Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka1111

cisza po seksie z kolegą

Polecane posty

do gość gość bo po prostu nie wiem jak mam to spotkanie odebrać....wcześniej byliśmy na wycieczce i w teatrze i dużo gadaliśmy i ok było no i potem pojechaliśmy do niego i takie cos...nie wiem co myslec..czy bedzie kontynuacja?(na zasadzie zachce mu się to się odezwie,czy ewentualnie dalej stopa kolezenska bez seksu?)po prostu nie wiem jak odebrać to cale spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

ŻYJESZ RAZ, KOCHASZ X RAZY = NIE DOCHODZISZ W MINUTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do annonymous no ja sama nie pojmuje wojego zachowania:)ale po prostu dziwnie się po tym wszystkim czuje ..pierwszy raz w zyciu mam tak dziwna sytuacje,umawiajac się brałam pod uwagę ze może być fajny sex lub nie ,ale takie cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Agnieszka1111 napisał:

do gość gość skoro mialas takiego co nie chciał się calowac to powiedz mi czy uważasz ze ten się jeszcze umowi ???jak Ty to widzisz?ok niech będzie ze całusy zarezerwowane dla kogos innego...ale co z tego spotkania wynika?

zameczysz siebie i innych:) znajdź innego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

dodatkowo dodam że na bank ćpał, ćpa - ewentualnie to ewenement jak z filmu American pie - szarlotka dała mu tyle rozkoszy że aż mama złapała jego nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

do gość gość skoro mialas takiego co nie chciał się calowac to powiedz mi czy uważasz ze ten się jeszcze umowi ???jak Ty to widzisz?ok niech będzie ze całusy zarezerwowane dla kogos innego...ale co z tego spotkania wynika?

Nic nie wynika nawet jak się odezwie po czasie to po to żeby bzyknac byle jak on niczego nie chce chce bez zobowiązań.. dziewczyno normalny facet przytuli pocałuje itp przerabiałam o dupę rozbić takie coś co radości nie daje nie odzywaj się po co zobaczysz czy sam się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do gość gość:no ale ja go nie chciałam na związek...tylko chodzilo mi o sex bez zobowiazan...tylko ze tzw normalny sex normalne zachowanie a nie takie cos..bo zamiast wrocic zadowolona po to ja jestem przybita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

do gość gość szczerze to jestem strasznie już tym mysleniem zmeczona...jakas nienormalna sytuacja...

Nieraz straciłam myślenie na pajaców szkoda nerwów.. przyjmij to spokojnie szkoda zdrowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Agnieszka1111 napisał:

do gość gość :ale nikt mi tu nie odp na pytanie co uważacie jak on się teraz zachowa?i czy mam się oddzywac czy czekac?

Czekaj na jego ruch jeżeli będzie chciał odezwie się jeżeli nie nie odezwie się proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

gsc gość kiedyś miałam faceta na spotkania na sex tak jak pisałam,ale ja cwierkajaca wracałam a tu przybita:(

Sama widzisz bywa ze tracimy ciulowo  nie trac czasu na myślenie o nim chyba nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annonymous

W takim razie polecam założyć profil na roksie, seks z oznaczeniem że szukasz osoby do seksu - bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Annonymous napisał:

ŻYJESZ RAZ, KOCHASZ X RAZY = NIE DOCHODZISZ W MINUTE

Dobry zawodnik w minute 3 km przebiegnie 😁😁😆😁...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Agnieszka1111 napisał:

gsc gość kiedyś miałam faceta na spotkania na sex tak jak pisałam,ale ja cwierkajaca wracałam a tu przybita:(

I tu o to chodzi:) kochanek jest od tego żeby poprawiać humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Agnieszka1111 napisał:

gsc gość kiedyś miałam faceta na spotkania na sex tak jak pisałam,ale ja cwierkajaca wracałam a tu przybita:(

I tu o to chodzi:) kochanek jest od tego żeby poprawiać humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Agnieszka1111 napisał:

Do gosc gosc i tu masz racje powinnam miec dobry humor po anie zdolowana i rozczarowana chodzic

