Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariusz

Żona chce jeździć ze mną na delegacje, czy to normalne?

Polecane posty

33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Różnie to bywa.  Są małżeństwa gdzie kobieta nie pracuje, a facet zarabia dużo pieniędzy i nie ma problemu żeby żona z nim jeździła w delegację.  

 

a dzieci i psa też zabierają? i różowego słonia z tarasu? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

 

a dzieci i psa też zabierają? i różowego słonia z tarasu? 🤣

Dzieci nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokoj. Jak facet ma ochote wypruwac zyly na leniwa partnerke to przeciez jego i tylko jego problem. A czepianie sie sprzataczek i kasjerek jest typowe dla patologii i marginesu spolecznego. Tak samo jak zycie ponad stan. I ma zawsze krotkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ZUZANNA napisał:

Piaskun na kafe ? Wyglada na to , ze coraz wiecej bywalcow tu wraca.

Milo czytac , ze uwazasz , ze jest sporo fajnych kobiet. Naprawde tak uwazasz czy to tylko taka kafe - sciema ?

Czemuż miałbym ściemniać?
W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej spotkać kobietę ładną niż kobietę miłą, ale bywają też takie, które łączą obie te cechy. Od czasu do czasu nawet zdarza mi się taką spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piaskun - To brzmi jakbys sie zakochal.

Tu na kafe byl topik , ze masz zostac ojcem. Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZUZANNA napisał:

Oj dajcie spokoj. Jak facet ma ochote wypruwac zyly na leniwa partnerke to przeciez jego i tylko jego problem. A czepianie sie sprzataczek i kasjerek jest typowe dla patologii i marginesu spolecznego. Tak samo jak zycie ponad stan. I ma zawsze krotkie nogi.

Sposób w jaki człowiek postępuje z personelem usługowym jest jedną z lepszych, a łatwo widocznych miar człowiek. I dlatego m.in. sądzę, że chłopina fatalnie wybrał. Bezrobotna besztająca kogoś pracującego jako kasjerka czy kelnerka. Nie wiem czy to bardziej śmieszne, czy żałosne, ale na pewno niesmaczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Sposób w jaki człowiek postępuje z personelem usługowym jest jedną z lepszych, a łatwo widocznych miar człowiek. I dlatego m.in. sądzę, że chłopina fatalnie wybrał. Bezrobotna besztająca kogoś pracującego jako kasjerka czy kelnerka. Nie wiem czy to bardziej śmieszne, czy żałosne, ale na pewno niesmaczne. 

Na pewno partnerka jest bardzo ladna. Sa panowie , dla ktorych ta wlasnie cecha niweluje wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZUZANNA napisał:

Piaskun - To brzmi jakbys sie zakochal.

Tu na kafe byl topik , ze masz zostac ojcem. Prawda to ?

Nie zakochałem się, ale rozstałem się z toksyczną (choć dobrze płatną pracą) i jestem na przedłużonych a zasłużonych wakacjach. Cieszę się urokami życia i zacząłem z powrotem bywać na mieście.

Rozchodzi się tu o mnie wiele plotek, większość jest zbyt urocza, by je dementować, ale ta, zapewniam, nie jest prawdziwa.
Jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o podejmowanie zobowiązań, a dziecko to poważna decyzja. Której nie podjąłbym nie mając co najmniej kilku lat by dobrze poznać kobietę w każdej sytuacji. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklejam na prośbę jednej z uczestniczek wątku:
https:   //www.youtube.com/watch?v=Fg0kfd7kow4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ZUZANNA napisał:

Na pewno partnerka jest bardzo ladna. Sa panowie , dla ktorych ta wlasnie cecha niweluje wszystko inne.

Wiesz, jeżeli kobieta nie podoba się  fizycznie to wszystkie inne jej zalety można wsadzić w kieszeń. Pomijając starców - związek bez seksu jest udręką. 
Ale jeśli ktoś wybiera kobietę nie patrząc na nic innego niźli uroda sam sobie gotuje nieciekawy los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, frog_in_the_fog napisał:

no jak na kafci pisała, to na 100% prawda musi być!

btw, czy ta pani nie myślała o wydaniu książki pt. "jak zostać życiową niedojdą uczepioną chłopa" ?
 

a uj cię obchodzi to jak inne kobiety żyją? ból doopy, że musisz tyrać w marnej robocie za grosze, a inne nie? ojojoj, nie pochlastaj się tylko 😄 

takiego najazdu na niepracujące nie mozna inaczej wytlumaczyc jak bólem doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Widocznie autor tak lubi.

Każdy ma niezbywalne prawo do spi3rdolenia sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Piaskun napisał:

Nie zakochałem się, ale rozstałem się z toksyczną (choć dobrze płatną pracą) i jestem na przedłużonych a zasłużonych wakacjach. Cieszę się urokami życia i zacząłem z powrotem bywać na mieście.

