Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aida

Co myslicie o pracy z mezem w jeden firmie

Polecane posty

Gość Aida

Moj maz pracuje w swietnie prosperujacej pracy. Ja w kiepskiej teraz zwolnilo sie u niego miejsce i mam okazje tam przejsc. Tylko vzy to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Idź. Będziesz miała zapewniony dochód, więc jeśli Ci się nie spodoba to będziesz mogła sobie na spokojnie szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy.  Jeślita sama firma, ale inne środowisko,  przełożony i zakres obowiązków,  jeśli nie będziecie mieli powiązań  służbowych, to jak najbardziej tak. Ale jeżeli macie ściśle współpracować,  to trudno o nieprzenoszenie pracy do domu i domu do pracy.  Wówczas to ryzykowne. 

Pracowałam z obecnym mężem kiedyś, pokoje  obok siebie, ci sami znajomi,  wspolni przełożeni wyższego szczebla.  W momencie,  gdy zaczęliśmy  mieć wspólne projekty, zrezygnowałam.  To było już za wiele mieszania spraw służbowych z prywatnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słaby pomysł, ja bym tak nie chciała, dla mnie to byłaby ostateczność. A nie możesz sobie czegoś innego poszukać, przecież pełno ofert pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vfhn

Nawet poflirtowac sobie  nie bedziesz mogla....kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hosc

U mnie taka sytuacja kończyła się awanturami, mieliśmy już przesyt bo byliśmy ze sobą 24h. Prace przenosilismy do domu, a dom do pracy. Tak nie może być. Koniec końców on przez to wszystko zaczął rozmansowac z koleżanką z pracy i miałam tam później piekło nawet jak się już rozstalismy i mimo, że ja go tam wkrecilam z dobrych chęci to sama musiałam odejść na koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Pracowałam z mężem przez 8 lat w jednej firmie i w sumie na tym samym stanowisku. Cudownie było. Polecam jak najbardziej. W ogóle nam nie przeszkadzało że spędzamy razem 24h wręcz przeciwnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×