Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czego wam w życiu brakuje?

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

 

2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No

Tylko kobieta potrafi sobie tak utrudniać życie. Wszystkiego nikt nie jest w stanie przewidzieć, a to właśnie Spontaniczność otwiera wiele możliwości na przyszłość! Życie nigdy nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Ale on już odmówił, poza tym to nie jest żaden ex, to obcy człowiek. Nie mogę czuć miłości do człowieka którego na oczy nie widziałam. 

I weź tu człowieku zrozum  kobietę😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

Nie  chce  pisu😟,    niech  kobiety  mają  swoje  prawa,  żadnego  kościoła, wolność  słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No być może.... Być może spontaniczność otwiera wszystko. Dotychczas miałam tyle na głowie x że nawet nie zwracała uwagi co się dookoła dzieje, czy nawet decyzję które były podjęte spontanicznie, czy cokolwiek... Nie wiem. Nie wiem co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi modlitwy, za bardzo się  pogubiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Motywacji

Kasy na emeryturę

Ogólnie kasy, nie chce musieć pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonelyman
16 minut temu, Gość Kiss napisał:

Motywacji

Kasy na emeryturę

Ogólnie kasy, nie chce musieć pracować.

Każdy by tak chciał. Obmyśl plan i próbuj. Może Ci się uda 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mi modlitwy, za bardzo się  pogubiłam. 

Nam z żona tez ostatnio nie po drodze. Ale muszę powiedzieć, ze po 6 latach małżeństwa byliśmy blisko rozwodu, żona poprosiła mnie o miesiąc wspólnej modlitwy wieczorem, przystałem na to z oporami. Łatwiej o seksie rozmawiać niż o wspólna modlitwę prosić. Po upływie tego miesiąca nawet się zastanawialiśmy się czy to ona spowodowała powrót do siebie i co nam to dało. Stwierdziliśmy, ze jakaś rzecz dodatkowo wykonywaliśmy plus wspólne posiłki, oczywiście  seks nie jest również  bez znaczenia. Takim sposobem stuknęło nam ponad  20 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Pozdrawiam wytrwałych 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość w kość napisał:

snu🤤

Z wiekiem mniej go potrzeba, może dlatego, bo czas szybciej goni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenttejkdatkajndoflow

depesze mode - sambady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Z wiekiem mniej go potrzeba, może dlatego, bo czas szybciej goni. 

niech ktoś zatrzyma wreszcie świat,

ja wysiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość w kość napisał:

niech ktoś zatrzyma wreszcie świat,

ja wysiadam!

Nie wysiadaj...jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybrakowana

Mi brak zdrowia psychicznego, przyjaciół, partnera, pewności siebie, umiejętności czerpania przyjemności z tego,co powinno ją przynosić. Brak mi też własnego mieszkania, prawa jazdy, pieniędzy. Czyli generalnie wszystkiego. Mam bardzo mało.  Na pewno mam wiele złudzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, malinka 123 napisał:

chciałabym dobrze ustawić dzieci, by nie męczyły się od 1 do 1 jak ja.

Dobrze ustawić dzieci wg mnie, to dać im poczucie pewności siebie,  nie kursy, pieniądze. My z dziećmi zamiast na kursy w wieku 3 lat chodziliśmy (a raczej żona) na place zabaw, dbaliśmy by miały kontakt z innymi dziećmi, to najlepsze  co mogliśmy zrobić. Dzięki temu  dzieci nie maja problemu z akceptacja siebie są koleżeńskie i z nauka również nie było kłopotu. Córka studiuje Prawo czyli nie najprostsza droga życiowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Wybrakowana napisał:

Mi brak zdrowia psychicznego, przyjaciół, partnera, pewności siebie, umiejętności czerpania przyjemności z tego,co powinno ją przynosić. Brak mi też własnego mieszkania, prawa jazdy, pieniędzy. Czyli generalnie wszystkiego. Mam bardzo mało.  Na pewno mam wiele złudzeń. 

