Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wypłaty, premie , dodatki w pracy

Polecane posty

Gość gość

Oprócz stałej pensji macie w pracy jakieś  premie ? dodatki   dla młodych matek ? święta , wakacje  ? itd 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Mamy tylko gruszę (ale nie na dzieci) i dodatki/ premie zadaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj maz dostaje 13 pensje w grudniu. Jest To nie powiem duzy zastrzyk gotowki przed swietami😊

wieksze wydatki planujemy wlasnie pod ta pensje. Rok temu zalozylam sobie aparat na zeby a w tym roku maz planuje zrobic basen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy w budżetówce. Nawet sporo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mamy w budżetówce. Nawet sporo tego.

A co macie? Bo je też budżetówce pracuję i oprócz gruszy i premii zadaniowych nie mamy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie jest tak 

pensja 2000 zł na rękę 

premia  kwartalna  2000 zł na rękę 

za zajączka 300 zł , wakacje 600 zł , święta BN 300 zł . 

Dopłata do żłobka, przedszkola 100 zł na miesiąc . 

Czasami premia za udział w szkoleniu np przez pól roku miałam 17 % dodatku do wypłaty . 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnie bank z polskim kapitałem są premie świąteczne, 13 pensja a operujemy głównie na systemie prowizyjnym, gdyż podstawa to w zależności od stażu od 2000 do 2500 netto, więc bez szału - podstawa idzie na życie rodzinne, prowizja część odłożona, część na inwestycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pracuje w dwoch miejscach. Pierwsze miejsce to recepcja w przychodni (uk), mam fajne bonusy na dzieci, regularne podwyzki, swieta wolne, dodatnowe dni wolne w roku na kazde dziecko. Poza tym pracuje jako agent ubezpieczeniowy i tu mam premie ,niestety tylko premie 😄 ale nie mozna miec wszystkiego! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co macie? Bo je też budżetówce pracuję i oprócz gruszy i premii zadaniowych nie mamy nic.

Co to grusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Iza napisał:

Co to grusza

Pieniądze na wakacje jeśli weźmiesz co najmniej dwa tyg. urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

A co macie? Bo je też budżetówce pracuję i oprócz gruszy i premii zadaniowych nie mamy nic.

to i tak dobrze. U mnie w poprzedniej pracy kiedy wspominalam o nalezącym mi sie urlopie to wymyslali ,ze nie czas,nie pora, ze jak pojde to premii nie dostane. Wolne Swieta były z gory zaklepane przez starszych pracownikow, trudniejsze zadania oddelegowane na nowych ,ktorych sie gnoilo za kazde pytanie i prosbe o pomoc. 7 msc pracowalam i nigdy nie dostałam,wiec moja obecnosc w pracy i wyniki chyba nie byly znaczącym czynnikiem 😄 Niestety u nas w kraju ciągle pracownik to niewolnik i ma sie cieszyc ,że gdzies go chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawa + system prowizyjny 

 konkursy z których można zgarnąć dodatkowa kasę 

Prywatna opieka medyczna 

PPE

Około 1500zl /rok typowo do wykorzystania w programie lojalnościowym na wakacje/wyjazdy/zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

u mnie bank z polskim kapitałem są premie świąteczne, 13 pensja a operujemy głównie na systemie prowizyjnym, gdyż podstawa to w zależności od stażu od 2000 do 2500 netto, więc bez szału - podstawa idzie na życie rodzinne, prowizja część odłożona, część na inwestycje

a jeszcze zapomniałabym o multisporcie i prywatnej opiece zdrowotnej dla mnie i rodziny za de facto grosze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×