Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PTP

Bajkopisarz Adam Curlykale

Polecane posty

Gość gasc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Marmur rogowo usuniete

Z gazety? Chyba niee. Całe forum siadło moim zdaniem, trzeba sprawdzić za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gasc napisał:

Z gazety? Chyba niee. Całe forum siadło moim zdaniem, trzeba sprawdzić za jakiś czas

jest jednak sprawiedliwość na tym bożym świecie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba też przeżył spory zawód jak się okazało, że dziwny wygląd nie zapewnił mu sławy i pieniędzy. Za to ludzie traktują go jak kosmitę

bo to trzeba być dzbanem żeby bez pewnego fachu w ręku (niezależnego od wyglądu) robić ze sobą coś takiego i liczyć na cud i łatwą kaskę ze ścianek oraz modelingu.

teraz to jeszcze spoksik a pomyślcie co z nim będzie za parę lat i na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

jest jednak sprawiedliwość na tym bożym świecie😄

No jest, bo już wróciło ;)

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bo to trzeba być dzbanem żeby bez pewnego fachu w ręku (niezależnego od wyglądu) robić ze sobą coś takiego i liczyć na cud i łatwą kaskę ze ścianek oraz modelingu.

teraz to jeszcze spoksik a pomyślcie co z nim będzie za parę lat i na starość.

jaki spoksik? rozregulował sobie organizm, musi przyjmować hormony, na które go nie stać, odwrocily mu sie proporcje twarzy, ma poliki przy brodzie, ma problem z sikaniem, z trzymaniem moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No jest, bo już wróciło 😉

 

 

 

 

to po prostu Bozia zażartowała z jarmuża. a już się tak cieszył😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnvhjkg
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jaki spoksik? rozregulował sobie organizm, musi przyjmować hormony, na które go nie stać, odwrocily mu sie proporcje twarzy, ma poliki przy brodzie, ma problem z sikaniem, z trzymaniem moczu.

Faktycznie coś z twarzą się porobiło, choć słabo widać, on jeszcze czasem nadaje z jakiegoś pomieszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość hnvhjkg napisał:

Faktycznie coś z twarzą się porobiło, choć słabo widać, on jeszcze czasem nadaje z jakiegoś pomieszczenia?

nie ogladam go regularnie, ale mieszka w hostelu robotniczym, w salce jest 8 łozek, wiec nagrywa tylko z krzakow. w chacie nie ma warunkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pušica Rogovo
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie ogladam go regularnie, ale mieszka w hostelu robotniczym, w salce jest 8 łozek, wiec nagrywa tylko z krzakow. w chacie nie ma warunkow. 

Raz mu się jakiś nachlany Białorusin w nocy zeszczał na twarz, bo Ejdem spał na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pus
26 minut temu, Gość gasc napisał:

Z gazety? Chyba niee. Całe forum siadło moim zdaniem, trzeba sprawdzić za jakiś czas

Wszystko jest, przenieśliśmy się na nowy wątek. Marmur rogowo fajny film, wątek nr 2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Pušica Rogovo napisał:

Raz mu się jakiś nachlany Białorusin w nocy zeszczał na twarz, bo Ejdem spał na dole.

mowil, ze w lozku lubi zabawę z 2ką. musial byc po tym szczochu niepocieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość gość napisał:

bo to trzeba być dzbanem żeby bez pewnego fachu w ręku (niezależnego od wyglądu) robić ze sobą coś takiego i liczyć na cud i łatwą kaskę ze ścianek oraz modelingu.

teraz to jeszcze spoksik a pomyślcie co z nim będzie za parę lat i na starość.

A kto powiedział że Marmur nie jest dzbanem? 😂 

ja go pierwszy raz zobaczyłam na demotywatorach, gdzie się z niego naśmiewali że po/je/bany jest.

z drugiej strony- Veronica- przeszła chyba 5x więcej modyfikacji niż Marmur a sobie lepiej radzi w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezła ta jazda z tą dziewczyną, co teraz nagrywa lajwy, jak to Marmurek jej różne rzeczy obiecywał, całując się z nią w lesie. Biedny dzbanek dorobił się psychofanki, do której chyba nie dociera, że jest pedziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśne dzbany
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niezła ta jazda z tą dziewczyną, co teraz nagrywa lajwy, jak to Marmurek jej różne rzeczy obiecywał, całując się z nią w lesie. Biedny dzbanek dorobił się psychofanki, do której chyba nie dociera, że jest pedziem.

Bo to Noxelia, taki sam dzban jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czy on zna Rafalalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

 

ja go pierwszy raz zobaczyłam na demotywatorach, gdzie się z niego naśmiewali że po/je/bany jest

Ja też. Dowiedziałam się o nim jak wystosował prośby o donejty bo operacja duupy dała powikłania i trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksopuś

imgur.com/a/IXhdACb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Roksopuś napisał:

imgur.com/a/IXhdACb

bede rzigol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Roksopuś napisał:

imgur.com/a/IXhdACb

Boże to jest STRASZNE. Jak mozna takie cos zrobic sobie dla fejmu, nie rozumiem, to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i to  jakiego fejmu :D teraz ma 800 obserwujących, po 20 widzów na lajwach  i naczelną wariatkę za przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pušica Rogovo
40 minut temu, Gość gość napisał:

i to  jakiego fejmu 😄 teraz ma 800 obserwujących, po 20 widzów na lajwach  i naczelną wariatkę za przeciwnika

Fakt, że tu widać jednak przewagę Dzbanny: dla podobnego fejmu nic sobie nie musiała ucinać, tatuaży chyba nie ma żadnych, a blizny po cięciach w latach szczenięcych raczej ukrywa niż eksponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommetal

W listopadzie będę robić tatuaż na ręce, ale o tym od dawna marzyłam :) Jeden mały tatuaż, ale dla mnie to wielka i bardzo emocjonalna sprawa, dlatego u konkretnej znajomej osoby w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

jaki spoksik? rozregulował sobie organizm, musi przyjmować hormony, na które go nie stać, odwrocily mu sie proporcje twarzy, ma poliki przy brodzie, ma problem z sikaniem, z trzymaniem moczu.

jak by to ująć, na własne życzenie ma te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość doommetal napisał:

W listopadzie będę robić tatuaż na ręce, ale o tym od dawna marzyłam 🙂 Jeden mały tatuaż, ale dla mnie to wielka i bardzo emocjonalna sprawa, dlatego u konkretnej znajomej osoby w listopadzie.

co będzie przedstawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommetal

Wyjącego wilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a kiedy live noxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość doommetal napisał:

Wyjącego wilka. 

adam mowil na lajwie, ze jest po owocnej rozmowie z toba i ze zrozumialas swoj blad😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Noxelia, gowno nas obchodzi twoj obrzygany tatuaszzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doommetal

Owszem rozmawialiśmy, tylko, że to nie tak... że ja zrobiłam błąd, ale on jest zbyt dumny aby sie przyznać publicznie a nie tylko przede mną. Publicznie i tak powie, że ja jestem ta zła itd a poza kamerą co innego. Tylko też już sama nie wiem czy chce mi się walczyć z wiatrakami, dzisiaj obudziłam się z gorączką itd. jestem słaba, jutro tego lajwa raczej na pewno nie będzie o ile jakikolwiek kiedykolwiek będzie. Może tylko filmik na yt wyjaśniający. Niech wszyscy spoza mojego grona mnie już odobserwują i dadzą mi święty spokój, bo zrobiłam z siebie ...kę mimo tego, że mam rację i głoszę prawde. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×