Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Go艣膰

Logika bezrobotnych bab na kafe. Czekaja z kijem w zebach na 500 + ale maja super zarobki super prace i po 3 mieszkania w warszawie 馃ぃ

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

Idi枚tki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ja te偶 uwa偶am, 偶e wi臋kszo艣膰 tu koloryzuje. Ja obecnie szukam pracy, mam mn贸stwo czasu to tu siedz臋 馃槃 Jakbym mia艂a prac臋, a ju偶 zw艂aszcza stanowisko odpowiedzialne, kierownicze to na bank bym nie siedzia艂a na kafe. Zreszt膮 wystarczy tylko spojrze膰 na poziom wypowiedzi - tak si臋 wypowiadaj膮 osoby wykszta艂cone?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maga

A nie przyszlo wam do聽 g艂owy 偶e ludzie maj膮 czasem wolne albo je偶eli te kobiety s膮 ci臋偶arne, a聽jest ich tu sporo, to s膮 na zwolnieniu? ja sama jestem teraz w 9 miesiacu i zwyczajnie sobie odpoczywam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
6 minut temu, Go艣膰 maga napisa艂:

A nie przyszlo wam do聽 g艂owy 偶e ludzie maj膮 czasem wolne albo je偶eli te kobiety s膮 ci臋偶arne, a聽jest ich tu sporo, to s膮 na zwolnieniu? ja sama jestem teraz w 9 miesiacu i zwyczajnie sobie odpoczywam.

No nie przysz艂o im do g艂owy :-D Bo jak jeste艣 na kierowniczym stanowisku to 24 h/7 jeste艣 w pracy. Nie masz wolnego, nie chorujesz, nie zachodzisz w ci膮偶臋, nie masz dzieci i zwolnie艅 na nie itd. A je艣li twierdzisz, 偶e sama dorobi艂a艣 si臋 czego艣 opr贸cz gromady bombelk贸w do 30-tki to znaczy, 偶e k艂amiesz. Bo to po prostu niemo偶liwe. Tylko faceci mog膮 du偶o zarabia膰 i co艣 znaczy膰 zawodowo tak jak wszyscy m臋偶owie kafeterianek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Bo baby to og贸lnie g艂upie ci*py, kt贸re jedyne co potrafi膮 to wywali膰 cycki. Jakby by艂y same baby na 艣wiecie to nic by w 偶yciu nie osiagnely, bo na inne baby pokazywanie dupy i cyck贸w nie dzia艂a. A tak to szukaj膮 sponsor贸w. Wystarczy obejrze膰 mecz... Kiedy艣 tego nie by艂o, ze pokazywali baby na trybunach..聽 A teraz wida膰 jak szukaj膮 sponsora im wi臋cej cyca tym wi臋ksze szanse na pi艂karza hahah

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A popatrz znam kilku s臋dzi贸w (tak o kobiecie wykonuj膮cej ten zaw贸d te偶 pisze si臋 w formie m臋skiej), maj膮 dzieci, chodza na zwolnienia-zar贸wno w przypadku w艂asnej choroby, ci膮偶y jak i w przypadku choroby dzieci. Takze nie generalizuj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
13 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja te偶 uwa偶am, 偶e wi臋kszo艣膰 tu koloryzuje. Ja obecnie szukam pracy, mam mn贸stwo czasu to tu siedz臋 馃槃 Jakbym mia艂a prac臋, a ju偶 zw艂aszcza stanowisko odpowiedzialne, kierownicze to na bank bym nie siedzia艂a na kafe. Zreszt膮 wystarczy tylko spojrze膰 na poziom wypowiedzi - tak si臋 wypowiadaj膮 osoby wykszta艂cone?聽

