Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alice

Czy uważacie że kobiety nie uprawiające seksu oralnego i analnego są dziwne?

Polecane posty

Gość Alice

Dziwne, wybrakowane,  nie żeby tak było ale tak są postrzegane we współczesnym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Seks analny jest specyficzny i niewiele osób go lubi, w tym także mężczyzn. Co do oralnego - przecież to jest całkowity odlot, dla obu stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Znajdź kobietę, ładną, zgrabną miss, wyksztalconą lubiąca sex w każdym wydaniu i jeszcze w dodatku chcacą ciebie za partnera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Seks analny jest specyficzny i niewiele osób go lubi, w tym także mężczyzn. Co do oralnego - przecież to jest całkowity odlot, dla obu stron. 

No dokładnie z tym oralem. Ja nie mam z tym problemu,wręcz mnie samą napędza myśl,sama myśl,że mu dobrze  a co dopiero,kiedy rzeczywiście tak jest. Mam 22 lata,może to właśnie to,że jestem młodym jeszcze pokoleniem i bardziej otwarta? Zauważyłam że starsze ode mnie panie uważają seks oralny za upokarzający...a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne upodobania seksualne, nie mnie to oceniać. Dziwne są dla mnie jedynie kobiety, które zmuszają się do czegoś, czego nie lubią, żeby zadowolić faceta. Ja rozumiem chęć sprawienia partnerowi przyjemności, ale nie kosztem siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss świata
3 minuty temu, Gość Kasia-000 napisał:

No dokładnie z tym oralem. Ja nie mam z tym problemu,wręcz mnie samą napędza myśl,sama myśl,że mu dobrze  a co dopiero,kiedy rzeczywiście tak jest. Mam 22 lata,może to właśnie to,że jestem młodym jeszcze pokoleniem i bardziej otwarta? Zauważyłam że starsze ode mnie panie uważają seks oralny za upokarzający...a 

Żartujesz to ile masz lat 50 p:) ja uwielbiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kasia-000 napisał:

No dokładnie z tym oralem. Ja nie mam z tym problemu,wręcz mnie samą napędza myśl,sama myśl,że mu dobrze  a co dopiero,kiedy rzeczywiście tak jest. Mam 22 lata,może to właśnie to,że jestem młodym jeszcze pokoleniem i bardziej otwarta? Zauważyłam że starsze ode mnie panie uważają seks oralny za upokarzający...a 

To raczej nie kwestia wieku, ale problemów z ludzką seksualnością. Niektórzy wychowali się w domach, gdzie seks był tematem tabu. Fajnie, że teraz młodzi potrafią się nim już naprawdę cieszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Znowu o oralu i analu??? Na 100% wątek moderatora starego zboka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Każdy ma inne upodobania seksualne, nie mnie to oceniać. Dziwne są dla mnie jedynie kobiety, które zmuszają się do czegoś, czego nie lubią, żeby zadowolić faceta. Ja rozumiem chęć sprawienia partnerowi przyjemności, ale nie kosztem siebie 🙂

Normalną zdrową kobietę kręci sprawianie przyjemności swojemu partnerowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pupa kobiety jest stworzona do pieszczot i kusi więc trzeba ją kochać i cieszyć się nią . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Normalną zdrową kobietę kręci sprawianie przyjemności swojemu partnerowi. 

Przyjemność drugiej osobie można sprawiać na wiele różnych sposobów, niekoniecznie w taki, który jest nieakceptowalny przez kobietę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Normalną zdrową kobietę kręci sprawianie przyjemności swojemu partnerowi. 

Lecz nie tej egoistce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To raczej nie kwestia wieku, ale problemów z ludzką seksualnością. Niektórzy wychowali się w domach, gdzie seks był tematem tabu. Fajnie, że teraz młodzi potrafią się nim już naprawdę cieszyć. 

być może. Nie podoba mi się wypowiedź Mizo,która chyba uważa że chęć sprawiania przyjemności partnerowi to zmuszanie się. Wcale nie trzeba się zmuszać...zresztą gdyby Mizo naprawdę kochała partnera i z nim się kochała nie musiała by niektórych bzdur na kafe pisac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Mizo napisał:

Przyjemność drugiej osobie można sprawiać na wiele różnych sposobów, niekoniecznie w taki, który jest nieakceptowalny przez kobietę 🙂 

No cóż, faceci mają prawdziwego fioła na pewien sposób sprawiania im przyjemności. Kobieta która wie co i jak to prawdziwy skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalną zdrową kobietę kręci sprawianie przyjemności swojemu partnerowi. 

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Anal rzeczywiscie lubi tylko część kobiet, i ma na to ogromny wpływ pierwsza próba jeśli jakiś prostak wepchnął na siłę, tracą ochotę do kolejnych prób nawet z innym partnerem. Te które nie lubią oralu są dziwne, ich nie namówisz na nic zwariowanego w sexie, nic nowego, lubią góra 3 pozycję i wszystko inne to perwersja.

jak nie chcą anala to chociaż niech pozwolą palcem popieścić w środku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
9 minut temu, Mizo napisał:

Przyjemność drugiej osobie można sprawiać na wiele różnych sposobów, niekoniecznie w taki, który jest nieakceptowalny przez kobietę 🙂 

współczuję twojemu przyszłemu partnerowi choć...pewnie się go nie doczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

A w ogóle to niby was to nie interesuje ale jak jest temat o oralu i analu to się baby rozgadujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kasia-000 napisał:

współczuję twojemu przyszłemu partnerowi choć...pewnie się go nie doczekasz... 

