Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka1111

cisza po seksie z kolegą

Polecane posty

Gość Gość

Człowiek ma bakteriofobie. Przez jeden pocałunek przenosi się 80 mln. bakterii. Do seksu oralnego musiał się ostro zmuszać, wątpię czy chciał tego, a potem myślał o tym i słabo mu się robiło na samą myśl o tym co zrobił. Na rękach też są miliony bakterii. To nie Twoja wina, a on powinien uczęszczać na terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu

Hmm a może skontaktuj się z nim i umów się żeby pogadać delikatnie ale odważnie. Może ma problem. Albo porostu chciał cię zaliczyć. Podobał mu się od dawna ale byłaś niedostępna... Facetom ciężko jest mówić o problemach ale jak potrafisz rozmawiać to. I powie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ale tekst bardziej się postaraj....to nie za bardzo tu pasuje akurat nie uważam zebym ja cos nie tak zrobila,kiedys miałam kochanka i wiem jak to powinno normalnie wygladac ...trwalo to ponad rok a zrezygnowałam bo zaczelam się angazowac i już nie chciałam prowadzic podwojnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aras

Ja tam lubię się całować i nigdy poobcieranego nie miałem 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do gość po prostu...no dobrze zalozmy ze chciał zaliczyć bo bylam niedostepna,to zamiast wykorzystać na full okazje to się nie chce calowac?i gada o problemach?i chodzi myc rece?otwiera i zamyka okno?przeciez niejeden gościu jakby miał ,,chetna;; to by skorzystal i niejeden raz się jeszcze umowic i na full korzystal...no chyba ze ja zle mysle….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie z nim porozmawiala o tym..ale tak jak pisałam nie chce tego tematu już poruszać żeby go nie wystraszyć przez tel, a osobiście jak najbardziej,tylko czy jest sens oddzwyac się pierwsza?czy po prostu czekac na jego ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

no ale skoro ma bakteriofobie to dlaczego milosc francuska była?z tym nie miał problemu sam zaczal….

Wiesz ja mam klaustrofobie, do windy nie wejdę, choćby mnie z nozem ktoś gonił, a do piwnicy wejdę i dam się zamknąć na klucz. W mojej głowie jest tak, że ufam zamkom manualnym, nie ufam elektryce, bez sensu, bo zamek też się może zepsuć, ale tak jest i już. Rozumiesz? W jego głowie może być tak, że pochwa jest ukryta w bieliźnie przed brudnym środowiskiem,albo daje mu to taką przyjemność, że mózg inaczej to sobie tłumaczy, że miłość francuska jest bezpieczna.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie poruszalabym tego tematu tutaj ale po prostu fatalnie się  tym czuje...jakby to był przypadkowy facet to miałabym w dupie a ze znam go ponad 10 lat to tak jakos dziwnie no i nigdy nie miałam tak dziwnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiesz ja mam klaustrofobie, do windy nie wejdę, choćby mnie z nozem ktoś gonił, a do piwnicy wejdę i dam się zamknąć na klucz. W mojej głowie jest tak, że ufam zamkom manualnym, nie ufam elektryce, bez sensu, bo zamek też się może zepsuć, ale tak jest i już. Rozumiesz? W jego głowie może być tak, że pochwa jest ukryta w bieliźnie przed brudnym środowiskiem,albo daje mu to taką przyjemność, że mózg inaczej to sobie tłumaczy, że miłość francuska jest bezpieczna.  

Ps. gdyby nie częste mycie rąk, pomyślałabym, że śmierdziało Ci z buzi. Nie obraź się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale co radzisz?czekac jak on się odezwie?czy sama pisać?po tym spotakniu rozmawialiśmy przez tel chwile po powrocie i jeszcze smsy nast. dnia ale na zupełnie inny temat i teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

o ... ale bangla. Ja tobie pomogę 21 lat a według mnie ostro gościu grzeje w palnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

Po minucie nawet tost nie dojdzie do stanu gotowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

może następnym razem wez kaktusa i kłuj go w dupe. Przejdzie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

hmmm maybe... wsadz mu tego kaktusa w dupe i mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

ewentualnie daj mu do przeczytania książkę tolkiena, może rozbuja wyobraznie i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ba .Poobcierany po minutowym sexie?? jak to możliwe?? Niezła wymówka 😀😃 i nie chce się całować no ba ale amant 😁 dziewczyno wyciągnij wnioski teraz.. miałam takiego co nie chciał całować ..te typy nie całują bo całusy są przeznaczone dla tych co kochają nie dla nas.. dla nich czysty sex..a u ciebie nawet dobrego sexu nie bylo.. sama widzisz..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps na końcu powiedział ze zadzwoni i jeszcze się umówimy,ale czy to było szczere to nie wiem,wiadomo faceci rozne rzeczy gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

Zadzwon i powiedz że jesteś tak mokra że w paryżu spalił się kościół z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
4 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

ps na końcu powiedział ze zadzwoni i jeszcze się umówimy,ale czy to było szczere to nie wiem,wiadomo faceci rozne rzeczy gadaja

Może tak może nie okaże się.

Ale jak będzie powtórka z owego sexu to kopnij w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do gość gość skoro mialas takiego co nie chciał się calowac to powiedz mi czy uważasz ze ten się jeszcze umowi ???jak Ty to widzisz?ok niech będzie ze całusy zarezerwowane dla kogos innego...ale co z tego spotkania wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

KOCHANA KOBIETO ZROZUM PO PROSTU ŻE NIE POJMUJE TWOJEGO ZROZUMIENIA. TEN FACET TO KIEP I NIE JEST WARTY NAWET BY BYĆ KIEPEM. CZYM TY SIĘ PRZEJMUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×