Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ohydy

Kobiety puszczają szybko szpary dla 2 typów facetów

Polecane posty

Gość Ohydy

Ohydnie przystojnych i ohydnie bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda. Teraz dorwalam takiego przystojnego od razu bym mu dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdek

Ty ...o 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe
 

To prawda. Teraz dorwalam takiego przystojnego od razu bym mu dala.

Wszystkie takie sa, dlatego przystojniaczki to wykorzystuja, ruuchaja kazda i porzucaja bo inna pcha sie do wyra. Wspolczuje takim smieciom i tym kobietom, sa skazani na brak stalego, fajnego zwiazku czyli prawdopodobnie samotnosc na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokladnie

Tak to jest jak leci sie tylko na wyglad. No ale chocby pisac tysiace razy to te tepe id/iotki nigdy tego nie zrozumieja, wiec wcale mi ich nie zal, zasluguja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystkie takie sa, dlatego przystojniaczki to wykorzystuja, ruuchaja kazda i porzucaja bo inna pcha sie do wyra. Wspolczuje takim smieciom i tym kobietom, sa skazani na brak stalego, fajnego zwiazku czyli prawdopodobnie samotnosc na starosc.

Nie zapluj się. Nie wszyscy biorą przystojniaczkow. Ja celowalam zawsze w pasztety, bo oni nigdy nie odmawiają i są wdzieczni za każdy dar od losu. A na bogatych, to z kolei ja bylam za brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzz

Celowanie w "pasztety" tez nie gwarantuje niczego fajnego. Celowanie w fajny charakter tylko to gwarantuje. A taki spotkac to cud w PLu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Celowanie w "pasztety" tez nie gwarantuje niczego fajnego. Celowanie w fajny charakter tylko to gwarantuje. A taki spotkac to cud w PLu 😄

To oczywiste, ale Autor wątku nie wspominał nic o charakterze. Ten przedmiot dyskusji nie podlega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Celowanie w "pasztety" tez nie gwarantuje niczego fajnego. Celowanie w fajny charakter tylko to gwarantuje. A taki spotkac to cud w PLu 😄

Bardzo łatwo spotkać, no chyba że wymagasz jednocześnie fajnego charakteru i zayebistego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu

To jaki ma być? Kogo szukacie skoro w PL ciężko z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Pasztet gwarancja sukcesu. Chyba w mięsnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pasztet gwarancja sukcesu. Chyba w mięsnym. 

No sorry. Tak to jest, jak wychodzisz na targ ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To jaki ma być? Kogo szukacie skoro w PL ciężko z tym?

Nie wiem czy ciężko, mój mąż jest  i zamożny i przystojny i w dodatku ma dobry charakter, podchodzimy pod 40 stke i bardzo się kochamy, ja bym  brzydkiego nie wzięła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No sorry. Tak to jest, jak wychodzisz na targ ciał.

Tak to znaczy jak? Znowu coś bredzisz nie na temat. Amatorzy wdzięcznych pasztetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEBA

Mnie ostatnio żonka wkurzyła bo jak byliśmy w markecie powiedziała że poszła by do łóżka z tym facetem pokazując na przystojniaka w kolejce obok. Ja nic nie powiedziałem gdyż nie należę do osób wybuchowych ale potem na parkingu dowaliłem jej tekstem "ten facet by cię nie chciał a nawet jak by zechciał to by cię zerżnął we wszystkie dziury i kopnął w zad"

Żona ze 2 dni się do mnie nie odzywała przez ten mój tekst 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak to znaczy jak? Znowu coś bredzisz nie na temat. Amatorzy wdzięcznych pasztetow.

Przykro mi że nie lapiesz. Zatem prowadź dalej tą błyskotliwa dyspute. Na temat. Nikt już od niego nie odbiegnie, gdy mnie nie bedzie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przykro mi że nie lapiesz. Zatem prowadź dalej tą błyskotliwa dyspute. Na temat. Nikt już od niego nie odbiegnie, gdy mnie nie bedzie😏

Tę. Złap za chúja. Większy pożytek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mnie ostatnio żonka wkurzyła bo jak byliśmy w markecie powiedziała że poszła by do łóżka z tym facetem pokazując na przystojniaka w kolejce obok. Ja nic nie powiedziałem gdyż nie należę do osób wybuchowych ale potem na parkingu dowaliłem jej tekstem "ten facet by cię nie chciał a nawet jak by zechciał to by cię zerżnął we wszystkie dziury i kopnął w zad"

Żona ze 2 dni się do mnie nie odzywała przez ten mój tekst 🙂

Brawo Seba piękna riposta też bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

A komu maja popuszczać szpary, żebyś byl zadowolony? Brzydkim i biednym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy popuszcza pięknym i bogatym czy brzydkim i biednym czy nie popuszcza w ogóle jest shmata. Ta skomplikowana męska psychika 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
 

Czy popuszcza pięknym i bogatym czy brzydkim i biednym czy nie popuszcza w ogóle jest shmata. Ta skomplikowana męska psychika 🤣

bo według przegrywa ... to zawsze ta co dała komuś tylko nie jemu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

bo według przegrywa ... to zawsze ta co dała komuś tylko nie jemu 🤣

Ja nikomu nie daje szpary i tez jestem zła,  ale mi to rybka bo bym się zdegradowala gdybym dala dupy jakiemukolwiek czuła bym się jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ja nikomu nie daje szpary i tez jestem zła,  ale mi to rybka bo bym się zdegradowala gdybym dala dupy jakiemukolwiek czuła bym się jak ....

Aha i dodam jeszcze ze zgodzę się tylko na pegging i będę bzykac faceta bo ten kto penetruje jest lepszy a kto jest penetrowany to ścierwo,  proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

Nie wiem czy ciężko, mój mąż jest  i zamożny i przystojny i w dodatku ma dobry charakter, podchodzimy pod 40 stke i bardzo się kochamy, ja bym  brzydkiego nie wzięła. 

zdradzil cie nie raz, jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
 

zdradzil cie nie raz, jestem pewna

No i co z tego? Jest z żoną, opiekuje sie nia, do szpitala zawiezie żonę, dom wybuduje żonie, święta spędzi z żoną. A jeśli były tam jakie to wory na sperme, nic wartościowego skoro zaoferował im tylko swojego małego. Gdybyś rozumiała status i pozycje żony a nic nieznaczacych kochanek to bys bzdur nie pisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na kogo kobieta mają lecieć jak nie na przystojnych? Na jakichś zakompleksionych inceli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No i co z tego? Jest z żoną, opiekuje sie nia, do szpitala zawiezie żonę, dom wybuduje żonie, święta spędzi z żoną. A jeśli były tam jakie to wory na sperme, nic wartościowego skoro zaoferował im tylko swojego małego. Gdybyś rozumiała status i pozycje żony a nic nieznaczacych kochanek to bys bzdur nie pisała. 

Obie malo znaczycie. Jesteście szparami.  Jakbyście się szanowały to byście obie na raz wyr u c h a ly zdradzajaceho męża w d u p e (dpp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

A na kogo kobieta mają lecieć jak nie na przystojnych? Na jakichś zakompleksionych inceli?

kolejna tepa gowniara 20 letnia 😄 a jezeli starsza to wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzz

jak to nieprawdopoodbnie wspaniele ze nigdy wiecej nie uzaleznie niczego od tych pustakow jeeeeeeeee cos pieknego 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

kolejna tepa gowniara 20 letnia 😄 a jezeli starsza to wspolczuje

tak sobie tłumacz incelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×