Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola1

Problem z mamą

Polecane posty

Potrzebuje pomocy najlepiej od doświadczonej kobiety. Jestem Ola mam 18 lat. Kilka lat temu moi rodzice się rozwiedli i zostałam sama z mamą, mieszkamy w małym mieszkaniu. Problem polega na tym że moja mama poznała około 2 miesięcy temu faceta i mówiła mi kilka razy o nim aż w końcu mama go przyprowadziła do domu. Okazało się że jej wybranek jest wysoki umięśniony i czarnoskóry, oczywiście nie jestem rasistką, ale dziwnię się czułam gdy zobaczyłam go pierwszy raz, bo moja mama ma niecałe 160cm wzrostu a on chyba powyżej 180cm. Oczywiście jest bardzo przystojny, miły i zabawny, nawet dobrze mi się z nim rozmawiało mówił po polsku nie perfekcyjnie ale można było pogadać. Kilka dni później zaczął się koszmar ponieważ od kilku tygodni on jest u nas prawie codziennie i słyszę jak się całują w salonie i też czasem to widzę ale jak mnie widzą to odrazu przestają, dziwnię to wygląda ale udaję że nic nie wiem i nic nie widziałam. Najgorzej jest wieczorem ponieważ mama przygotowóje kolację wszyscy jemy i jest fajnie ale potem, mama mówi że idziemy spać, więc idę do swojego pokoju a ona ze swoim chłopakiem do sypialni i za 30 minut słychać skrzypiące łóżko i mają mamę która jęczy i krzyczy. Najbardziej słychać jak wyjdę na korytarz. W trakcie tego wszystkiego siedzę w pokoju i próbuję spać ale najbardziej dobija mnie to kiedy słyszę jak moja mama dostaje lanie pasem ponieważ to najbardziej słychać. Wydaję mi się że dostanę jakiejś paranoji, bo wydaję mi się że to jest jakieś chore, zachowują się tak jakbym nie istniała. Niedawno widziałam jak mama przed pójściem do sypialni wychodziła z łazienki w seksownej bieliźnie i w butach na wysokiej platformie, oczywiście jestem szczęśliwa że moja mama jest szczęśliwa ale dlaczego robi to w taki sposób i z takimi ludźmi. Niech ktoś podpowie co zrobić.

Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama potrzebuje kogoś, to czy ma właściwego faceta czy tylko erotyczną zabawkę, to inna kwestia. Ty w pewnym momencie też będziesz szukała sobie partnera i możesz mieć ochotę spędzać z nim czas na łóżkowych uciechach we własnym domu. Jesteś pełnoletnia, więc matka nie uważa zapewne za gorszące że wiesz że ona uprawia seks i nie kryje się z tym zbytnio. Rozumiem Twoje zakłopotanie sytuacją i fakt że mamy zachowanie jest dla Ciebie trudne do zaakceptowania. Spróbuj z mamą pogadać na ten temat, może coś możecie zmienić, tak żeby jej życie erotyczne nie było prezentowane Tobie tak nachalnie. Mogli by to robić gdy Ciebie nie ma w domu na przykład, lub sami gdzieś wychodząc.

Człowieka wybrała sobie z tego co miała dostępne i możliwe że lata bez partnera zrobiły swoje i chciała zaszaleć. Nie doszukuj się w tym logiki i sensu, po prostu ma chcicę i nie do końca myśli o tym jak jej relacja wpływa na Ciebie. Dlatego ważne by z nią pogadać na spokojnie, powinna zrozumieć Twoje położenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mistrzerotyki napisał:

Mama potrzebuje kogoś, to czy ma właściwego faceta czy tylko erotyczną zabawkę, to inna kwestia. Ty w pewnym momencie też będziesz szukała sobie partnera i możesz mieć ochotę spędzać z nim czas na łóżkowych uciechach we własnym domu. Jesteś pełnoletnia, więc matka nie uważa zapewne za gorszące że wiesz że ona uprawia seks i nie kryje się z tym zbytnio. Rozumiem Twoje zakłopotanie sytuacją i fakt że mamy zachowanie jest dla Ciebie trudne do zaakceptowania. Spróbuj z mamą pogadać na ten temat, może coś możecie zmienić, tak żeby jej życie erotyczne nie było prezentowane Tobie tak nachalnie. Mogli by to robić gdy Ciebie nie ma w domu na przykład, lub sami gdzieś wychodząc.

Człowieka wybrała sobie z tego co miała dostępne i możliwe że lata bez partnera zrobiły swoje i chciała zaszaleć. Nie doszukuj się w tym logiki i sensu, po prostu ma chcicę i nie do końca myśli o tym jak jej relacja wpływa na Ciebie. Dlatego ważne by z nią pogadać na spokojnie, powinna zrozumieć Twoje położenie.

Przez te 2 lata kiedy to temat powstał a kiedy doradziłeś dziewczynie rozmowę z mamą wiele mogło się już zmienić.

Może się rozstali i jest cisza wieczorami....

Może ową ciszę zakłóca już córka która teraz wrzeszczy podczas seksu że swoim facetem .......

A może córka się przyłączyła do mamusi i wrzeszczą na zmianę.

Tak czy siak rada ostro spóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnioskujesz że Matyldasexy to mama Oli 1.

Co racja to problem może nadal jest ale chyba nikt by długo nie wytrzymał jęczącej matki za ścianą......

Czyżby kolejny zmyślony temat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×