Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

głosuje na PIS

Polecane posty

Gość Kupa

Ja nie, ale ja jestem dobrze wykształcona i widzę co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

PiS w niczym nie jest lepsze od PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A skąd pomysł, że na ko?

no to na lewice? jeszcze lepiej, komuchy i pajace typu biedroń, zandberg... socjal taki sam jak za pi/s albo i większy bo jeszcze dotowanie lgbt i innych takich, pseudo-tolerancja, prowadzanie niepotrzebnych rzeczy jak jakaś karta lgbt  w stolicy, zlikwidowaliby religie w szkołach i już by uważali że spełnili program wyborczy i nic więcej nie trzeba, to nas czeka jeśli kiedyś obejmą władzę 

reszta ma poparcie na granicy błędu statystycznego więc jeśli głosujesz na takich, to jakbys oddała nieważny głos 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Równiez głosuję na PiS, na prawicę, na wartości, na dotrzymywanie slowa i zobowiązań. A co, mam może głosować na złotoustą opozycję, która aż tupie, aby się dorwać do władzy, a obywateli ma w d..? Pokazala (opozycja) przez 8 lat, jak się okrada państwo, jak się łupi obywateli, a sam Tusk mawiał, że polskość to nienormalność. Za rządów PiS jestem dumną Polką, a polskość to normalność i powód do dumy. Ach, jak Schetyna tupie, by znowu zrobić z Polski źródło taniej siły roboczej, i żeby było jak było. Lewactwo to stan umysłu, zatrważająco niski zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

biedroń, zandberg..

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Ja wam życzę żeby wygrał PiS.

Mieszkam w UK, nigdy do Polski nie wrócę i mam niezłą bekę z tego jacy jesteście głupi i jak idziecie na dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Równiez głosuję na PiS, na prawicę, na wartości, na dotrzymywanie slowa i zobowiązań. A co, mam może głosować na złotoustą opozycję, która aż tupie, aby się dorwać do władzy, a obywateli ma w d..? Pokazala (opozycja) przez 8 lat, jak się okrada państwo, jak się łupi obywateli, a sam Tusk mawiał, że polskość to nienormalność. Za rządów PiS jestem dumną Polką, a polskość to normalność i powód do dumy. Ach, jak Schetyna tupie, by znowu zrobić z Polski źródło taniej siły roboczej, i żeby było jak było. Lewactwo to stan umysłu, zatrważająco niski zresztą.

PiS to nie prawica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Sama prawda napisał:

Ja wam życzę żeby wygrał PiS.

Mieszkam w UK, nigdy do Polski nie wrócę i mam niezłą bekę z tego jacy jesteście głupi i jak idziecie na dno!

To kto ma wgrać, żeby Polska na dno nie poszła? Napisz, chętnie sie dowiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

To kto ma wgrać, żeby Polska na dno nie poszła? Napisz, chętnie sie dowiem 🙂 

Kazimierz Wielki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To może WIOSNA? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja głosuję na PiS bo tylko oni rozumieją ludzi prawdziwej pracy sprzątaczki i robotników w którym ncu zarabiam więcej niż pijąca w kółko kawkę budżetówka te wszystkie pielęgniarki nauczycielki i urzędniczki wyżej s/r/a/ja niż d/u/PE mają a teraz w końcu jest czas dla prawdziwych Polaków ludzi pracy a nie jakieś magisterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Oj, coś  się pali się pisdom pod dvpą, skoro naganiają troli na fora 😄😄😄

 

No ale tak sobie tłumaczcie. Zobaczycie po wyborach. Tylko PIS. KO już przegrane jest. A inni nie maja szansy. Tutaj wszystko rozgrywa się pomiedzy PIS a KO. PIS jest górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja rozumiem,  ze ktoś nie lubi i nie glosuje na pis ale jak można głosować na ko? Przez 8 lat po miało was w d... zabrali wamu  kasę z ofe  a wy na nich głosujecie? 