Zgad藕am si臋 z Tob膮, 偶e wiele sied藕膮cych kobiet na forum koloryzuje, ale 聽w tej grupie s膮 te偶 kobiety pracuj膮ce. Jestem na kafeterii sporadycznie i od niedawna ale poziom nie tylko intelektualny, ale te偶 i kultury osobistej 聽niekt贸rych sied藕膮cych tu os贸b mnie przera偶a. Agresja s艂owna jak z pod budki z piwem a szczeg贸lnie jest to widoczne na tematach dotycz膮cych pa艅 realizuj膮cych si臋 zawodowo i sied藕膮cych w domu. I jako osoba pracuj膮ca musz臋 przyzna膰 ze wstydem, 偶e wi臋ksze chamstwo,聽brak kultury i szacunku do drugiego cz艂owieka przejawiaj膮 o dziwo kobiety pracuj膮ce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
8 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja te偶 uwa偶am, 偶e wi臋kszo艣膰 tu koloryzuje. Ja obecnie szukam pracy, mam mn贸stwo czasu to tu siedz臋 馃槃 Jakbym mia艂a prac臋, a ju偶 zw艂aszcza stanowisko odpowiedzialne, kierownicze to na bank bym nie siedzia艂a na kafe. Zreszt膮 wystarczy tylko spojrze膰 na poziom wypowiedzi - tak si臋 wypowiadaj膮 osoby wykszta艂cone?聽

identyfikujesz sie z kafe? 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

W sieci mo偶na by膰 ka偶dym wi臋c nic dziwnego, 偶e wi臋kszo艣膰 udaje kogo艣 lepszego聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Uwaga taka jedna juz tak poleciala ze pisze ze odklada w wieku 26 lat 50 tysiecy miesiecznie 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

W sieci mo偶na by膰 ka偶dym wi臋c nic dziwnego, 偶e wi臋kszo艣膰 udaje kogo艣 lepszego聽

Ty tak robisz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Uwaga taka jedna juz tak poleciala ze pisze ze odklada w wieku 26 lat 50 tysiecy miesiecznie 馃ぃ

Chyba nie umiesz czyta膰 ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz ten post i si臋 zawstyd藕....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Uwaga taka jedna juz tak poleciala ze pisze ze odklada w wieku 26 lat 50 tysiecy miesiecznie 馃ぃ

"Ja w wieku 26 lat odk艂ada艂am ju偶 oko艂o 50 tys z艂 rocznie." Jesli kto艣 "polecia艂" to chyba ty, skoro nie potrafisz odr贸偶ni膰 jenego miesi膮ca od dwunastu :-/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ABC

Naprawd臋 a偶 tak Ci臋 zabola艂 tamten temat i fakt, 偶e wieku 30 lat聽mo偶na co艣 osi膮gn膮膰 - 偶e a偶 za艂o偶y艂a艣/za艂o偶y艂e艣 kolejny temat?

O艣wiec臋 Ci臋:聽偶ycie, zarobki i powodzenie zawodowe s膮 kwesti膮 organizacji i do艣wiadczenia, ale tak偶e ambicji. Mo偶e czego艣 Ci brakuje z tych 3 cech? Popracuj nad tym, tylko najlepiej indywidualnie, a nie trac膮c czas na bzdurne podejrzenia na Kafeterii. Jak widzisz, odstajesz聽od innych.

Ponadto, podpowiem Ci co艣 jeszcze ze swojego do艣wiadczenia: ot贸偶 jak si臋 pracuje na kierowniczym stanowisku, to si艂膮 rzeczy ma si臋 podw艂adnych, kt贸rym deleguje si臋 gros zada艅 i obowi膮zk贸w. A wi臋c nie, nie robi si臋 wszystkiego samodzielnie, w艂asnymi r臋kami, 24/7 (cytuj膮c Twoj膮 powy偶sz膮聽wypowied藕). Na tym polega kierownictwo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
18 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Bo baby to og贸lnie g艂upie ci*py, kt贸re jedyne co potrafi膮 to wywali膰 cycki. Jakby by艂y same baby na 艣wiecie to nic by w 偶yciu nie osiagnely, bo na inne baby pokazywanie dupy i cyck贸w nie dzia艂a. A tak to szukaj膮 sponsor贸w. Wystarczy obejrze膰 mecz... Kiedy艣 tego nie by艂o, ze pokazywali baby na trybunach..聽 A teraz wida膰 jak szukaj膮 sponsora im wi臋cej cyca tym wi臋ksze szanse na pi艂karza hahah

nast臋pny prawiczek przegryw.... facet przechodz膮cy na forum dla ci臋偶arnych i p艂yn膮cy na kobiety to ju偶 jest wy偶szy poziom piwniczarstwa...聽

