Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zakochany

Kocham kobiete Korea nie może być moja

Polecane posty

Gość Gosc

A moze i sie napalilam, widocznie tak sie zachowuje ze to powoduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tez Cie kocham ciemnowlosy przystojniaku. Marze o Tobie przed zasnieciem. Jestes twardzielem, chcesz mnie zdominowac, ugrzecznic i sprawic ze bede myslec tylko o Tobie, ale tak jest juz od dawna. Wbrew pozorom to Ty mnie odrzucasz, nie ja ukrywam sie z uczuciami. Wiesz dobrze ze jestem transparentna, chce milosci, niczego innego ale jestes zazdrosny i to wplywa na Twoje watpliwosci. Zalezy Ci lecz nie zrobisz decydujacego kroku, bo sie obawiasz.

Czego ode mnie oczekujesz? Co ja moge w tej sytuacji? Moglibysmy juz dawno sie spotykac, jezdzic razem na wczasy, chodzic razem spelniac wspolne pasje ale wbrew pozorom Ty trzymasz dystans i nie otwierasz za bardzo wiecjes jest jak jest. 

Jest jak jest? To moje hasło sztandarowe,oddawaj.Ugrzecznic?no fakt widziałam jak się wydzierałaś na niego do telefonu.Widać że jesteś hetera.On potrzebuje normalnej a nie dominy.Tak to ja ,ta której tak się przegladalas kiedy patrzyłam jak się drzesz do słuchawki Stałam po twojej lewej stronie w czarnej kurtce a Ty w niebieskiej.

BP.jest tylko jeden i dla BP tez tylko jedna połowa pasuje.To tak na marginesie.Przystojny ?no ba tylko szkoda że nie bierzesz pod uwage jego wnętrza,pasji,zainteresowań.Ok pokazał ci swoje dzieci więc to coś znaczy ale nie możesz nim rządzić ani dyrygować.To źle wróży na przyszłość.

Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A wlasnie ze bede pisac o ciemnowlosym przystojniaku i co mi zrobisz? Jest taki meski ze az drze cala na mysl o tym co zdarzyloby sie gdybysmy zostali sam na sam a on szepnalby mi do ucha: zakochalem sie w Tobie. Marze o namietnym calowaniu z nim i sciskaniu cale noce. Moglabym nawet byc grzeczniejsza co tylko chce byle moc codziennie sie z nim calowac i sluchac tych jego elanoratow. 

I co mi zrobisz? 

pośmieję się z twoich fantazji bo jestes mi obojętna jak twój ciemnowłosy amant co zarywa do wielu pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Jest jak jest? To moje hasło sztandarowe,oddawaj.Ugrzecznic?no fakt widziałam jak się wydzierałaś na niego do telefonu.Widać że jesteś hetera.On potrzebuje normalnej a nie dominy.Tak to ja ,ta której tak się przegladalas kiedy patrzyłam jak się drzesz do słuchawki Stałam po twojej lewej stronie w czarnej kurtce a Ty w niebieskiej.

BP.jest tylko jeden i dla BP tez tylko jedna połowa pasuje.To tak na marginesie.Przystojny ?no ba tylko szkoda że nie bierzesz pod uwage jego wnętrza,pasji,zainteresowań.Ok pokazał ci swoje dzieci więc to coś znaczy ale nie możesz nim rządzić ani dyrygować.To źle wróży na przyszłość.

Tyle ode mnie.

Twój płomień płonie dla innej.WYBACZ i złóż się jak na parasol przystało,już nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Jest jak jest? To moje hasło sztandarowe,oddawaj.Ugrzecznic?no fakt widziałam jak się wydzierałaś na niego do telefonu.Widać że jesteś hetera.On potrzebuje normalnej a nie dominy.Tak to ja ,ta której tak się przegladalas kiedy patrzyłam jak się drzesz do słuchawki Stałam po twojej lewej stronie w czarnej kurtce a Ty w niebieskiej.

BP.jest tylko jeden i dla BP tez tylko jedna połowa pasuje.To tak na marginesie.Przystojny ?no ba tylko szkoda że nie bierzesz pod uwage jego wnętrza,pasji,zainteresowań.Ok pokazał ci swoje dzieci więc to coś znaczy ale nie możesz nim rządzić ani dyrygować.To źle wróży na przyszłość.

Tyle ode mnie.

Chcialas chyba powiedziec singiel ktory cala wyplate daje mi? I nigdy bym nie zalozyla niebieskiej kurtki. Wez go sobie tego dzieciatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bycie transparentnym to nie o transparent chodzi i to nie do was bylo skierowane. 

Wlasnie chodzi o ten transparent pod Malinka z napisem,,Kc Monka wyjdź za mnie"czy coś w tym stylu.Nas?my cenimy wnętrze,nie patrzymy na portfel.Nie robimy mu awantury Także no.Nie mam więcej pytań.Kiedyś mu wysłałam SMS z zapytaniem o Zawody to na czacie skomentował ,,o Monka do mnie pisała"No sory ale jak on myli osoby to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

pośmieję się z twoich fantazji bo jestes mi obojętna jak twój ciemnowłosy amant co zarywa do wielu pewnie

A ja z ciebie glosniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Wlasnie chodzi o ten transparent pod Malinka z napisem,,Kc Monka wyjdź za mnie"czy coś w tym stylu.Nas?my cenimy wnętrze,nie patrzymy na portfel.Nie robimy mu awantury Także no.Nie mam więcej pytań.Kiedyś mu wysłałam SMS z zapytaniem o Zawody to na czacie skomentował ,,o Monka do mnie pisała"No sory ale jak on myli osoby to trudno.

współczuje..widzisz NIC DLA NIEGO NIE ZNACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ja z ciebie glosniej. 

dawaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Wlasnie chodzi o ten transparent pod Malinka z napisem,,Kc Monka wyjdź za mnie"czy coś w tym stylu.Nas?my cenimy wnętrze,nie patrzymy na portfel.Nie robimy mu awantury Także no.Nie mam więcej pytań.Kiedyś mu wysłałam SMS z zapytaniem o Zawody to na czacie skomentował ,,o Monka do mnie pisała"No sory ale jak on myli osoby to trudno.

Beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość hehe napisał:

dawaj,

W sumie nie do smiechu mi bo.moj piekny facet sie obrazil ze inny mnie niby dotyka i unika mnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Chcialas chyba powiedziec singiel ktory cala wyplate daje mi? I nigdy bym nie zalozyla niebieskiej kurtki. Wez go sobie tego dzieciatego. 

I czapka z pomponem .Wlosy blond ..ciemny blond z pasemkami wtedy.Tyle pamietam.Wypłate to on żonie daje o ile daje nie wiem nie wnikam nie moja sprawa.

Dzieci dwoje chyba parka,kiedyś ktoś mi foty pokazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja patrze na portfel tak jak faceci na wyglad. I nie zaprzeczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

I czapka z pomponem .Wlosy blond ..ciemny blond z pasemkami wtedy.Tyle pamietam.Wypłate to on żonie daje o ile daje nie wiem nie wnikam nie moja sprawa.

Dzieci dwoje chyba parka,kiedyś ktoś mi foty pokazywał.

Szczerze to wez go sobie z cala rodzinka bo ja szukam singla z grubym portfelem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość hehe napisał:

współczuje..widzisz NIC DLA NIEGO NIE ZNACZYSZ

O czym ty do mnie ?I czemu do mnie?Ja jestem zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak facet nie ma grubego portfela i grubych innych gadzetow i ma jakies zobowiazania to nie mamy tematow a mi sie spieszy. Wezcie ich sobie pod parasol czy cos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja patrze na portfel tak jak faceci na wyglad. I nie zaprzeczem. 

Żal mi Ciebie serio.Nic dobrego z tego nie wyjdzie.Złe fundamenty od ,,dupystrony @ "nieniestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

O czym ty do mnie ?I czemu do mnie?Ja jestem zajęta.

tak jesteś zajęta,że spalasz się płomieniem do innego na kafe.Brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Żal mi Ciebie serio.Nic dobrego z tego nie wyjdzie.Złe fundamenty od ,,dupystrony @ "nieniestety

Ok to ty szukaj biednego i rob na niego a ja bogatego i bedzie ok. Powodzenia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rob tez na jego dzieci i badz szczesliwa w milosnym plomyku bo na mnie takie bajki nie dzialaja za to dziala szeleszczacy papier wtedy kocham od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak widze duzo szeleszczacych papierow i wszystkie tylko dla mnie to kocham bardzo do szalenstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A autor to nie jest ten od tematu kocham ją kurde?? Ktoś kiedyś pisał ciągle że Kocha się w zajętej i że coś tam niby nimi jest?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A autor to nie jest ten od tematu kocham ją kurde?? Ktoś kiedyś pisał ciągle że Kocha się w zajętej i że coś tam niby nimi jest?? 

a stado mężatek i innych zajętych ale szukających innych ślini się na sam widok słów i lecą do g/o/w/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A autor to nie jest ten od tematu kocham ją kurde?? Ktoś kiedyś pisał ciągle że Kocha się w zajętej i że coś tam niby nimi jest?? 

Tu większość się kocha w zajętych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ok to ty szukaj biednego i rob na niego a ja bogatego i bedzie ok. Powodzenia paaa

Akurat na takiego robie i jakoś żyję.Dzieci też ma na boku oprócz naszych wspolnych.Z nikim sie nie spalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak widze duzo szeleszczacych papierow i wszystkie tylko dla mnie to kocham bardzo do szalenstwa. 

Do szalenstwa i bezgranicznie owszem można kochac ale osobe nie pieniadze.Zreszta mnie to nawet nie interesuje kto ole ma albo czy w ogole ma.Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Akurat na takiego robie i jakoś żyję.Dzieci też ma na boku oprócz naszych wspolnych.Z nikim sie nie spalam. 

Ok. To byl zart z mojej strony o tej kasie. Rozumiem ze go kochasz. To dobrze ze jestes z nim bez wzgledu na stsn majatkowy. Ale ja jestem singlem a single mysla w ten sposob zeby druga osoba byla singlem i chca jasna sytuacje. Wygodna. Single nie sa przyzwyczajeni do zobowiazan wychowywania dzieci etc wiec ciezko takiej osobie sie zobowiazac i skoczyc do glebokiej wody wiec raczej szukaja wolnych osob bez dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

Do szalenstwa i bezgranicznie owszem można kochac ale osobe nie pieniadze.Zreszta mnie to nawet nie interesuje kto ole ma albo czy w ogole ma.Żegnam

To byl zart z tymi pieniedzmi. 

Mnie interesuja wolne osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
6 minut temu, Gość Właśnie napisał:

a stado mężatek i innych zajętych ale szukających innych ślini się na sam widok słów i lecą do g/o/w/na

Ja nie szukam !Mnie do tego zboczencu nie mieszaj!Jak również nie rozumiem co znaczy ,,ślinić się na kogoś"chyba mamy inny system wartości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myslimy calkiem inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×