Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellaabell

Nie chce się ze mną kochać od 5 miesięcy

Polecane posty

Mam wielki problem. Nie chcę że mną uprawiać w ogóle sexu od 5 miesięcy w ogóle!,już wcześniej nam się zaczął ten problem ale jeszcze udało mi się raz w miesiącu dostać od niego upragniony sex... Dziwne bo nie wiem co jest nie tak, każda nasza rozmowa kończy się atakiem na mnie, tłumaczy mi że nie chce mu się bo go denerwuje przez nasze kłótnie... Nie wiem jak sobie już z tym radzić, bo zwyczajnie potrzebuje miłości i sexu. Najgorsze jest to że zrobił mi dziecko i jestem prawie w 6 miesiącu ciąży 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hooy

może się boi że dziecko w głowę uderzy ku.t.a.sem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Cię jeszcze atakuje, skoro jesteś w ciąży. Nie pozwól na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może ma kochanke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bellaabell napisał:

Mam wielki problem. Nie chcę że mną uprawiać w ogóle sexu od 5 miesięcy w ogóle!,już wcześniej nam się zaczął ten problem ale jeszcze udało mi się raz w miesiącu dostać od niego upragniony sex... Dziwne bo nie wiem co jest nie tak, każda nasza rozmowa kończy się atakiem na mnie, tłumaczy mi że nie chce mu się bo go denerwuje przez nasze kłótnie... Nie wiem jak sobie już z tym radzić, bo zwyczajnie potrzebuje miłości i sexu. Najgorsze jest to że zrobił mi dziecko i jestem prawie w 6 miesiącu ciąży 😧

Być może są tu dwie przyczyny, pierwsza to ta, że zaszłaś w ciążę a druga obawia się, że może "uszkodzić" dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie chodzi o dziecko. On już taki był od dawna, a ja jako kobieta mam swoje potrzeby nie wymagam zbyt wiele, ale myślę że normalny facet nie wytrzymuje bez sexy tyle czasu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Może ma kochanke? 

Nie kochanki nie ma, jestem teraz w domu i nie miałby jak i kiedy, wszędzie chodzimy oboje nie znika mi na moc więc kochanka odpada.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bosski napisał:

Dziwne, że Cię jeszcze atakuje, skoro jesteś w ciąży. Nie pozwól na to

Więc co mam zrobić? Co mi proponujesz? 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bellaabell napisał:

Niestety to nie chodzi o dziecko. On już taki był od dawna, a ja jako kobieta mam swoje potrzeby nie wymagam zbyt wiele, ale myślę że normalny facet nie wytrzymuje bez sexy tyle czasu... 

Napisałaś, że od 5 miesięcy nie uprawiacie seksu, a wiec to moment kiedy zapewne zorientowałaś się, że jesteś w ciąży. Więc obstawiam w tym problem. Od dawna był jaki? Z tekstu wynika, że od ciąży zaczęły się problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może brzydzi się ciężarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, p212 napisał:

Napisałaś, że od 5 miesięcy nie uprawiacie seksu, a wiec to moment kiedy zapewne zorientowałaś się, że jesteś w ciąży. Więc obstawiam w tym problem. Od dawna był jaki? Z tekstu wynika, że od ciąży zaczęły się problemy.

Nie chciało mi się pisać całej historii, ale ciąża to nie podow na brak sexy, bardziej mnie schizuje to że może lubi ...y... Sorry ale mogę ubrać sexi strój a jemu nawet nie staje więc o co chodzi głową go boli a to zgaga a to jeszcze mi potrafi powiedzieć że nie bo jest zmęczony... I chciałam podkreślić że ma tylko 28lat a ja 24 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bellaabell napisał:

Nie chciało mi się pisać całej historii, ale ciąża to nie podow na brak sexy, bardziej mnie schizuje to że może lubi ...y... Sorry ale mogę ubrać sexi strój a jemu nawet nie staje więc o co chodzi głową go boli a to zgaga a to jeszcze mi potrafi powiedzieć że nie bo jest zmęczony... I chciałam podkreślić że ma tylko 28lat a ja 24 

A wcześniej tez był taki problem, że wymyślał jakieś uniki? Sądzę, że każdy zdrowy facet lubi seks - jeden bardziej drugi mniej. Może przejrzyj historię jego wizyt w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, p212 napisał:

A wcześniej tez był taki problem, że wymyślał jakieś uniki? Sądzę, że każdy zdrowy facet lubi seks - jeden bardziej drugi mniej. Może przejrzyj historię jego wizyt w necie

Niestety ale też był problem wcześniej, szukałam ale co za problem usunąć albo strona incognito... Jestem bez sił.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bellaabell napisał:

Niestety ale też był problem wcześniej, szukałam ale co za problem usunąć albo strona incognito... Jestem bez sił.. 

Czasem faceci tak mają, że na początku jest niby ok a później już tylko spada ich popęd i nic na to nie poradzisz

Edytowano przez p212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Bellaabell napisał:

Mam wielki problem. Nie chcę że mną uprawiać w ogóle sexu od 5 miesięcy w ogóle!,już wcześniej nam się zaczął ten problem ale jeszcze udało mi się raz w miesiącu dostać od niego upragniony sex... Dziwne bo nie wiem co jest nie tak, każda nasza rozmowa kończy się atakiem na mnie, tłumaczy mi że nie chce mu się bo go denerwuje przez nasze kłótnie... Nie wiem jak sobie już z tym radzić, bo zwyczajnie potrzebuje miłości i sexu. Najgorsze jest to że zrobił mi dziecko i jestem prawie w 6 miesiącu ciąży 😧

Nic tak nie zabija pożądania do kobiety jak kłótnie. Więc drzyj papatawę więcej i więcej narzekaj że seksu nie ma.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2019 o 21:16, Piaskun napisał:

Nic tak nie zabija pożądania do kobiety jak kłótnie. Więc drzyj papatawę więcej i więcej narzekaj że seksu nie ma.

No wiesz baba bez bolca dostaje ...ca... Sam byś był nerwowy bez sexu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2019 o 23:17, Bellaabell napisał:

Mam wielki problem. Nie chcę że mną uprawiać w ogóle sexu od 5 miesięcy w ogóle!,już wcześniej nam się zaczął ten problem ale jeszcze udało mi się raz w miesiącu dostać od niego upragniony sex... Dziwne bo nie wiem co jest nie tak, każda nasza rozmowa kończy się atakiem na mnie, tłumaczy mi że nie chce mu się bo go denerwuje przez nasze kłótnie... Nie wiem jak sobie już z tym radzić, bo zwyczajnie potrzebuje miłości i sexu. Najgorsze jest to że zrobił mi dziecko i jestem prawie w 6 miesiącu ciąży 😧

Poobserwuj go bo może cię zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×