Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beauty

Co z Glam Rodzinką?

Polecane posty

Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Lemur  jest podobny do ojca. Te same breżniewy, te same małe oczka schowane w fałdkach, ta sama plastusiowa, szeroka twarz. Nie ma nic z matki, kura jest do wanny podobna. i Alf też. Jak znajdę chwilę, to zestawię zdjęcia ich twarzy i będzie to bardziej widoczne, bo na pierwszy rzut oka niekoniecznie, to prawda.

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość naiaoaoaoaiddidoaogsys napisał:

Nie, nie jest podobna do ojca.  L.  to cala Danka, te same rysy. Ciemne oczy, brwi,  podobny nos, usta, profil. A gdzie ty widzisz podobieństwo Mazienki do matki to nie wiem. Jacek to caly ojciec, nawet oczy ma niebieskie po tacie. 

Zobacz zdjęcia Dany z młodości (jest taki vlog) toc to czysta Kura. L bez platyny to czysty p. Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zobacz zdjęcia Dany z młodości (jest taki vlog) toc to czysta Kura. L bez platyny to czysty p. Janusz.

Dokładnie. Wiadomo, że wszystkie dzieci mają coś z każdego rodzica, jednak ewidentnie Lemur jest podobny do ojca - zwłąszcza sam kształt twarzy, oczy podczas uśmiechu schowane pod opadającymi powiekami. Lemur na razie młody, więc aż tak oczu nie ma jeszcze schowanych, ale wystarczy porównać zdjęcia z młodości, żeby widzieć, w jaką stronę to pójdzie. Brwi tak samo po ojcu, wyraziste i krzaczaste, przecież ona je reguluje. Alf usta matki - jak patrzę na to jak wanna mówi, to widzę Alfa. Kolor oczu akurat najmniej jest istotny przy określeniu podobienstwa - raczej ich kształt i oprawa, osadzenie w twarzy. A to już wanna wykapana. 
Wanna z młodości to czysta Kura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kształt twarzy L to wykapany ojciec, taki muminkowy. Brwi, poliki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość naiaoaoaoaiddidoaogsys napisał:

Nie, nie jest podobna do ojca.  L.  to cala Danka, te same rysy. Ciemne oczy, brwi,  podobny nos, usta, profil. A gdzie ty widzisz podobieństwo Mazienki do matki to nie wiem. Jacek to caly ojciec, nawet oczy ma niebieskie po tacie.  

Dokladnie. Ja tam tez widze Danutke. Kiedys zrobie screena, bo normalnie jak one sa razem we vlogach to jak dwie krople wody. Szczegolnie, gdy sie smieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
48 minut temu, Gość jsisisjsjsff8 napisał:

Na insta jest takie foto w beretce jasnej gdzie dobrze twarz Cudnisia widac. Ten uklad oczu cały po ojcu, jak tak można się wdac w rodzica, to szok.  

 

Ps.  Laura cała matka

Jacek do ojca podobny

a Marzenka waszym zdaniem do kogo? 

Tez sie zastanawialam kiedys do kogo Marzena podobna, ale chyba ani do matki, ani do ojca. Mieszana. Dla mnie Jacek tez caly Janusz. Widac po zdjeciach z mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Laura jak nie jest zrobione to 100%ojciec tylko bez zarostu I az tylu zmarszczek, ten sam nos, plastusiowata buzia,Marzena do Danki. Zato charakterami to zupelnie odwrotnie. Marzena moze I nie lotna jak pan Janisz ale z sercem na dloni. Laura I Danka to dwie wredne baby. 

Dre w kazdym vlogu sprawila wrazenie, ze wypowiedzenie zdania zlozonego sprawi mu fizyczny bol. A juz w ogole kwintesencja jego elokwecji jest vlog "ostatni grill w tym sezonie" (czy jakos tak) I proba powiedzenia czegos innego niz bebe, wysmienite, mniami czy przeczytania urywka wikipedii:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli o podobieństwach mowa to dla mnie Maciul wygląda jak syn Janusza i Bobka. Gdyby ci dwaj mieli dziecko to tak własnie by wyglądało 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme bruleeeeee

Maciek to jest podobny do ojca i najpewniej jego rodziny. 

Laura to czysta Danuta, jak ktos powiedział. Taki sam nos, ciemne oczy i rysy twarzy. Marzena ma nos waski, po ojcu. Jacek to samo. Zresztą Jacek to czysty Janusz w latach młodości. 

Ktoś wie z ktorej strony Kaska (matka Ninki) jest ich kuzynka? Bo ona jest identyczna jak Laura i Danuska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość creme bruleeeeee napisał:

Maciek to jest podobny do ojca i najpewniej jego rodziny. 

Laura to czysta Danuta, jak ktos powiedział. Taki sam nos, ciemne oczy i rysy twarzy. Marzena ma nos waski, po ojcu. Jacek to samo. Zresztą Jacek to czysty Janusz w latach młodości. 

Ktoś wie z ktorej strony Kaska (matka Ninki) jest ich kuzynka? Bo ona jest identyczna jak Laura i Danuska. 

Przecież p. Janusz nie ma wąskiego nosa..... Kaśka to córka brata Dany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość creme bruleeeeee napisał:

Maciek to jest podobny do ojca i najpewniej jego rodziny. 

Laura to czysta Danuta, jak ktos powiedział. Taki sam nos, ciemne oczy i rysy twarzy. Marzena ma nos waski, po ojcu. Jacek to samo. Zresztą Jacek to czysty Janusz w latach młodości. 

Ktoś wie z ktorej strony Kaska (matka Ninki) jest ich kuzynka? Bo ona jest identyczna jak Laura i Danuska.  

