Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga

Ból głowy w ciąży

Polecane posty

Gość Kinga

Czesc, jestem w 14 tc i od poczatku jej trwania mam bole głowy. Tak srednio 3-4 dni w tygodniu. Wczoraj tak mnie rozbolała glowa jak nigdy 😕 oczywiscie w nocy ból nie pozwolil spac i rano wstalam znowu z tym bólem 😕 jak chodze to czuje kazdy ruch w głowie, przy schylaniu jeszcze bardziej sie nasila. Nie boli w jednym miejscu raczej bol jest rozlany a wczoraj to mialam wrazenie jakbym nad uszami miała zalozona ciasną opaske. Czy tez mialyscie takie bole głowy w ciąży? Jak sobie z nim radziłyście? Ja poza ciąża jak mialam ból głowy raz na 3 miesiace to max i to jeszcze taki ze nawet nie zazywalam zadnych p/bolowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamamatoja

Ja mam migreny i w pierwszym trymestrze miałam takie bóle głowy, że hoho, trwały nawet i 5 dni. Z tego co kojarzę można wziąć Paracetamol 😉 Na szczęście w drugim trymestrze wszystko przeszło, ty już jesteś na granicy obu, więc jest nadzieja, że będzie lepiej. Może zbadaj ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
22 minuty temu, Gość tojamamatoja napisał:

Ja mam migreny i w pierwszym trymestrze miałam takie bóle głowy, że hoho, trwały nawet i 5 dni. Z tego co kojarzę można wziąć Paracetamol 😉 Na szczęście w drugim trymestrze wszystko przeszło, ty już jesteś na granicy obu, więc jest nadzieja, że będzie lepiej. Może zbadaj ciśnienie?

To mam nadzieje, że będzie z czasem lepiej. Mierzyłam ciśnienie i miałam 125/80 co prawda dla mnie to juz wysokie bo normalnie mam to skurczowe 100. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Też miałam takie bóle głowy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×