Rozchodzi się tu o mnie wiele plotek, większość jest zbyt urocza, by je dementować, ale ta, zapewniam, nie jest prawdziwa.
Jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o podejmowanie zobowiązań, a dziecko to poważna decyzja. Której nie podjąłbym nie mając co najmniej kilku lat by dobrze poznać kobietę w każdej sytuacji. 
 

Misiu nie kłam. Robią to bardzo uroczo wiec wybaczam. Kup pieluchy po drodze do domu, wyprawkę skompletujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Misiu nie kłam. Robią to bardzo uroczo wiec wybaczam. Kup pieluchy po drodze do domu, wyprawkę skompletujemy. 

A ruszyłaś chociaż tą tłustą dupę, żeby  kupić gryzaka, czy znowu wszystko muszę robić sam?
Już nie mogę znieść krzyków dziewiątego z tego całego ząbkowania. Jak mnie dziś znów zbudzi to najpierw ona dostanie w..., a potem ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Piaskun napisał:

A ruszyłaś chociaż tą tłustą dupę, żeby  kupić gryzaka, czy znowu wszystko muszę robić sam?
Już nie mogę znieść krzyków dziewiątego z tego całego ząbkowania. Jak mnie dziś znów zbudzi to najpierw ona dostanie w..., a potem ty.

Tę analfabeto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Tę analfabeto. 

Nie zesraj się kr3tynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Nie zesraj się kr3tynko.

Pan ą ę a li zyeb analfabeta. Już sralam. Na dziś starczy. Dziękuję za troskę o moje jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Piaskun napisał:

A ruszyłaś chociaż tą tłustą dupę, żeby  kupić gryzaka, czy znowu wszystko muszę robić sam?
Już nie mogę znieść krzyków dziewiątego z tego całego ząbkowania. Jak mnie dziś znów zbudzi to najpierw ona dostanie w..., a potem ty.

Ty swój tłusty zad rusz do roboty, piz/do męska. Sam tłuścioch i już zakłada, ze wszyscy tacy jak on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Nie zesraj się kr3tynko.

Jak baranie do kobiet się zwraca🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak baranie do kobiet się zwraca🤮

Zaraz li zyeb odpisze że do kobiet tam się nie zwraca a ja jestem babiszczem z niskim iq w związku z tym się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak baranie do kobiet się zwraca🤮

Suum cuique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Suum cuique.

Polskiego się doucz konkretnie a później się popisuj nierobie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Suum cuique.

Ty zje/ bie stul dziub. Nie nadajesz się do niczego, nawet pisanie tobie nie wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polskiego się doucz konkretnie a później się popisuj nierobie . 

Bo to bezrobotna piz/ da męska, a sra tu, za wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a uj cię obchodzi to jak inne kobiety żyją? ból doopy, że musisz tyrać w marnej robocie za grosze, a inne nie? ojojoj, nie pochlastaj się tylko 😄 

takiego najazdu na niepracujące nie mozna inaczej wytlumaczyc jak bólem doopy

niestety -  ku twojej rozpaczy - nie tyram w marnej robocie za grosze. i co mi zrobisz? 😎

ja nie najeżdżam na niepracujące, tylko na leniwe, prostackie, butne i roszczeniowe. znam też kilka fajnych babek, które zajmują się tylko domem i dziećmi, a jak się ma do tego ogród i jakieś zwierzęta domowe to jest to praca spokojnie na 2 etaty.
natomiast one nie jeżdżą z mężami w delegację i nie histeryzują z tego powodu, że zostały same w domu. a przede wszystkim nie wadzą w kasjerki i sprzątaczki.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty swój tłusty zad rusz do roboty, piz/do męska. Sam tłuścioch i już zakłada, ze wszyscy tacy jak on. 

może nie musi chodzić do roboty, bo go kobieta utrzymuje.

nie słyszałaś o równouprawnieniu ? 😂

jak ktoś się skusił na taką prostacką cizię jak autorka, to i tłuścioch może znaleźć amatorkę 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, frog_in_the_fog napisał:

może nie musi chodzić do roboty, bo go kobieta utrzymuje.

nie słyszałaś o równouprawnieniu ? 😂

jak ktoś się skusił na taką prostacką cizię jak autorka, to i tłuścioch może znaleźć amatorkę 😀

Pucuj pucuj klakierze pieskuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, frog_in_the_fog napisał:

może nie musi chodzić do roboty, bo go kobieta utrzymuje.

nie słyszałaś o równouprawnieniu ? 😂

jak ktoś się skusił na taką prostacką cizię jak autorka, to i tłuścioch może znaleźć amatorkę 😀

A ty niby kim jesteś? Chłop ciebie zostawił z bękartem, w czym jesteś lepsza? Jak spieprza od baby w ciąży to z tobą coś nie halo jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×