki. Byłam pedagogiem szkolnym, prowadziłam terapię; trudne dzieciństwo wyrobiło we mnie szczególną empatię dla krzywdzonych dzieci z patologicznych rodzin. Może i zarabiałam mało, ale zawsze uważałam, że moja praca ma sens i że robię coś dobrego. PiS udowodnił mi, że nie warto poświęcać życia prywatnego i rodzinnego dla pracy, której w ostatecznymi rozrachunku nikt nie szanuje. Obecna władza wyleczyła mnie, niemłodą już krowę, z młodzieńczego idealizmu. A doświadczenie nabyte w szkole wbrew pozorom bardzo przydało mi się na rynku pracy.

Smutno się to czyta, bo choćby po szkolach swoich dzieci ( SP i LO) rzeczywiście widzę, ilu fajnych nauczycieli się zwolniło  i odeszło z zawodu w tym roju. Choć z drugiej strony rozumiem tę decyzję, każdy chce lepiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Wyborca PiS: kościółkowa ściana wschodnia, która winą za życiowe nieudacznictwo obarcza wszystkich tylko nie siebie. "Byle sąsiadowi krowa zdechła" Wartości? Za rączkę do kościółka z żoną, której spuszcza się łomot za źle wyprasowaną do kościoła koszulę. Traktowanie kobiet jak macior, gary, kuchnia i rada parafialna. Traktowanie niepełnosprawnych per noga. Plucie na każdego mądrzejszego od siebie. Kiedyś elitę się podziwiało, dziś cham jest dumny ze swojego chamstwa, nareszcie może sobie odbić lata upokorzeń i pluć na ludzi kultury czy żyjących inaczej. Po co ekonomia w szkole, ważna kolejna lekcja religii, głupim narodem, któremu się wydaje,że rząd płaci "pińcet" z kasy partyjnej PiS, łatwiej się rządzi. Rząd na 11 listopada maszeruje ramię w ramię z miłymi chłopcami z ONR, łyse pały wyznające "wartości".

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

PiSowi trzeba jedno przyznać-tylko pozazdrościć takiej armii internetowych trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 godziny temu, Iwna napisał:

To jest TVPiS. Geobbels mógłby się uczyć. 

Dokładnie. Kim Dzong Un byłby dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A podobało wam się, jak Polacy byli przez lata najtańszą siłą roboczą w Europie, i innym krajom budowali dobrobyt? Czy podobały się wam umowy śmieciowe i stawka 5zł/h? Czy podobała się wam kradzież naszych pieniędzy z OFE, przyklepana przez prezesa Rzeplińskiego? Czy podobały wam się aresztowania rolników z zachodniopomorskiego, którzy bronili polskiej ziemi wyprzedawanej na "słupy"? Czy podobało się wam, gdy firmy polskie splajtowały przy budowie autostrad za PO? Czy podobało się wam, gdy zamykano stocznie i kopalnie za rządów Tuska? Czy pdobały wam się afery vatowskie, Amber Gold? A " zwroty" kamienic 130 letnim właścicielom???

Pewnie niektórym się podobało, bo sami okradali budżet państwa, czyli naszą, polską, wspólną kasę. Nic dziwnego, że większość Polaków, ciężko pracując, klepała biedę, a "wybrańcy" tuczyli się na złodziejstwie i przekrętach.

Nie korzystam z żadnego programu.

Głosuję na PiS, bo jestem dumną Polką, wychowaną w wierze i moralności.

 

Nadal jesteśmy tanią siłą, bo zamiast wydawać na innowacje to wydaje na Rydzyka i rzuca kasę lewusom, którzy z języków obcych znają tylko "vodka" i "pakupit". Taka ta Europa zła, ale zapomniał wół jak cielęciem był i na granicy go trzepali celnicy z RFN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Głosuję na PiS bo tylko PiS chroni prostego człowieka przez złem, jakie się szerzy.

lgtb chcą nam molestować dzieci. Nauczyciele chcą strajkować, choc zarabiają 5razy tyle co biedna polska matka. Pielęgniarki strajkują, choć nic nie robią a mają po 6 tysięcy. Janusze biznesu na JDG choć są dorobkiewicza i to marudzą, że jakieś podwyżki zusu im szykują, a dorabiają się na prostym człowieku. 

Tylko PiS potrafi zadbać o prostego, szarego obywatela, okradanego przez wykształciuchy i cwaniaczków. Tylko PiS myśli o biednych polskich matkach, niemających pieniędzy na zbytki. Tylko PiS potrafi postawić się temu szerzacemu się lewactwu i broni interesów zwykłego obywatela.

ak PiS myśli o matkach to widać było przy strajku niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem niewierząca , mieszkam.w miescie , pracuje w dużej korporacji  i głosuje na PIS.  Dlaczego? Bo szanuje ich za to , że spełnili większość swoich obietnic wyborczych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×