Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawy

Zlizywanie spermy

Polecane posty

Gość Ciekawy

Cześć. Mam taki fetysz, że lubie zlizywać własną sperme z żony. Ona nie ma z tym problemu jest raczej typem dominatorki. Zawsze po seksie każe mi wszystko zlizać ale gdy dojde już mnie to tak nie kręci jak przed. Zastanawiam się nad zdradą kontrolowaną i żeby zlizać spermę z jej cipki po kims. Robił ktoś tak? A dziewczyny co wy o tym sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Onanizujesz się oglądając ...y? i fantazjujesz o spermie innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Onanizujesz się oglądając zdjęcia i filmy z facetami? i fantazjujesz o spermie innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Ciekawy napisał:

Cześć. Mam taki fetysz, że lubie zlizywać własną sperme z żony. Ona nie ma z tym problemu jest raczej typem dominatorki. Zawsze po seksie każe mi wszystko zlizać ale gdy dojde już mnie to tak nie kręci jak przed. Zastanawiam się nad zdradą kontrolowaną i żeby zlizać spermę z jej cipki po kims. Robił ktoś tak? A dziewczyny co wy o tym sądzicie? 

Zlizywanie własnej wydzieliny, jest czymś zupełnie innym niż cudzej. Lepiej byłoby, gdybyś napisał wprost, że chcesz być zdradzony/poniżony, a nie tak "bułkę przez bibułkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
1 godzinę temu, Kusza Myślivski napisał:

Zlizywanie własnej wydzieliny, jest czymś zupełnie innym niż cudzej. Lepiej byłoby, gdybyś napisał wprost, że chcesz być zdradzony/poniżony, a nie tak "bułkę przez bibułkę".

No i znalazłem kolejny ciekawy sposób dla partnerki jak może mnie poniżać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Cuck napisał:

No i znalazłem kolejny ciekawy sposób dla partnerki jak może mnie poniżać 😊

Super. Zwłaszcza dla kobiet, które lubią mieć w domu mocno poniżonego samca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
6 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Super. Zwłaszcza dla kobiet, które lubią mieć w domu mocno poniżonego samca. 

Moja traktowała mnie zawsze partnersko, to ja wprowadziłem ją w tematykę kobiecej dominacji i cuckold. Na początku była zdziwiona, ale teraz coraz bardziej jej się to podoba. Jeszcze mnie nie zdradziła, ale wybrała już mężczyznę z którym zrobi to po raz pierwszy. Mam nadzieję że jej się spodoba i zacznie mnie reguralnie zdradzać. Wtedy będę mógł zaproponować jeszcze bardziej poniżające dla mnie rzeczy jak np zlizywanie spermy kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Cuck napisał:

Moja traktowała mnie zawsze partnersko, to ja wprowadziłem ją w tematykę kobiecej dominacji i cuckold. Na początku była zdziwiona, ale teraz coraz bardziej jej się to podoba. Jeszcze mnie nie zdradziła, ale wybrała już mężczyznę z którym zrobi to po raz pierwszy. Mam nadzieję że jej się spodoba i zacznie mnie reguralnie zdradzać. Wtedy będę mógł zaproponować jeszcze bardziej poniżające dla mnie rzeczy jak np zlizywanie spermy kochanka

I fajnie, ale mnie zawsze zastanawia to, jak potem takie zabawy przekładają się na relacje w związku. Czy któregoś dnia nie poczuje do Ciebie niechęci. Tak to niestety czasem bywa. Uwarunkowane jesteśmy tak, że partner powinien być stroną dominującą. Ja rozumiem, że zabawy łóżkowe to nie całokształt, ale jednak patrzymy potem na drugiego człowieka przez ich pryzmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
2 godziny temu, Kusza Myślivski napisał:

I fajnie, ale mnie zawsze zastanawia to, jak potem takie zabawy przekładają się na relacje w związku. Czy któregoś dnia nie poczuje do Ciebie niechęci. Tak to niestety czasem bywa. Uwarunkowane jesteśmy tak, że partner powinien być stroną dominującą. Ja rozumiem, że zabawy łóżkowe to nie całokształt, ale jednak patrzymy potem na drugiego człowieka przez ich pryzmat.

Dlaczego partner powinien być stroną dominującą? Wydaje mi się że to zależy głównie od charakterów pary. Ja mam uległy charakter. Uległy w stosunku do kobiet. W życiu mam własne zdanie i wydaje mi się że potrafię walczyć o swoje. W pracy gdzie przebywam z mężczyznami potrafię być asertywny i stanowczy. W relacjach z kobietami jestem zupełnie inny. Nie potrafię i nie chce się z nimi kłócić, lubię słuchać i zawsze liczę sie z ich zdaniem. Najważniejsza jest oczywiście dla mnie ta jedna, moja ukochana. Ona z kolei zaczęła przy mnie odkrywać w sobie chęć dominacji i bardzo się z tego cieszę. Wydaje mi się że charakterami do siebie pasujemy i będziemy w przyszłości szczęśliwym małżeństwem. Liczę że spotkania z kochankami dostarczą jej niezapomnianych wrażeń erotycznych a poniżanie mnie będzie jej sprawiać frajdę. Wiem że sporo ryzykuje. Teraz mam poukładane życie, a cuckold może zmienić wszystko. Zdaje sobie sprawę że niejedno małżeństwo się przez to rozwiodło, ale musimy spróbować. Świadomi wszystkich zagrożeń podjęliśmy taką decyzje. Jak sie uda to będziemy szczęśliwi, a tak bym zawsze żałował że nie namówiłem dziewczyny na zdrade 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Czyścioch

Autor wyraźnie lubi wylizywać soki ustrojowe męskie i inne ekskrementy. Nie jest to normalne, nawet u szympansów nie ma takich zjawisk gdzie szympans chodzi i zlizuje zakitrane członki członków stada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja własną też lubie zlizywać ale czyjąś? Fuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×