 

Sytuacja jest prosta do wytłumaczenia. Tak bardzo nauczyli się nienawidzić PIS, że nawet na samego diabła zagłosują byle PIS odsunąć od władzy, a potem początkowo będzie euforia, następnie zastanowienie się co się narobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Pis nie moze tworzyc sam rzadu z opozycja razem stworza cos dobrego. Sami nie moga miec wladzy bo szaleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Viki napisał:

Pis nie moze tworzyc sam rzadu z opozycja razem stworza cos dobrego. Sami nie moga miec wladzy bo szaleja

Kwestia dogadania się ale oni tylko skakać sobie do oczu potrafią. Opozycja zawsze na nie. Zawsze kontra i to trochę też wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były pedagog

Chyba zagłosuje na PIS. Po klęsce kwietniowego strajku zwolniłam się po 18 latach ze szkoły i poszłam do korporacji. Zarabiam 3 razy tyle co w szkole, no i robota lżejsza. Kochałam dzieci i pracę w szkole, ale jak usłyszałam tę falę hejtu to coś we mnie pękło i się wypaliłam. I nie, tu nie chodzi o to, że nie dostałam podwyżki. Byłam pedagogiem szkolnym, prowadziłam terapię; trudne dzieciństwo wyrobiło we mnie szczególną empatię dla krzywdzonych dzieci z patologicznych rodzin. Może i zarabiałam mało, ale zawsze uważałam, że moja praca ma sens i że robię coś dobrego. PiS udowodnił mi, że nie warto poświęcać życia prywatnego i rodzinnego dla pracy, której w ostatecznymi rozrachunku nikt nie szanuje. Obecna władza wyleczyła mnie, niemłodą już krowę, z młodzieńczego idealizmu. A doświadczenie nabyte w szkole wbrew pozorom bardzo przydało mi się na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niech wygrają... za jakiś rok chętnie na tym samym forum poczytam wasze płacze z tego powodu 😄 a powodów będzie, oj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Mnie za to rozwala tak agresja wśród  przeciwników pis . Serio ci ludzie maja ze sobą jakiś problem . Wystarczy napisać lub powiedzieć "PIS" a niektórzy  szczekają jak wściekle psy hehehehe  Co najwięcej szczekają ci  co wygłaszają wielkie hasła o tolerancji:) 

Ostatnio  byłyśmy na szkoleniu z vat gdzie facet prowadzący  szkolenie  ciągle  wyśmiewał  sie pis i ludzi na nich glosujących  . W końcu ktoś powiedział , ze ma sobie darować takie teksty bo to prywatna  sprawa  kto na kogo glosuje . 

Może chciał po prostu wykazać różnicę między prawdą jak działa vat a tym co pis wciska ciemnym masom?  Doszli do władzy i nagle kabum odzyskują vat. A bzdura, każdy orze jak może żeby jechać na stratach a dostać zwrot vatu. Nawet zwolennicy pisu muszą widzieć tą siermieżną propagandę z tvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niech wygrają... za jakiś rok chętnie na tym samym forum poczytam wasze płacze z tego powodu 😄 a powodów będzie, oj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

niech wygrają... za jakiś rok chętnie na tym samym forum poczytam wasze płacze z tego powodu 😄 a powodów będzie, oj będzie...

Wiesz co. Kto by nie wygrał to zawsze jakieś płacze będą i nic tego nie zmieni. Dajcie spokój, każdy głosuje na kogo chce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art

Tylko KONFEDERACJA. To, że nie pokazują ich w ŻADNEJ tv ani nie mówią w radiu nie znaczy, że nie ma alternatywy dla POPISU, PSLu i SLD. Niby tu wszystkie takie mądre, a żadna nie myśli samodzielnie. Gościu z GB -polonia na Wyspach głosuje na wolnosciowców co dobrze o niej świadczy. Szkoda, że faktycznie mało kto z Was kiedykolwiek wróci do kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Konfederacja to ci co chcą dać 50 tys  na mieszkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art

PSL z Kukizem "dadzą" 50 000. Konfederacja to co, którzy nie chcą dawać, a przestaną zabierać. Np. chcą znieść podatek dochodowy. Policzcie sobie ile to jest na plus dla każdego pracującego. No ale jak ich pomijają we wszystkich mediach to ludzie nawet nie pomyślą żeby na nich głosować. Eh, szkoda słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Art napisał:

Tylko KONFEDERACJA. To, że nie pokazują ich w ŻADNEJ tv ani nie mówią w radiu nie znaczy, że nie ma alternatywy dla POPISU, PSLu i SLD. Niby tu wszystkie takie mądre, a żadna nie myśli samodzielnie. Gościu z GB -polonia na Wyspach głosuje na wolnosciowców co dobrze o niej świadczy. Szkoda, że faktycznie mało kto z Was kiedykolwiek wróci do kraju. 