Nie wiem ile masz lat, ale stwierdzam po braku prawka, ze niewiele. Powoli nie od razu Kraków zbudowali. Teraz młodzi chcieliby wszystko od razu, stopniowo, małymi krokami. Idź na dyskotekę tam masz szanse poznać partnera. Pewności siebie również  nabierzesz z czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Motywacji

Kasy na emeryturę

 

Trzeba mieć pewność, ze do emerytury dożyjemy. Chyba, ze w tym celu potrzebna tobie jest motywacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha

motywacji właśnie... do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Wolności. Codziennie 8 godzin w niewoli, czasami nawet soboty. Kiedy wracasz nie masz sił do robienia rzeczy, które naprawde lubisz (do swojego hobby). Pozostaje czas na posiłek umycie się i danie w kime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość w kość napisał:

snu🤤

Przypomniało mi się moje  powiedzonko, po śmierci się wyśpimy wszyscy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaPaskuda

Brakuje mi wytrwałości i wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dobrze ustawić dzieci wg mnie, to dać im poczucie pewności siebie,  nie kursy, pieniądze. My z dziećmi zamiast na kursy w wieku 3 lat chodziliśmy (a raczej żona) na place zabaw, dbaliśmy by miały kontakt z innymi dziećmi, to najlepsze  co mogliśmy zrobić. Dzięki temu  dzieci nie maja problemu z akceptacja siebie są koleżeńskie i z nauka również nie było kłopotu. Córka studiuje Prawo czyli nie najprostsza droga życiowa. 

Poczucie pewności siebie to moje dzieci mają, jak były młodsze to zabieralam je w różne miejsca, zwiedzily kawał świata, nie mają problemów społecznych ani emocjonalnych, dzieci w wieku starszym potrzebują już czego innego niż placyk zabaw, wchodząc w dorosłe życie mysli się o mieszkaniu i samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość malinka 123 napisał:

Poczucie pewności siebie to moje dzieci mają, jak były młodsze to zabieralam je w różne miejsca, zwiedzily kawał świata, nie mają problemów społecznych ani emocjonalnych, dzieci w wieku starszym potrzebują już czego innego niż placyk zabaw, wchodząc w dorosłe życie mysli się o mieszkaniu i samochodzie.

Solidne wykształcenie dzieciom daj, dojdą do wszystkiego same i jeszcze docenia to co maja. Jak będą miały kiepskie studia to potem byle jaka  praca, płaca, auto i mieszkanie nie rozwiąże wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość malinka 123 napisał:

Poczucie pewności siebie to moje dzieci mają, jak były młodsze to zabieralam je w różne miejsca, zwiedzily kawał świata, nie mają problemów społecznych ani emocjonalnych, dzieci w wieku starszym potrzebują już czego innego niż placyk zabaw, wchodząc w dorosłe życie mysli się o mieszkaniu i samochodzie.

Pewien mój wykładowca często powtarzał, żeby ludziom zawsze dawać wędkę nie rybę. W przypadku dzieci polecam również te metodę.  Jest taka stara chińska przypowieść, opowiada o żebraku, któremu ktoś dał rybę. Ryba została zjedzona i po kilku godzinach żebrak znowu był głodny. Następnego dnia ktoś podarował żebrakowi wędkę i nauczył go łowić. Odtąd żebrak nie wiedział, co to głód. Codziennie łowił ryby i przyrządzał sobie z nich posiłki, a z czasem zaczął nadmiar ryb sprzedawać. I tak, oprócz sytości, wędka zapewniła mu z czasem dach nad głową i pracę. Twoje dzieci bardziej docenia matkę szczęśliwa, która nie dala mieszkania a zapewniła solidne wykształcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

brakujew mi mojehgop kota ....., dziewcxzyny pocieszcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 18:56, Gość Gość napisał:

Jak myślicie? 

Więcej niezobowiązującego seksu z różnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość RudaPaskuda napisał:

Brakuje mi wytrwałości i wolności.

 Wolność to prawo czynienia wszystkiego, na co pozwalają prawa. Ot taka ta wolność. Co do wytrwałości  podobno  zacząć  jest łatwo, wytrwać jest trudno. Życzę tobie obyś jak w pacierzu do amen dotrwała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Koczownik napisał:

Więcej niezobowiązującego seksu z różnymi kobietami

Niezobowiązujący seks może być dobry,
ale seks z miłości ma szczególny smak. Polecam seks z ukochana kobieta, jak z obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

brakujew mi mojehgop kota ....., dziewcxzyny pocieszcie 

Nie pisz tu, lepiej zrobisz jak jej to   powiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×