Aha, czyli dla Ciebie czymś normalnym jest robienie czegoś wbrew sobie? Za wszelką cenę robisz coś, co nie sprawia Ci przyjemności, żeby tylko komuś dogodzić? Nie mam pytań... Widocznie nie jestem aż tak altruistyczna jak Ty 🙂  Czy seks nie powinien sprawiać przyjemności obydwu stronom w równym stopniu? Moim zdaniem taka opcja jest sprawiedliwa i tylko taką brałabym pod uwagę, ale jak widać opinie są różne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
4 minuty temu, Mizo napisał:

Aha, czyli dla Ciebie czymś normalnym jest robienie czegoś wbrew sobie? Za wszelką cenę robisz coś, co nie sprawia Ci przyjemności, żeby tylko komuś dogodzić? Nie mam pytań... Widocznie nie jestem aż tak altruistyczna jak Ty 🙂  Czy seks nie powinien sprawiać przyjemności obydwu stronom w równym stopniu? Moim zdaniem taka opcja jest sprawiedliwa i tylko taką brałabym pod uwagę, ale jak widać opinie są różne 🙂

Nie nie chodzi mi o to by robić tego wbrew sobie. Ale zrozum że jak kochasz partnera i wiesz że sprawia mu robienie loda przyjemność to zrobisz to sama dla siebie żeby JEMU było dobrze,bo Tobie z automatu satysfakcjonuje co on czuje,że to Ty tak sprawiłaś. Wiesz jak on się potem odwdzięcza? A no tak,nie wiesz...Jeju...ja kobiecie mam tłumaczyć czemu ten aspekt jest taki wazny? Dlatego sądzę że nie znajdziesz talowego bo nie potrafisz korzystać z 100% magii seksu w związku z partnerem którego Ty KOCHASZ...pozdrawiam kobietki,które także czerpią przyjemność z tego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
1 minutę temu, Gość Kasia-000 napisał:

Nie nie chodzi mi o to by robić tego wbrew sobie. Ale zrozum że jak kochasz partnera i wiesz że sprawia mu robienie loda przyjemność to zrobisz to sama dla siebie żeby JEMU było dobrze,bo Tobie z automatu satysfakcjonuje co on czuje,że to Ty tak sprawiłaś. Wiesz jak on się potem odwdzięcza? A no tak,nie wiesz...Jeju...ja kobiecie mam tłumaczyć czemu ten aspekt jest taki wazny? Dlatego sądzę że nie znajdziesz talowego bo nie potrafisz korzystać z 100% magii seksu w związku z partnerem którego Ty KOCHASZ...pozdrawiam kobietki,które także czerpią przyjemność z tego :) 

* że sprawia mu przyjemność kiedy ty robisz* żeby nie było niedomówień haha 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
16 minut temu, Gość Kasia-000 napisał:

współczuję twojemu przyszłemu partnerowi choć...pewnie się go nie doczekasz...

hmm dlaczego sobie nie zrobicie uległych osób by wam służyli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
2 minuty temu, Gość Pani napisał:

hmm dlaczego sobie nie zrobicie uległych osób by wam służyli

 

już mam hahah

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Bicku napisał:

A w ogóle to niby was to nie interesuje ale jak jest temat o oralu i analu to się baby rozgadujecie.

przecież one to lubią , my też lubimy lizać im dziurki słodkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
Przed chwilą, Gość gość napisał:

przecież one to lubią , my też lubimy lizać im dziurki słodkie .

no jak widać nie wszystkie (czytaj Mizo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Kasia-000 napisał:

no jak widać nie wszystkie (czytaj Mizo)

może się wstydzi nogi rozchylić żeby drugiej dziurki nie było widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kasia-000 napisał:

Nie nie chodzi mi o to by robić tego wbrew sobie. Ale zrozum że jak kochasz partnera i wiesz że sprawia mu robienie loda przyjemność to zrobisz to sama dla siebie żeby JEMU było dobrze,bo Tobie z automatu satysfakcjonuje co on czuje,że to Ty tak sprawiłaś.

Nie, u mnie to tak nie działa. Nie dowartościowuje się takimi rzeczami, moim zdaniem z seksu trzeba czerpać obopólną radość a nie że ja się mam do czegoś przekonać, bo facet to lubi/chce spróbować. Nie lepiej po prostu wybierać takie zachowania seksualne, które są podniecające dla obojga partnerów? Ja uznaję tylko taki układ 🙂

17 minut temu, Gość xyz napisał:

Masz rację, tylko uprzedź uczciwie swojego przyszłego ewentualnego partnera, że jesteś w łóżku raczej kłodą. Żeby nie było rozczarowań.  

Spokojnie, nigdy go nie będzie, także nie musisz tutaj drżeć o losy swojego "brata" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
16 minut temu, Gość Pani napisał:

hmm dlaczego sobie nie zrobicie uległych osób by wam służyli

 

mogę pożyczyć mojego uległego  to wam się spodoba hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mizo dałabyś sobie wylizać czy nie ? dupcie też i loda nie musisz robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Mizo napisał:

Nie, u mnie to tak nie działa. Nie dowartościowuje się takimi rzeczami, moim zdaniem z seksu trzeba czerpać obopólną radość a nie że ja się mam do czegoś przekonać, bo facet to lubi/chce spróbować. Nie lepiej po prostu wybierać takie zachowania seksualne, które są podniecające dla obojga partnerów? Ja uznaję tylko taki układ 🙂

Spokojnie, nigdy go nie będzie, także nie musisz tutaj drżeć o losy swojego "brata" 🙂

E tam chrzanienie. Na pewno chcesz fajnego faceta, tylko próbujesz sobie jakoś racjonalizować jego brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×