Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem głupim facetem

Polecane posty

Gość gość

a chce tylko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To prawda.

chce bardzo dobrze ale jestem głupi, i wierny jak pies też jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

chce bardzo dobrze ale jestem głupi, i wierny jak pies też jestem

Taaaaaa a ptaszki cwierkaly ,że biegasz z podwórka na podwórko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taaaaaa a ptaszki cwierkaly ,że biegasz z podwórka na podwórko 

hmm więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Taaaaaa a ptaszki cwierkaly ,że biegasz z podwórka na podwórko 

już nigdy nie zaangażuje sie w przyjaźń damsko męską. Ona nie istnieje, jestem wybitnym przypadkiem gdzie role były odwrócone. Ja chciałem mieć tylko koleżanke, ale to niemożliwe, to nie działa. Rzucam wszystkie znajomości z koleżankami, to bezsens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

już nigdy nie zaangażuje sie w przyjaźń damsko męską. Ona nie istnieje, jestem wybitnym przypadkiem gdzie role były odwrócone. Ja chciałem mieć tylko koleżanke, ale to niemożliwe, to nie działa. Rzucam wszystkie znajomości z koleżankami, to bezsens. 

Miałam być tylko koleżanką? I tyle mojego zachodu od lat? Wiesz twoja podłość sięga wyźej niż twój wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

już nigdy nie zaangażuje sie w przyjaźń damsko męską. Ona nie istnieje, jestem wybitnym przypadkiem gdzie role były odwrócone. Ja chciałem mieć tylko koleżanke, ale to niemożliwe, to nie działa. Rzucam wszystkie znajomości z koleżankami, to bezsens. 

Koleżanka miała na Ciebie ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość gość napisał:

a chce tylko dobrze

Chcesz dobrze ale tylko dla siebie, inni nic nie znaczą dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Chcesz dobrze ale tylko dla siebie, inni nic nie znaczą dla Ciebie.

właśnie jest ktoś dla mnie najcenniejszy, moje obcowanie z koleżankami zraniło ją, widziałem to. Zgrzeszyłem strasznie. Myślałem, że jak nie wkładam im rąk do majtek to jestem ok, ale nie. Nie powinienem w ogóle sie zadawać z nimi, to pogrywanie na uczuciach. Mam straszne wyrzuty sumienia. Intencje mam czyste jak łza, tylko głupi jestem przez to co robie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Koleżanka miała na Ciebie ochotę?

miała co do mnie dalekosiężne plany, a ja tylko chciałem sie pobawić - niekoniecznie nią, chciałem zobaczyć świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

właśnie jest ktoś dla mnie najcenniejszy, moje obcowanie z koleżankami zraniło ją, widziałem to. Zgrzeszyłem strasznie. Myślałem, że jak nie wkładam im rąk do majtek to jestem ok, ale nie. Nie powinienem w ogóle sie zadawać z nimi, to pogrywanie na uczuciach. Mam straszne wyrzuty sumienia. Intencje mam czyste jak łza, tylko głupi jestem przez to co robie. 

Po co Ci one, jak masz kogoś cenniejszego, dlaczego ja zaniedbujesz?Wyrzuty sumienia masz? Co zatem się wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

miała co do mnie dalekosiężne plany, a ja tylko chciałem sie pobawić - niekoniecznie nią, chciałem zobaczyć świat.

Jak to zobaczyć świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

hmm więc jak to jest?

Jest tak jak chcesz nie inaczej, ogòlnie mam to gdzieś, tak jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Po co Ci one, jak masz kogoś cenniejszego, dlaczego ja zaniedbujesz?Wyrzuty sumienia masz? Co zatem się wydarzyło?

no bo to ją zraniło, kocham ją, a tu ciokam z innymi i Bóg jeden wie co robie. Ale byłem wierny, mimo wszystko to nie powinno mieć miejsca. Ta koleżanka wiedziała, że coś mi jest, i mówi dawaj zrobimy coś z grubej rury, dobrze ci to zrobi. Miała racje, dobrze mi to zrobiło, ale właśnie ta jedyna cierpiała pewnie myśląc, że właśnie układam sobie życie na nowo i o niej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak to zobaczyć świat?

normalnie, zobaczyć inne życie, poznać nowych ludzi, cieszyć sie życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

no bo to ją zraniło, kocham ją, a tu ciokam z innymi i Bóg jeden wie co robie. Ale byłem wierny, mimo wszystko to nie powinno mieć miejsca. Ta koleżanka wiedziała, że coś mi jest, i mówi dawaj zrobimy coś z grubej rury, dobrze ci to zrobi. Miała racje, dobrze mi to zrobiło, ale właśnie ta jedyna cierpiała pewnie myśląc, że właśnie układam sobie życie na nowo i o niej nie pamiętam.