Twoja mama wie 偶e tak o niej m贸wisz? lepiej odklej聽sw贸j g艂upi ryj od kompa i obierz ziemniaki na obiad nim wr贸ci z oracym Niech ma jaki艣 minimalny po偶ytek z takiego bezrobotnego 艂acha jak ty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

nast臋pny prawiczek przegryw.... facet przechodz膮cy na forum dla ci臋偶arnych i p艂yn膮cy na kobiety to ju偶 jest wy偶szy poziom piwniczarstwa...聽

Twoja mama wie 偶e tak o niej m贸wisz? lepiej odklej聽sw贸j g艂upi ryj od kompa i obierz ziemniaki na obiad nim wr贸ci z oracym Niech ma jaki艣 minimalny po偶ytek z takiego bezrobotnego 艂acha jak ty.

Nie wiem czy zauwa偶y艂a艣, ale to same kobiety twierdz膮, 偶e nie mo偶liwe jest aby kobieta co艣 osi膮gn臋艂a w艂asn膮 prac膮 w m艂odym wieku. Gdy kt贸ra艣 pisze, 偶e co艣 osi膮gn臋艂a to jest od razu pos膮dzana o k艂amstwo i koloryzowanie. Id臋 o zak艂ad, 偶e gdyby to samo napisa艂 facet, albo kobieta napisa艂aby, 偶e jej m膮偶 to osi膮gn膮艂 to nikt tutaj by tego nie podwa偶a艂.

Przyk艂adowo: "M贸j m膮偶 w wieku 31 lat mia艂 dwa mieszkania聽na kredyt w Warszawie.聽Jedno wynajmowa艂 lokatorom, a聽za pieni膮dze z wynajmu聽pokrywa艂 z nadwy偶k膮聽obowi膮zuj膮c膮聽rat臋 kredytu.聽W drugim mieszkaniu sam mieszka艂 i聽sp艂aca艂 regularnie rat臋 z bie偶膮cych zarobk贸w, kt贸re ca艂e szcz臋艣cie by艂y聽 na tyle wysokie, 偶e jej nie odczuwa艂..." My艣licie, 偶e kafeterianki krzycza艂yby, 偶e to 艣ciema i koloryzowanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
14 minut temu, Go艣膰 ABC napisa艂:

Naprawd臋 a偶 tak Ci臋 zabola艂 tamten temat i fakt, 偶e wieku 30 lat聽mo偶na co艣 osi膮gn膮膰 - 偶e a偶 za艂o偶y艂a艣/za艂o偶y艂e艣 kolejny temat?

O艣wiec臋 Ci臋:聽偶ycie, zarobki i powodzenie zawodowe s膮 kwesti膮 organizacji i do艣wiadczenia, ale tak偶e ambicji. Mo偶e czego艣 Ci brakuje z tych 3 cech? Popracuj nad tym, tylko najlepiej indywidualnie, a nie trac膮c czas na bzdurne podejrzenia na Kafeterii. Jak widzisz, odstajesz聽od innych.

Ponadto, podpowiem Ci co艣 jeszcze ze swojego do艣wiadczenia: ot贸偶 jak si臋 pracuje na kierowniczym stanowisku, to si艂膮 rzeczy ma si臋 podw艂adnych, kt贸rym deleguje si臋 gros zada艅 i obowi膮zk贸w. A wi臋c nie, nie robi si臋 wszystkiego samodzielnie, w艂asnymi r臋kami, 24/7 (cytuj膮c Twoj膮 powy偶sz膮聽wypowied藕). Na tym polega kierownictwo.