Niestety. Za mało ludzi chce PRACOWAĆ i coś z tego mieć, a za dużo DOSTAWAĆ. Zapomnij. Choć szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Równiez głosuję na PiS, na prawicę, na wartości, na dotrzymywanie slowa i zobowiązań. A co, mam może głosować na złotoustą opozycję, która aż tupie, aby się dorwać do władzy, a obywateli ma w d..? Pokazala (opozycja) przez 8 lat, jak się okrada państwo, jak się łupi obywateli, a sam Tusk mawiał, że polskość to nienormalność. Za rządów PiS jestem dumną Polką, a polskość to normalność i powód do dumy. Ach, jak Schetyna tupie, by znowu zrobić z Polski źródło taniej siły roboczej, i żeby było jak było. Lewactwo to stan umysłu, zatrważająco niski zresztą.

Ojojooooj! jakie peany! jaki miód i kicz 😄

Wiesz trollu, że to widać? Wy nawet trollować nie potraficie. Nasze pieniądze PiS wydaje na nieudolne trollowanie i to jest straszne.

Każdy kto nie lubi PiSu to już "lewactwo" ale lewackie pieniądze wam nie śmierdzą kiedy płacimy na wasze pińcet plusy albo na waszą ku/r/wę z Torunia reprezentującą te wasze prawackie "wartości"

Popracuj nad propagandą ty kundlu pisuarowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghrfhgbtfht
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

trzeba być inteligentnym inaczej żeby nie wiedzieć do czego doprowadzą rządy opozycji (lewicy lub ko), wtedy byłby dopiero armagedon, dlatego ja wolę już obecną władzę z "dwojga złego"

trzeba być skrajnie głupim, by popierać niszczący Polskę PiS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być naprawdę ograniczonym umysłowo by sądzić że na PiS głosują jedynie bezrobotne madki z powodu 500 plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Trzeba być naprawdę ograniczonym umysłowo by sądzić że na PiS głosują jedynie bezrobotne madki z powodu 500 plus. 

No nie tylko. Oprócz madek głosują starsi, najgorzej wykształceni ze wsi:

 

oko.press/wyborcy-pis-glosuja-na-program-i-wlasne-korzysci-ko-i-lewicy-za-wizja-polski-i-przeciw-pis-sondaz/

 

"Na PiS głosuje:

63 proc. osób z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym;

58 proc. osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym;

51 proc. osób w wieku 50-59 lat;

50 proc. osób w wieku 60 plus;

53 proc. osób mieszkających na wsi;

57 proc. osób deklarujących dochody do 1500 zł.

 

Świadczenie 500 plus, choć powszechne, to najmocniej odczuwalne są oczywiście w grupach o niskich dochodach, co z kolei  Polsce mocno skorelowane jest z niższym wykształceniem. Czołowym beneficjentem 500 plus byli też mieszkańcy wsi. Szerokie poparcie w dwóch najstarszych grupach wyborczych to z jednej strony upodobanie do konserwatywnego profilu partii, z drugiej zasługa trzynastej emerytury."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

No nie tylko. Oprócz madek głosują starsi, najgorzej wykształceni ze wsi:

 

oko.press/wyborcy-pis-glosuja-na-program-i-wlasne-korzysci-ko-i-lewicy-za-wizja-polski-i-przeciw-pis-sondaz/

 

"Na PiS głosuje:

63 proc. osób z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym;

58 proc. osób z wykształceniem zasadniczym zawodowym;

51 proc. osób w wieku 50-59 lat;

50 proc. osób w wieku 60 plus;

53 proc. osób mieszkających na wsi;

57 proc. osób deklarujących dochody do 1500 zł.

 

Świadczenie 500 plus, choć powszechne, to najmocniej odczuwalne są oczywiście w grupach o niskich dochodach, co z kolei  Polsce mocno skorelowane jest z niższym wykształceniem. Czołowym beneficjentem 500 plus byli też mieszkańcy wsi. Szerokie poparcie w dwóch najstarszych grupach wyborczych to z jednej strony upodobanie do konserwatywnego profilu partii, z drugiej zasługa trzynastej emerytury."

I po co mi wciskasz jakieś cytaty? To raczej świadczy o tym że ludzie którzy są wykształceni i z tego względu są także rzekomo inteligentni  głosujac na resztę popiėrdolencow są tak naprawdę zwyczajnie głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×