Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NataliaGawron20

Kto udzieliłby nam ślubu??

Polecane posty

Kochani, od kilku miesięcy męczy mnie jeden temat.

Jestem katoliczką, wierzę w Boga, modlę się i staram się być dobrym człowiekiem. Mam chrzest, komunię i bierzmowanie. Nie jestem jakoś przesadnie religijna, tzn. nie czytam codziennie Biblii na siłę i nie jest dla mnie problemem by zakochać się w osobie innego wyznania. Tak właśnie się stało- mój narzeczony pochodzi z rodziny protestanckiej. Ma chrzest (bo dziadkowie nalegali), nie ma za to komunii i bierzmowania. Jest dobrym człowiekiem, wiem, że go kocham i to z nim chcę spędzić życie. 

Zaczęliśmy rozmawiać o ślubie i teraz pytanie- kto udzieliłby nam ślubu? Ksiądz? Wątpię. Pastor? Nie znam się na tym kompletnie...  Nie chcę dawać w kopertę bo nie o to tu chodzi. Marzy mi się skromny, czarujący ślub, a nie impreza kościelna z księdzem, który zrobi to tylko dla pieniędzy. Proszę, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pastor. Są bardziej otwarci.  Nawet godzą się na śluby na łonie natury. Są jeszcze jakieś śluby jednostronne dla par katolik+inna religia lub brak wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Pastor. Są bardziej otwarci.  Nawet godzą się na śluby na łonie natury. Są jeszcze jakieś śluby jednostronne dla par katolik+inna religia lub brak wiary.

Właśnie też myślałam o Pastorze 🙂 Co do ślubu jednostronnego musiałabym o tym poczytać, na jakiej zasadzie to działa itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×