Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olcia06

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

2 miesiące temu współżyłam bez zabezpieczenia w trakcie miesiączki. Od tego momentu miałam już 2 cykle. Zrobiłam 3 testy ciążowe. 2 z pink pokazały wynik negatywny i jeden z rossmana który pokazała 2 bardzo blade kreski widoczne tylko pod światło obydwie. Po rozdarciu testu okazało się że pasek do zabarwienia moczu nie był do końca zabarwiony tylko do połowy. Dodam że od 2 miesięcy nie współżyje. Między miesiączkami raz miałam nadmiar białego śluzu, a teraz mam żółty. testy z pink pokazywały jedną grubą kreskę przez 2 miesiące, dzisiaj były 2 bardzo blade. Ciąża raczej nie bo chyba po 2 miesiącach test z pink wykrył by ciąże a kreski na teście z Rossmana były by dość intensywne. Jak myślicie. Co to oznacza ten test? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test z krwi lub ginekolog 

Tak, powinien ci już wyjść pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isa

Miałaś 2 miesiączki od bzykania i robisz testy dalej? 

Do psychologa idź nie do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Możesz, ja ci pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Isa napisał:

Miałaś 2 miesiączki od bzykania i robisz testy dalej? 

Do psychologa idź nie do ginekologa

Okres przez 2 miesiące był inny niż zwykle. To z czego wyszedł ten cień 2 kreski po 2 miesiącach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fghhhv

Jeśli nie jesteś w ciąży, a raczej wszystko wskazuje, że nie, a testy ci wychodzą pozytywnie, to nie chce straszyc, ale czytalam, że inna sytuacja w której tak się dzieje może być choroba nowotworowa. Zrób test innej firmy niż te z Rossmanna i wtedy będziesz wiedziała co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

dokładnie na pewno to nie ciąża, ale jak współżyjesz bez zabezpieczenia to spodziewaj się kiedyś wyraźnych dwóch II 😉 albo się zabezpieczaj. Ja Od urodzenia dziecka robię to diafragmą caya i mnie nie zawiodła ani razu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×