Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Skołowany

Co zrobić, kobieta w związku oczekuje że będę ja podrywał

Polecane posty

Gość M...@
Dnia 22.09.2019 o 18:30, Gość Skołowany napisał:

Dla mnie to chore. Szalenie mi się podoba ale nie jestem frajerem bez zasad. To chyba kobieta powinna odejść od swojego faceta jeśli czegoś chce. Jestem jakiś nienornalny? Ona się dziwnie zachowuje 

Przepraszam, ale chyba jednak jesteś nienormalny. Ma zniszczyć dotychczasowy związek? A skąd ona może wiedzieć czy ty jesteś nią w ogóle zainteresowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość M...@ napisał:

Przepraszam, ale chyba jednak jesteś nienormalny. Ma zniszczyć dotychczasowy związek? A skąd ona może wiedzieć czy ty jesteś nią w ogóle zainteresowany. 

Żałosne. Kobieta w związku nie powinna sie rozglądać na boki to po 1, po 2 chce innego obojętnie czy wyjdzie z autorem czy nie to nie powinna byc z tym 1, bo to nie fair wobec niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak to jest hormony zaczynaja wariowac i rozsadek odchodzi na bok. Czyli chce flirtow i amorow z, autorem a z drugiej strony jak to tak zostawic misia swojego? Takie sa kobiety

Faceci tez sa tacy wiec nie rozumiem spiny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Haha napisał:

Faceci tez sa tacy wiec nie rozumiem spiny 🙂

Czyli autor ma rację ze ja olewa bo szansa.ze cokolwiek dostanie w zamian jest mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uswiadomiona
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Żałosne. Kobieta w związku nie powinna sie rozglądać na boki to po 1, po 2 chce innego obojętnie czy wyjdzie z autorem czy nie to nie powinna byc z tym 1, bo to nie fair wobec niego

Idz na watek gdzie zostało szczegolowo przedstawione jak slodkie misiaczki zdradzaja i jakie metody stosuja, jeden madrzejszy od drugiego, wiele kobiet zwatpilo czytajac to, a tu jakies wywody o byciu fair, teraz to w dupe nas pocalujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Uswiadomiona napisał:

Idz na watek gdzie zostało szczegolowo przedstawione jak slodkie misiaczki zdradzaja i jakie metody stosuja, jeden madrzejszy od drugiego, wiele kobiet zwatpilo czytajac to, a tu jakies wywody o byciu fair, teraz to w dupe nas pocalujcie

Zabawne jest ocenianie wszystkich po wpisach 5 osób na patologicznym forum w tym pewnie 4 oplacanych trolli. Jak widac autor sie liczy z innymi wiec spadaj gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autor zapewne bawił się całe wakacje świetnie bez niej, a teraz szuka wytłumaczenia dla własnego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez zabawę autora ktoś bardzo cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uswiadomiona
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zabawne jest ocenianie wszystkich po wpisach 5 osób na patologicznym forum w tym pewnie 4 oplacanych trolli. Jak widac autor sie liczy z innymi wiec spadaj gdzie indziej

Tak? I zaden nieoplacony nie zabral glosu na 80 komentarzy a w watkach z drugiej strony to jest odwaga mowic ze to trolle, ale odezwac sie tam to nie bylo odwagi, ani jednego glosu meskiego przeciwko tym wielu zdradzajacym, oczywiscie nie zauważyłeś, po prostu tam sie wychylac nie chciales, a ja bede przypominac o skutkach takich dzialan bo moge i nie bedziesz mi.mowic gdzie.mam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uswiadomiona

I mam pytanie kto mialby tych troli oplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Uswiadomiona napisał:

Tak? I zaden nieoplacony nie zabral glosu na 80 komentarzy a w watkach z drugiej strony to jest odwaga mowic ze to trolle, ale odezwac sie tam to nie bylo odwagi, ani jednego glosu meskiego przeciwko tym wielu zdradzajacym, oczywiscie nie zauważyłeś, po prostu tam sie wychylac nie chciales, a ja bede przypominac o skutkach takich dzialan bo moge i nie bedziesz mi.mowic gdzie.mam isc

Nie czytałem tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moze ona chce go zostawic dla autora poza tym jak bylaby w zwiazku szczesliwa nie szuka,a by gdzieinndziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A moze ona chce go zostawic dla autora poza tym jak bylaby w zwiazku szczesliwa nie szuka,a by gdzieinndziej

A może to Ona pisze tu posty chcąc wzbudzić zazdrość:

Autora po to żeby się zmotywował i bardziej o Nią starał, 

Lub też faceta z którym jest w związku? Który zapomniał, a może tego nie wiedzieć nawet ze o kobietę zawsze  trzeba się starać.... 

A może być też tak że Autor tylko w roli adoratora - orbitera pomoże dowartosciowac się Jej, trzymany na dystans? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość M...@ napisał:

Przepraszam, ale chyba jednak jesteś nienormalny. Ma zniszczyć dotychczasowy związek? A skąd ona może wiedzieć czy ty jesteś nią w ogóle zainteresowany. 

Raczej ty jesteś nienormalna. Chcesz żeby on okazywał zainteresowanie zajętej lasce? To ona ma problem, bo nie potrafi rozstać się ze swoim facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Autor zapewne bawił się całe wakacje świetnie bez niej, a teraz szuka wytłumaczenia dla własnego sumienia.

nie bredź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Przez zabawę autora ktoś bardzo cierpi.

Jaką znowu zabawę, walnięta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia Sunday, September 22, 2019 o 19:27, Gość Skołowany napisał:
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

 

31 minut temu, Gość Gosc napisał:

unikaj jej

Dlaczego ma ją unikać? Ona go mocno kocha.Została potraktowane źle, jako piąte Koło u woza, związek wirtualny.On w tym czasie odzywał się do niej w przerwami.Tesknila za spotkaniami i normalnym byciem z kimś.Rozmawiali ze sobą na początku wakacji.Później przestał się odzywać z niewiadomych przyczyn.Pisał tu ze miał inną.Za namową rodziny on stale szuka w swoim mieście.Oceniacie nie znając sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gósc
10 minut temu, Gość gość napisał:

 

Już raz tak się zdarzyło, rodzina doradziła mu inną, zostawił ją choć nie umieli bez siebie źyć/bo daleko, bo nie z tego miasta, bo starsza, bo z dziecmi, bo mu się nie chciało/.Niezobowiazujacy sex z małolata był fajny póki go w dziecko nie wkopała i skończyła sie "zabawa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love love
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 

Tak kocha ze jest z innym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany

Jest między nami dziwnie. Nieprzyjemnie. Nie wiem czy nie powinniśmy oczyścić atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak laska czyta to forum to masz pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Jest między nami dziwnie. Nieprzyjemnie. Nie wiem czy nie powinniśmy oczyścić atmosfery

Winko by się przydało byście sobie powiedzieli co macie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Skołowany napisał:

Jest między nami dziwnie. Nieprzyjemnie. Nie wiem czy nie powinniśmy oczyścić atmosfery

Odetnij się od niej całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×