Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Starania 🌸

Polecane posty

Gość Karola

Hej dziewczyny pisze tutaj pierwszy raz bo chcę się poradzić .. A mianowicie od roku staram sie o dziecko i w tym miesiącu mialam potwierdzoną owulacje . Piersi zaczęły boleć mnie kilka dni temu ale bola coraz bardziej przeważnie bylo tak że bolały i przestawaly kilka dni przed okresem a tym razem jest inaczej okres powinien być za 2 dni a ból jest coraz mocniejszy i coraz bardziej twarde są.. Mam też bóle podbrzusza jak na @ i klucia jajników . Jak myślicie? Moze być coś z tego? Może ktoś też tak miał? Za zbędne kom dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja już mam jedno dzieciątko, ale staramy się o kolejne już prawie rok. Serduszkujemy często, ale nie za często, bo to osłabia plemniki, ale w każdą owulkę i nic. Mnie na pierwsze dzieciątko też kuły jajniki przed okresem, oraz miałam bardzo wrażliwe cycuszki. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja już mam jedno dzieciątko, ale staramy się o kolejne już prawie rok. Serduszkujemy często, ale nie za często, bo to osłabia plemniki, ale w każdą owulkę i nic. Mnie na pierwsze dzieciątko też kuły jajniki przed okresem, oraz miałam bardzo wrażliwe cycuszki. Powodzenia. 

Nie wiem czy to trol czy nie, ale mnie rozśmieszyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
30 minut temu, Gość Karola napisał:

Hej dziewczyny pisze tutaj pierwszy raz bo chcę się poradzić .. A mianowicie od roku staram sie o dziecko i w tym miesiącu mialam potwierdzoną owulacje . Piersi zaczęły boleć mnie kilka dni temu ale bola coraz bardziej przeważnie bylo tak że bolały i przestawaly kilka dni przed okresem a tym razem jest inaczej okres powinien być za 2 dni a ból jest coraz mocniejszy i coraz bardziej twarde są.. Mam też bóle podbrzusza jak na @ i klucia jajników . Jak myślicie? Moze być coś z tego? Może ktoś też tak miał? Za zbędne kom dziękuję 

Wszystkie tak mamy od czasu do czasu. Bóle piersi i te w podbrzuszu, Klocia jajnikow, normalna sprawa gdy jesteś kobietą

nawet jeśli ci się udało to za wcześnie aby były to ciążowe objawy. Organizm przygotowuje się do miesiączki. Jeśli ciąża się zagnieździ to objawy się przedłużą a miesiączka nie nastąpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja już mam jedno dzieciątko, ale staramy się o kolejne już prawie rok. Serduszkujemy często, ale nie za często, bo to osłabia plemniki, ale w każdą owulkę i nic. Mnie na pierwsze dzieciątko też kuły jajniki przed okresem, oraz miałam bardzo wrażliwe cycuszki. Powodzenia. 

Sprobój ru.chać tuż przed owulacją, jeśli wystąpiła owulacja masz ok 24 godz na zapłodnienie... ale...  plemniki potrzebują kilka godzin aby dotrzeć do komórki. Muszą pokonać kwaśne środowisko pochwy, znaleźć komórkę, przebić się przez jej błonę.. infamię tam... jeśli bzykasz za późno zwyczajnie plemniki mijają się z jajeczkiem. Ja ci radzę bzykać dzień przed a w dniu owulacji poprawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Na potwierdzenie mojej wypowiedzi wyszperałam w internecie:

Penetracja i wytrysk nie są jednak gwarancją zapłodnienia. Muszą być spełnione również ramy czasowe. Po jakim czasie dochodzi do zapłodnienia? Może to trwać od kilkunastu godzin do kilku dni. Plemniki żyją w drogach rodnych do 70 godzin, natomiast żywotność komórki jajowej to 12-24 godzin, termin zależy więc od “zgrania się” dojrzałej komórki jajowej z żyjącymi jeszcze plemnikami

Czytaj więcej na: https://dziendobry.tvn.pl/a/kiedy-dochodzi-do-zaplodnienia-ile-dni-po-stosunku?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste

ja zaszłam w obecną ciąże bzykając dwa dni przed pozytywnym testem owulacyjnym.. myślałam że straciłam cykl bo mąż musiał wyjechać na kilka dni i już nic więcej nie było w trakcie płodnych dni. A tu niespodzianka. Niektóre źródła podają ze Plemniki żyją w pochwie do 72 godzin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
37 minut temu, Gość Ewa napisał:

Wszystkie tak mamy od czasu do czasu. Bóle piersi i te w podbrzuszu, Klocia jajnikow, normalna sprawa gdy jesteś kobietą

nawet jeśli ci się udało to za wcześnie aby były to ciążowe objawy. Organizm przygotowuje się do miesiączki. Jeśli ciąża się zagnieździ to objawy się przedłużą a miesiączka nie nastąpi. 

A ja sie z tym nie zgodzę bo implantacja zarodka ma miejsce często jeszcze przed okresem często do 7 dni po owulacji więc gdzieś z tydzień przed @ i juz wtedy jest sie w ciąży przecież... Jedna dziewczyna ostatnio pisala ze kilka dni przed spodziewaną miesiączka miała mdłości i okazlo sie ze to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
25 minut temu, Gość Ola napisał:

A ja sie z tym nie zgodzę bo implantacja zarodka ma miejsce często jeszcze przed okresem często do 7 dni po owulacji więc gdzieś z tydzień przed @ i juz wtedy jest sie w ciąży przecież... Jedna dziewczyna ostatnio pisala ze kilka dni przed spodziewaną miesiączka miała mdłości i okazlo sie ze to ciąża

Z czym się nie zgodzisz ? Że przed miesiączką bolą piersi, brzuch ? Że każda z nas tego doświadcza co miesiąc? 

Akurat ja pisałam wczoraj że miałam mdłosci i dlatego zrobiłam test. Dzień przed planowaną miesiączką nie kilka dni. I nie, nie miałam innych objawów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×