Ta wypowied藕 to by艂a ironia. ca艂y m贸j post by艂 ironiczny. I to nie ja za艂o偶y艂am ten temat. Wierz臋, 偶e mo偶na wiele osi膮gn膮膰 w wieku 30 lat jak si臋 ma do tego odpowiednie warunki psychofizyczne i intelektualne. Ups...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ABC
6 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ta wypowied藕 to by艂a ironia. ca艂y m贸j post by艂 ironiczny. I to nie ja za艂o偶y艂am ten temat. Wierz臋, 偶e mo偶na wiele osi膮gn膮膰 w wieku 30 lat jak si臋 ma do tego odpowiednie warunki psychofizyczne i intelektualne. Ups...

Ok, dzi臋kuj臋 za wyja艣nienie i przepraszam - m贸j post nie by艂 skierowany do Ciebie,聽wkrad艂o si臋 zamieszanie z autorem postu, kt贸ry (z tego, co zauwa偶y艂am) zdaje si臋 od czasu do czasu聽podszywa si臋 pod wiele pozosta艂ych autorek. Pozdrawiam Ci臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ABC
15 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie wiem czy zauwa偶y艂a艣, ale to same kobiety twierdz膮, 偶e nie mo偶liwe jest aby kobieta co艣 osi膮gn臋艂a w艂asn膮 prac膮 w m艂odym wieku. Gdy kt贸ra艣 pisze, 偶e co艣 osi膮gn臋艂a to jest od razu pos膮dzana o k艂amstwo i koloryzowanie. Id臋 o zak艂ad, 偶e gdyby to samo napisa艂 facet, albo kobieta napisa艂aby, 偶e jej m膮偶 to osi膮gn膮艂 to nikt tutaj by tego nie podwa偶a艂.

Przyk艂adowo: "M贸j m膮偶 w wieku 31 lat mia艂 dwa mieszkania聽na kredyt w Warszawie.聽Jedno wynajmowa艂 lokatorom, a聽za pieni膮dze z wynajmu聽pokrywa艂 z nadwy偶k膮聽obowi膮zuj膮c膮聽rat臋 kredytu.聽W drugim mieszkaniu sam mieszka艂 i聽sp艂aca艂 regularnie rat臋 z bie偶膮cych zarobk贸w, kt贸re ca艂e szcz臋艣cie by艂y聽 na tyle wysokie, 偶e jej nie odczuwa艂..." My艣licie, 偶e kafeterianki krzycza艂yby, 偶e to 艣ciema i koloryzowanie?

Dok艂adnie. W drugim w膮tku co chwila pojawiaj膮 si臋 oskar偶enia o koloryzowanie i konfabulacj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
21 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie wiem czy zauwa偶y艂a艣, ale to same kobiety twierdz膮, 偶e nie mo偶liwe jest aby kobieta co艣 osi膮gn臋艂a w艂asn膮 prac膮 w m艂odym wieku. Gdy kt贸ra艣 pisze, 偶e co艣 osi膮gn臋艂a to jest od razu pos膮dzana o k艂amstwo i koloryzowanie. Id臋 o zak艂ad, 偶e gdyby to samo napisa艂 facet, albo kobieta napisa艂aby, 偶e jej m膮偶 to osi膮gn膮艂 to nikt tutaj by tego nie podwa偶a艂.

Przyk艂adowo: "M贸j m膮偶 w wieku 31 lat mia艂 dwa mieszkania聽na kredyt w Warszawie.聽Jedno wynajmowa艂 lokatorom, a聽za pieni膮dze z wynajmu聽pokrywa艂 z nadwy偶k膮聽obowi膮zuj膮c膮聽rat臋 kredytu.聽W drugim mieszkaniu sam mieszka艂 i聽sp艂aca艂 regularnie rat臋 z bie偶膮cych zarobk贸w, kt贸re ca艂e szcz臋艣cie by艂y聽 na tyle wysokie, 偶e jej nie odczuwa艂..." My艣licie, 偶e kafeterianki krzycza艂yby, 偶e to 艣ciema i koloryzowanie?

