Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko

Czy piękne kobiety sa tylko dla bogatych?

Polecane posty

Gość Pytanko

Czy można mieć piękna Panią nie.będąc majętnym ale.będąc przystojnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Będąc przystojnym - bez problemu. Można być nawet bezrobotnym, ale jeśli jest się przystojnym, to wygląd nadrabia wszystko i można mieć praktycznie każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM1975

Byłem biednym studentem gdy poznałem moją piękną partnerkę. Brzydki jednak nie byłem. Podobałem się dziewczynom, aczkolwiek nie wszystkim. Miałem super przystojnego kumpla, który podobał się niemal wszystkim dziewczynom. Co ciekawe, on związał się z przeciętnej urody dziewczyną, choć jego możliwości były dużo większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Tak. Żadna nie sprzeda dziur za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Daj zdjęcie to ocenimy czy jesteś przystojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Żeby się podobał i, ale ważniejsze jest świetne poczucie humoru , takie które " ratuje skórę " no i kultura osobista i żeby się można było na nim oprzec w tych niepewnych czasach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Pytanko napisał:

Czy można mieć piękna Panią nie.będąc majętnym ale.będąc przystojnym?

''Mieć'' na jedną noc, czy na dłużej?... Sam wygląd bez odpowiadającej osobowości jest niczym, podświadomość ocenia całokształt (w kontekście poważniejszej relacji). Natomiast, na haczyk w postaci pieniędzy nadziewa się określony typ kobiet i kwestia ambicji danego faceta, czy chce takim imponować. Na pewno łatwiej pochwalić się grubym portfelem, niż popracować nad sobą, i to również świadczy o facecie, niekorzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

kobiety i ich bachory to same problemy. tylko totalne przyglupy laduja sie  wten nieopisany syf. lepiej byc sammeu a nei uzerac sie z kims i poza tym wiadomo, wystarczy ze pojawi sie jakis przystojniaczek a kazda ...ka ma mokre gacie na widok takiego wiec o zdrade nie trudno. i poza tym dla tych ...ek TYLKO wyglad sie liczy. moga pisac podobne bzdury, ze caloksztalt itd ale to brednie, TYLKO wyglad i nawet jak sie jest "zbyt idealnym" z charakteru to nic nie da jezeli nie ma wygladu, ktory i tak traci znaczenie kolo 40 bo wtedy kazde ludzkie gowno zaczyna brzydnac 😄 logika kobieca jest wyje/bana wiec dobrze wam tak, leccie na wyg;lad a pozniej placzcie w podusie ze wasz przystojniaczek was zdradzil i zostawil dla innej ladniejszej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

poza tym tylko totalne idi/otki cenzuruja slowo "idi/otki" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam naprawdę ładne dziewczyny z facetami niezbyt bogatymi i do tego średnimi z wyglądu, więc chyba niekoniecznie.

Za to nie widziałam jeszcze bogatego i przystojnego faceta z brzydką kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wygooglujcie sobie zony najbogatszych na świecie, to zobaczycie, ze to wcale w wiekszości nie piękności. Za to jakie maja kochanki na boku, to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
2 godziny temu, Gość hehehe napisał:

kobiety i ich bachory to same problemy. tylko totalne przyglupy laduja sie  wten nieopisany syf. lepiej byc sammeu a nei uzerac sie z kims i poza tym wiadomo, wystarczy ze pojawi sie jakis przystojniaczek a kazda ...ka ma mokre gacie na widok takiego wiec o zdrade nie trudno. i poza tym dla tych ...ek TYLKO wyglad sie liczy. moga pisac podobne bzdury, ze caloksztalt itd ale to brednie, TYLKO wyglad i nawet jak sie jest "zbyt idealnym" z charakteru to nic nie da jezeli nie ma wygladu, ktory i tak traci znaczenie kolo 40 bo wtedy kazde ludzkie gowno zaczyna brzydnac 😄 logika kobieca jest wyje/bana wiec dobrze wam tak, leccie na wyg;lad a pozniej placzcie w podusie ze wasz przystojniaczek was zdradzil i zostawil dla innej ladniejszej 😄

Szkoda że jakaś kobieta urodziła takiego bachora jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-000
10 godzin temu, Gość vvv napisał:

Będąc przystojnym - bez problemu. Można być nawet bezrobotnym, ale jeśli jest się przystojnym, to wygląd nadrabia wszystko i można mieć praktycznie każdą.

no nie koniecznie..mój chłopak nie jest ani bogaty...ani zbyt przystojny...no nie jest i nie ma co się oszukiwać no..w dodatku z wyglądu podobają mi się z ciemnymi włosami i oczami. A czemu wybrałam blondyna? I czemu w ogóle jego? A no bo zaskoczył mnie pozytywnie swoim charakterem. Bez kitu,ale takiego charakteru jak on ma to ze świecą szukać wśród mężczyzn. Czuję się przy nim swobodnie,dla niego warto o siebie dbać,być jeszcze ładniejsza niz jestem a żeby był zadowolony że ma wspaniałą ładną dziewczynę :) Bo na to zasługuje ;) Znam takiego ,,przystojniaka" i pokazuje co to nie on,więc z góry dla mnie został skreślony. Także nie dręcz się tylko szukaj. Uwierz mądre i inteligentne wiedzą kogo szukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×