Podobno od strony Danki. Jakas corka brata Danuty, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz Dana przytyła to może i L jest do niej podobna. Ale jak była chudsza, młodsza, zdjecie ze ślubu to czysta Marzena. Alf mieszany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohi endohi
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przecież p. Janusz nie ma wąskiego nosa..... Kaśka to córka brata Dany. 

Jak to nie ma? Przyjrzyj sie. 

Czyli to wszystko wyjasnia. Kaska jest rodzina ze strony matki, bo one we trojke: Lauron, Kaśka i Danka sa do siebie bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość hohi endohi napisał:

Jak to nie ma? Przyjrzyj sie. 

Czyli to wszystko wyjasnia. Kaska jest rodzina ze strony matki, bo one we trojke: Lauron, Kaśka i Danka sa do siebie bardzo podobne

Dla mnie tez Janusz nie ma wąskiego nosa. U góry „normalny” na dole szeroki. Bulwiasty jak Boobson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsposksksmsfgg

A ktos wie co sie dzieje z ojcem Niny? Dziecko czesto bierze udział we vlogacj ciotki, więc mam ta czelnosc zapytac. Nosi nazwisko matki, wiec mniemam, ze..  hm... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość lsposksksmsfgg napisał:

A ktos wie co sie dzieje z ojcem Niny? Dziecko czesto bierze udział we vlogacj ciotki, więc mam ta czelnosc zapytac. Nosi nazwisko matki, wiec mniemam, ze..  hm... 

z tego co wiem nie wiadomo nic

ale możliwe że coś przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość lsposksksmsfgg napisał:

A ktos wie co sie dzieje z ojcem Niny? Dziecko czesto bierze udział we vlogacj ciotki, więc mam ta czelnosc zapytac. Nosi nazwisko matki, wiec mniemam, ze..  hm... 

Nie wiem co z ojcem Niny, ale historia lubi się powtarzać. Panna z dzieckiem, chrzest i brak ojca dziecka na nim, samotne macierzyństwo. Tylko u Kaski nie wiadomo czy to był jej wybór, czy ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość lsposksksmsfgg napisał:

A ktos wie co sie dzieje z ojcem Niny? Dziecko czesto bierze udział we vlogacj ciotki, więc mam ta czelnosc zapytac. Nosi nazwisko matki, wiec mniemam, ze..  hm... 

W Norwagii siedzi, albo to nowy partner Kaski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie tez Janusz nie ma wąskiego nosa. U góry „normalny” na dole szeroki. Bulwiasty jak Boobson

Nieee, booba ma taki plastusiowaty jak Danka. Janusz ma troche wezszy. Marzena tez nie ma idealnie waskiego nosa, ale nie ma takiego rozlanego jak Dana i Booba. One maja takie nosy jak piesek, if you know what I mean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie Lemur cały Pan Janusz. Jedyne co nasza gwiazda ma po 🛁 to kolor oczu. 🐓 to cała matka, Jack mieszany. Maciardo 🐥 podobny do Bobka. A Cudniś 👨🏼‍✈️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Popieram

Ja też się zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość lsposksksmsfgg napisał:

A ktos wie co sie dzieje z ojcem Niny? Dziecko czesto bierze udział we vlogacj ciotki, więc mam ta czelnosc zapytac. Nosi nazwisko matki, wiec mniemam, ze..  hm... 

Z tego co tutaj pisano to samotne macierzyństwo, a rzekomo jakiś jej nowy facet mieszka w Norwegii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Popieram

oczywiście , matki ma chrakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
10 godzin temu, Gość creme bruleeeeee napisał:

Maciek to jest podobny do ojca i najpewniej jego rodziny. 

Laura to czysta Danuta, jak ktos powiedział. Taki sam nos, ciemne oczy i rysy twarzy. Marzena ma nos waski, po ojcu. Jacek to samo. Zresztą Jacek to czysty Janusz w latach młodości. 

Ktoś wie z ktorej strony Kaska (matka Ninki) jest ich kuzynka? Bo ona jest identyczna jak Laura i Danuska. 

Marzena nos po ojcu 🙂 pękam ,,,Ten wieki kulfon ma LI i jej brat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo. u wozu maa

Nie wiem gdzie wy w Marzenie Danke widzicie, to jakies kpiny. Sa calkiem inne, zobaczcie Marzene i Danke z profilu, sa calkowicie rozne. Marzena jest najprędzej do jakiejs babci albo dziadka podobna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
1 minutę temu, Gość kolo. u wozu maa napisał:

Nie wiem gdzie wy w Marzenie Danke widzicie, to jakies kpiny. Sa calkiem inne, zobaczcie Marzene i Danke z profilu, sa calkowicie rozne. Marzena jest najprędzej do jakiejs babci albo dziadka podobna. 

jesteś ślepa 🙂 B -ubo. Chciałabyś być podobna do mamy ale nie 🙂 życie pisze swoje scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia Holszanskaisks7w

Kaska jest podobna do Laury a Laura do matki. Chyba nie sądzicie ze niespokrewniona Kaska jest podobna do Janusza.

 

Laura, Danuta i Kaska maja ten sam typ urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcjkdododhdd
2 minuty temu, Gość oko napisał:

jesteś ślepa 🙂 B -ubo. Chciałabyś być podobna do mamy ale nie 🙂 życie pisze swoje scenariusze.

Idz sie lecz na kozetce. To nie zadna L tylko ja, przysiegam na moje zycie. Marzena ma profil taki ptasi, krzywy nos, nijak to sie do Danki ma slepoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs

wchodzi sobie człowiek na kafe, a tu jak nie blokady to wyzwiska. eh, ehh, meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoooooonhggg
7 minut temu, Gość szs napisał:

wchodzi sobie człowiek na kafe, a tu jak nie blokady to wyzwiska. eh, ehh, meh.

polizesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×