A przeczyta艂a艣 co napisa艂 ten ch艂opiec? Ja o niebie ty o chlebie. Ja sama napisa艂am wy偶ej 偶e to g艂upota takie postrzeganie 偶e ka偶da kobieta jest bezrobotna i niczego nie osi膮gn臋艂a. Odnios艂am si臋 jedynie do tego co pisze ten sfrustrowany dzieciak, kt贸ry nas obra偶a, ciebie te偶. On nie pisze o 偶adnym koloryzowaniu. Przeczytaj, zastan贸w si臋, a potem paplaj.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
15 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

A przeczyta艂a艣 co napisa艂 ten ch艂opiec? Ja o niebie ty o chlebie. Ja sama napisa艂am wy偶ej 偶e to g艂upota takie postrzeganie 偶e ka偶da kobieta jest bezrobotna i niczego nie osi膮gn臋艂a. Odnios艂am si臋 jedynie do tego co pisze ten sfrustrowany dzieciak, kt贸ry nas obra偶a, ciebie te偶. On nie pisze o 偶adnym koloryzowaniu. Przeczytaj, zastan贸w si臋, a potem paplaj.聽

Ten ch艂opiec napisa艂 w mocniejszych s艂owach (i chyba troch臋 w krzywym zwierciadle) to samo (mniej wi臋cej) co pisz膮 o kobietach kobiety podobne do autorki w膮tku. Dla nich niemo偶liwe jest to, 偶eby kobieta mog艂a sama co艣 osi膮gn膮膰 w stosunkowo nied艂ugim czasie = kobiety si臋 do powa偶nej pracy i zarabiania nie nadaj膮. Moga co najwy偶ej przygr/ucha膰 sobie zaradnych facet贸w, kt贸rzy b臋d膮 zarabia膰. Czyli w sumie, "baby to g艂upie ci/py kt贸re jedyne co potrafi膮 to wywali膰 cycki. Jakby by艂y same baby na 艣wiecie to nic by w 偶yciu nie osiagnely, bo na inne baby pokazywanie dupy i cyck贸w nie dzia艂a."....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kgcjkbvv

Kiedy艣 te fora by艂y fajniejsze, ludzie byli m膮drzejsi. Teraz praktycznie ka偶dy temat sprowadza si臋 do pieni臋dzy i 偶eby pochwali膰 si臋 kto ma wi臋cej kasy, kto co dosta艂 w spadku, kt贸ra ma bogatszego m臋偶a. P艂ytko艣膰 i mia艂ko艣膰, nuda. Kiedy艣 ludzie byli troch臋 m膮drzejsi. Pami臋tam du偶o ciekawych temat贸w. Teraz ju偶 takich nie ma. Wszystko sprowadza si臋 do kasy, kto ma wi臋cej i pogard膮 do biedniejszych. Szkoda. Odechciewa si臋 ju偶 wchodzi膰 na te fora.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Kgcjkbvv napisa艂:

Kiedy艣 te fora by艂y fajniejsze, ludzie byli m膮drzejsi. Teraz praktycznie ka偶dy temat sprowadza si臋 do pieni臋dzy i 偶eby pochwali膰 si臋 kto ma wi臋cej kasy, kto co dosta艂 w spadku, kt贸ra ma bogatszego m臋偶a. P艂ytko艣膰 i mia艂ko艣膰, nuda. Kiedy艣 ludzie byli troch臋 m膮drzejsi. Pami臋tam du偶o ciekawych temat贸w. Teraz ju偶 takich nie ma. Wszystko sprowadza si臋 do kasy, kto ma wi臋cej i pogard膮 do biedniejszych. Szkoda. Odechciewa si臋 ju偶 wchodzi膰 na te fora.聽

Ja tu akurat widz臋 pogard臋 do bogatszych, ci臋偶ej pracuj膮cych i bardziej zradnych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 馃馃馃
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja tu akurat widz臋 pogard臋 do bogatszych, ci臋偶ej pracuj膮cych i bardziej zradnych...

To tak, jak nasz obecny rz膮d.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×