Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość All

Wizyta u psychiatry

Polecane posty

Gość All

Byłam wczoraj o psychiatry,pytała o rzeczy o których nie chciałam mówić,wiec składałam,boje się ze mogłaby to gdzieś zgłosić. Czy jeśli pójdę następnym razem mam mówić sama prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MR w

A co ci dolega? jak to cos poważnego to klamiac woglole sobie nie pomożesz wiem to jako osoba ze zdiagnozowana nerwica natręctw tylko sobie pogorszysz jak będziesz klamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

A co takiego? Popełniłaś jakies przestępstwo? Nam możesz napisać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens chodzenia do takiego specjalisty szukając pomocy, ale nie mówiąc przy tym prawdy? Przecież to mija się z celem. Oczekujesz od lekarza, że wyleczy Cię z Twoich zaburzeń ale jak ma to zrobić, skoro najpewniej przez Twoje kłamstwa nie postawi odpowiedniej diagnozy? Przed psychiatrą czy psychologiem trzeba się w 100% otworzyć, musisz mówić wszystko, co leży Ci na duszy. Już sama taka rozmowa będzie na pewno bardzo oczyszczająca. Na drugi raz mów prawdę i nie kombinuj, a lekarza obowiązuje tajemnica lekarska - nie mają oni prawa mówić o stanie zdrowia swoich pacjentów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

I co, nie wyszedł podszyw, podła sz.mato? 

Wierzę że ty potrzebujesz psychiatry bo przeciez sama pisałaś, że byłaś karana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
Przed chwilą, Gość w kość napisał:

I co, nie wyszedł podszyw, podła sz.mato? 

Wierzę że ty potrzebujesz psychiatry bo przeciez sama pisałaś, że byłaś karana. 

To było do J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×