I co zrobiłeś z grubej rury?Co to znaczy ciokam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

I co zrobiłeś z grubej rury?Co to znaczy ciokam?

polecieliśmy na wczasy tylko we dwójke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

polecieliśmy na wczasy tylko we dwójke

Dokąd i po co? Więc to zalicza się do zdrad.A czemu nie z najcenniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

normalnie, zobaczyć inne życie, poznać nowych ludzi, cieszyć sie życiem

A czemu tego nie robisz z tą ważniejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, katheriiina napisał:

No ok, ale coś w końcu masz w planach z ta od wyjazdów czy nie?

nie, kontakt już zerwany, jak napisałem przyjaźń damsko męska nie istnieje, do tego byłem szczery i powiedziałem jej że mam fioła na punkcie kogoś, to przybiło gwóźdź do tej trumny. Po powrocie każdy idzie w swoją strone no i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A czemu tego nie robisz z tą ważniejszą?

to skomplikowane, chciałbym z nią spędzić te wczasy, ale sprawa jest trudna, mimo to bardzo mi na niej zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

Ciężko coś wydedukować z twoich postów. Twoja koleżanka cię kocha i jest zazdrosna? Czy twoja kobieta?

Nie wiem sama czy istnieje taka prawdziwa przyjaźń damsko-meska. Na pewno dobre koleżeństwo. Ogólnie ludzie w przyjaźniach też potrafią być zaborczy. Koleżanka jest np. zazdrosna o drugą. Zawsze istnieje ryzyko że ktoś się zaangażuje bardziej a druga strona chce tylko przyjaźni. Ostatnio miałam przykład znajomych. Para przyjaciół wieloletnich, ona kobieta hetero on homo więc żadnych seksualnych podtekstów. On się w niej jakby "zakochał" w sensie jako w człowieku, osobowości. Jest o nią zazdrosny, zaborczy. Płakał mi jak się zwierzał. A mi się trochę śmiać chciało 😁

Autorze jaki masz konkretnie problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Definitywnie skończysz z tą koleżanką czy będą powroty ? Czy ona blisko mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

to skomplikowane, chciałbym z nią spędzić te wczasy, ale sprawa jest trudna, mimo to bardzo mi na niej zależy. 

Nie ma trudnych spraw, są tylko mięsne chęci.Z tamtą nie było trudności by wyjechać? Czy to twojtoex narzeczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Definitywnie skończysz z tą koleżanką czy będą powroty ? Czy ona blisko mieszka?

daleko mieszka, nie ma żadnych szans na odbudowę tej znajomości. Ona na mnie czekała długie lata, aż będę wolny, a ja jej wyszczeliłem, że kocham sie w kimś tam to jej już ręce opadły. 

Zresztą ja nigdy nie chciałem być z nią w związku bo widziałem jak odnosi sie do swojego faceta kiedyś - mówi do niego "chodź tu kocie" ooo ja takim kotem to ja nie chciałbym być.

To była koleżanka od różnych szalonych przygód, bazowała na wysokooktanowym paliwie, adrenalinie, ale to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie ma trudnych spraw, są tylko mięsne chęci.Z tamtą nie było trudności by wyjechać? Czy to twojtoex narzeczona?

nigdy nie byliśmy razem ale mam fioła na jej punkcie, takiego że mnie głowa boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
5 minut temu, Gość gość napisał:

daleko mieszka, nie ma żadnych szans na odbudowę tej znajomości. Ona na mnie czekała długie lata, aż będę wolny, a ja jej wyszczeliłem, że kocham sie w kimś tam to jej już ręce opadły. 

Zresztą ja nigdy nie chciałem być z nią w związku bo widziałem jak odnosi sie do swojego faceta kiedyś - mówi do niego "chodź tu kocie" ooo ja takim kotem to ja nie chciałbym być.

To była koleżanka od różnych szalonych przygód, bazowała na wysokooktanowym paliwie, adrenalinie, ale to wszystko. 

A ile lat czekała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×