Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiktorinii

Wulgarna odpowiedź odnośnie zaręczyn

Polecane posty

Hejka :)

Z moim partnerem jesteśmy w związku 3 lata, mieszkamy razem 2 lata, oboje jesteśmy przed 30 :). Wybraliśmy się na wakacje za granicę, podczas tego pobytu oczywiście pełno zdjęć, instagram, facebook. Na jedną z relacji na jego instagramie ( na zdjęciu stukaliśmy się kieliszkami na leżakach przez hotelem)kolega odpowiedział zadając mu pytanie czy się oświadczy, zauważyłam tą wiadomość i zobaczyłam,że bardzo szybko z niej wyszedł. W pokoju hotelowym powiedziałam,że widziałam tą wiadomośc i zapytałam co sobie pomyslał czytając to, na co on odpowiedział mi "czy go po*ebało" zatkało mnie, po chwili dodał,że żartuje. Na koniec wyjazdu siedzieliśmy z nowo poznanymi ludźmi przy barze oczywiście pod wpływem alkoholu usłyszałam jak opowiada tą sytuacje obcym ludziom i perfidnie dobitnie mówi " Kolega zapytał czy sie oświadczę na co opowiedziałem mu, czy go po*ebało" śmiejąc się przy tym ( chyba myślał,że nie słyszę) potem dodał,że jeszcze nie pora itp. Zabrałam go do pokoju i powiedziałam, czemu tak powiedział, na co on odpowiedział, że chodziło mu,że się nie oświadczy w tym miejscu przed hotelem, że to mało kreatywne i że nie chodziło mu,że nie ma zamiaru tego zrobić tylko,że nigdy by tego nie zrobił w taki sposób.

Odpuściłam temat, ale nadal o tym myślę i nie wiem już czy wracać z nim do tego tematu czy co robić.

Proszę o wasze sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden inteligentny i szanujący się mężczyzna nie chce się teraz żenić. A ten Twój to tchórz bo nawet nie potrafi Ci tego w twarz powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Żaden inteligentny i szanujący się mężczyzna nie chce się teraz żenić. A ten Twój to tchórz bo nawet nie potrafi Ci tego w twarz powiedzieć.

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac mądry

Po co mu się wiązać? Poruha i kopnie w doope bez papierkowej roboty. Kto kupije krowe jak ma mleko za darmo, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ALE KŁAMIE. Niezły sciemniacz i manipulant. Na poczekaniu dobre wytłumaczenia ma. Widać chłopak wprawiony juz. A chwalenue się w necie wczasami to 😂🤣 żenua. Po prostu obciach! Wczasy maja być dla ciebie a nie dla znajomych. To świadczy tylko o pustce w waszych lbach i że robicie wszystko na pokaz. Nawet wasz 'związek' jest na pokaz. Żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

Żaden inteligentny i szanujący się mężczyzna nie chce się teraz żenić. A ten Twój to tchórz bo nawet nie potrafi Ci tego w twarz powiedzieć.

Teraz? Aha. To dlatego się ożeniłeś, bo kiedyś było inaczej? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestańcie zmuszać facetów do oświadczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Teraz? Aha. To dlatego się ożeniłeś, bo kiedyś było inaczej? 😛

Każdy może świeżo po 20stce popełnić błąd czy dwa. Nie szanowałem się wtedy za bardzo, ale teraz to już przeszłość 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że robienie z tego anegdotki do opowiadania przygodnym znajomym świadczy o gruboskórności i braku wychowania.

Hm. Widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2019 o 18:05, Wiktorinii napisał:

Hejka 🙂

Z moim partnerem jesteśmy w związku 3 lata, mieszkamy razem 2 lata, oboje jesteśmy przed 30 :). Wybraliśmy się na wakacje za granicę, podczas tego pobytu oczywiście pełno zdjęć, instagram, facebook. Na jedną z relacji na jego instagramie ( na zdjęciu stukaliśmy się kieliszkami na leżakach przez hotelem)kolega odpowiedział zadając mu pytanie czy się oświadczy, zauważyłam tą wiadomość i zobaczyłam,że bardzo szybko z niej wyszedł. W pokoju hotelowym powiedziałam,że widziałam tą wiadomośc i zapytałam co sobie pomyslał czytając to, na co on odpowiedział mi "czy go po*ebało" zatkało mnie, po chwili dodał,że żartuje. Na koniec wyjazdu siedzieliśmy z nowo poznanymi ludźmi przy barze oczywiście pod wpływem alkoholu usłyszałam jak opowiada tą sytuacje obcym ludziom i perfidnie dobitnie mówi " Kolega zapytał czy sie oświadczę na co opowiedziałem mu, czy go po*ebało" śmiejąc się przy tym ( chyba myślał,że nie słyszę) potem dodał,że jeszcze nie pora itp. Zabrałam go do pokoju i powiedziałam, czemu tak powiedział, na co on odpowiedział, że chodziło mu,że się nie oświadczy w tym miejscu przed hotelem, że to mało kreatywne i że nie chodziło mu,że nie ma zamiaru tego zrobić tylko,że nigdy by tego nie zrobił w taki sposób.

Odpuściłam temat, ale nadal o tym myślę i nie wiem już czy wracać z nim do tego tematu czy co robić.

Proszę o wasze sugestie

Co hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Alutek napisał:

Myślę, że robienie z tego anegdotki do opowiadania przygodnym znajomym świadczy o gruboskórności i braku wychowania.

Hm. Widziały gały co brały.

No właśnie, zresztą minęły juz 3 lata i on ani myśli o zaręczynach, wiec raczej jesteś dla niego tylko zapchajdziira, kobieta na przeczekanie a nie Ta Jedyną, pewnie myśli sobie ze może jeszcze znajdzie lepszą opcje wiec po co ma się hajtac? Może juz szuka innej, wypisuje do innych lasek...radzilabum Ci to sprawdzić w jego tel, może tam sie wiele tajemnic kryc...skoro tak wulgarnie na to odpowiedział to pewnie nie liczy się z Twoimi uczuciami, ma w d...e co czujesz słysząc to, tu raczej nie ma wielkiej miłości i szacunku z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2019 o 18:23, Gość gość napisał:
Dnia 22.09.2019 o 18:15, Piaskun napisał:

Żaden inteligentny i szanujący się mężczyzna nie chce się teraz żenić. A ten Twój to tchórz bo nawet nie potrafi Ci tego w twarz powiedzieć.

Teraz? Aha. To dlatego się ożeniłeś, bo kiedyś było inaczej? 😛

 

Dnia 22.09.2019 o 20:02, Piaskun napisał:
Dnia 22.09.2019 o 18:23, Gość gość napisał:

Teraz? Aha. To dlatego się ożeniłeś, bo kiedyś było inaczej? 😛

Każdy może świeżo po 20stce popełnić błąd czy dwa. Nie szanowałem się wtedy za bardzo, ale teraz to już przeszłość 😛

Przepraszam bo chyba nie zrozumiałam - założenie rodziny i bycie szczerym w stosunku do partnerki jest dla ciebie brakiem szacunku do samego siebie i dowodem na brak inteligencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×