Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klara

W którym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy dziecka?

Polecane posty

Jw

+ jakbyście mogły dopisać czy w 1 ciąży czy w kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsza ciąża, szczupła postura - ruchy w postaci delikatnego kopniaka 16 tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

1 ciaza-16 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciazy w 19 tygodniu w drugiej już w 13 nie moglam uwierzyć ze to naprawdę ruchy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka

Witajcie mamuśki staram się o dzidzię i przytulanki były 3 tyg temu teraz czuję takie jakby ruchy w brzuchu i mam mdłości byłam dzisiaj robić betę i jestem cała w nerwach bo wyszła slaba. Tak bardzo mam nadzieję że mi się udało bo wariuje już na widok dzieci i płacze jak widzę te wszystkie reklamy wyrażające tę jedyną więź mamusi i bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pierwsza ciąża, szczupła postura - ruchy w postaci delikatnego kopniaka 16 tydzień 

Ja się właśnie zastanawiam czy to realne żeby poczuć w połowie 14 czy sobie wkrecam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

16 tydzień i 1 ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjub go
4 minuty temu, Klara napisał:

Ja się właśnie zastanawiam czy to realne żeby poczuć w połowie 14 czy sobie wkrecam 😁

Kopniaka w 14 tygodniu, to raczej mało prawdopodobne, nawet w drugiej ciąży. W pierwszej poczułam delikatne muśnięcia ok. 19 tygodnia, a w drugiej ok. 16. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Anielka napisał:

Witajcie mamuśki staram się o dzidzię i przytulanki były 3 tyg temu teraz czuję takie jakby ruchy w brzuchu i mam mdłości byłam .

Te ruchy to od mdłości pewnie a mdłości z nerwów. Od przytulanek nie zachodzi się w ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Około 25 tygodnia, 1 raz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Klara napisał:

Ja się właśnie zastanawiam czy to realne żeby poczuć w połowie 14 czy sobie wkrecam 😁

Możliwe, że czujesz takie bulgotanie lub łaskotanie od środka 😁 ja w 14 tc nie wiedziałam, że to ruchy dopiero w 16 tc poczułam kopniaka delikatnego 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

1 ciąża - koniec 17 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Bjub go napisał:

Kopniaka w 14 tygodniu, to raczej mało prawdopodobne, nawet w drugiej ciąży. W pierwszej poczułam delikatne muśnięcia ok. 19 tygodnia, a w drugiej ok. 16. 

No, to nie są kopniaki. Tylko delikatne musniecia, jakby bąbelki 😛 i to w sumie jak się wieczorem położyłam do spania 😛

10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Możliwe, że czujesz takie bulgotanie lub łaskotanie od środka 😁 ja w 14 tc nie wiedziałam, że to ruchy dopiero w 16 tc poczułam kopniaka delikatnego 👍🏻

Noo i właśnie coś takiego czuje 😂 ale. Jest to delikatne więc zastanawiam się czy sobie wkrecam czy serio to właśnie to 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Klara napisał:

No, to nie są kopniaki. Tylko delikatne musniecia, jakby bąbelki 😛 i to w sumie jak się wieczorem położyłam do spania 😛

Noo i właśnie coś takiego czuje 😂 ale. Jest to delikatne więc zastanawiam się czy sobie wkrecam czy serio to właśnie to 😂

No to to! 👍🏻 Juz teraz będą tylko mocniejsze z każdym dniem, tygodniem 😁 ja jestem w 26 tc i mały już potrafi mnie obudzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

W pierwszej koło 17 t. (delikatne jakby musniecia skrzydeł motyla). W drugiej o dziwo później 19t. (to był pożądane kopniecie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No to to! 👍🏻 Juz teraz będą tylko mocniejsze z każdym dniem, tygodniem 😁 ja jestem w 26 tc i mały już potrafi mnie obudzić. 

Ale mega 😁 a ja tak leżałam wczoraj i zastanawiałam się czy sobie nie wkrecam, bo dość szybko 😁👌 ale mój Bobas też jest dość duży, wiec...😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pamiętam, ale albo 15, albo 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Okolice 18. tygodnia - pierwsza ciąża 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarRamba

14 tydzień pierwsza ciąża,17 drugi. Przy pierwszym mi nie wierzyła Pani Doktor ale jej powiedziałam kiedy kopie jak robiła USG i uwierzyła. Dziwne, bo powinno być na odwrót, ponoć w drugiej czuje się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Klara napisał:

Ale mega 😁 a ja tak leżałam wczoraj i zastanawiałam się czy sobie nie wkrecam, bo dość szybko 😁👌 ale mój Bobas też jest dość duży, wiec...😁

Cieszę się, że rośnie 😉mam nadzieję, że wszędzie dobrze do końca 😁 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×