To co teraz szukasz nowego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Agnieszka1111 napisał:

Wita wszystkich bardzo proszę o pomoc doradzenie,nie śmianie się itp. tylko zwykla pomoc bo nie wiem co myslec o takim zachowaniu.W skrócie napisze żeby się nie rozpisywać na cala strone;)mam kolege od ponad 10 lat,nasz kontakt zawsze był raczej sporadyczny tzn czasami rozmawialiśmy kilka dni pod rząd czasami były przerwy 2 miesięczne.Zawsze ten kontakt wychodzil od niego,to on pierwszy pisal co slychac itp. czy dzwonil,gdzies po 3 latach przyznal się ze mu się podobam,ze chciałby się umowic na sex,ja odmowilam mimo ze bardzo mi się podobal,nie chciałam wdawać się w romans(miałam faceta,pozniej wyszłam za maz)on w tym czasie miał zone,przez te kilka lat ciagle zagadywal o sexie miedzy innymi ale ja ciagle odmawiałam bo nie chciałam problemów i zdradzać meza nie chciałam,mimo za czasem intensywnie myslalam o koledze.Ale nie dawno jednak uznałam ze chce się spotkać i spotkałam się z nim,byl sex i tutaj pojawil się problem ,on zaproponowal sex pojechaliśmy do niego i zaczelam go calowac i dziwnie było tak jakby on nie umial się calowac,ciezko mi to okreslic ale tak odczulam,ale sex był bo miałam i ja i on ochote,byla milosc francuska i sex normalny i później jeszcze chciałam się z nim calowac a on się odsuwa wiec zapytałam dlaczego on mowi ze sam nie wiem ze dawno tego nie robil,ze chyba w nim jakiś jest problem,zglupialam bo nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyla i było mi i gglupio i po prostu przykro.POtem jeszcze chcialm się kochac on powiedział ze trzeba poczekać a potem już nie mogl bo okazało się ze go obtarło(nie wiem może dawno się miał ),następnego dnia dalej nie miał bo go bolało itp.,pytałam jeszcze o to calowanie czemu się tak dziwnie zachowuje a on ze może powinien isc  ztym do psychologa bo to on ma problem i nie wie czemu a za chwile teskt ze dawno temu nie robil może nie umie Moje pytanie co to oznacza takie zachowanie?czy wg Was on się jeszcze umowi?po spotakniu jeszcze rozmaialismy przez tel chwile ja dzwoniłam jak dojechałam i na nast. dzień napisałam smsm ale nie odnośnie spotkania tego czy nast. tylko na calkiem odrębny temat i pisaliśmy,teraz stwierdziłam ze czekam ze ja o spotkanie się nie zapytam ,sama ni wiem co myslec i co robic,zaznaczam od razu,ze mi nie chodzi o związek milosc itp. tylko luzna relacje kolezenska z sexem.

Myślę że kolega dawno nie był z kobietą... 

Co do całowania... może ma problem z higiena 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na razie mam dosc poza tym ja nie planowAlam szukac kochanka po prostu tak jak pisalam od dawna mi sie ten podobal chcialam sie umowic ale nie chcialam zdradzac swojego meza ale w koncu uleglam i tyle bardziej moze z ciekawosci bo mi sie podobal takze nie mam planow na szukanie nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Agnieszka1111 napisał:

Nie na razie mam dosc poza tym ja nie planowAlam szukac kochanka po prostu tak jak pisalam od dawna mi sie ten podobal chcialam sie umowic ale nie chcialam zdradzac swojego meza ale w koncu uleglam i tyle bardziej moze z ciekawosci bo mi sie podobal takze nie mam planow na szukanie nastepnego

to teraz już cały czas smutna będziesz??:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do radek hero hm Ty wiesz ze ja sobie po tym spotkaniu to samo pomyslalam ze dawno nie byl z kobieta,nie wiem ale wydaje mi sie ze jak facet umawia sie czesto lub ogolnie ma rozne kobiety to wydaje mi sie ze inaczej by sie zachowywal to by korzystal na maksa ze spotkania całowal by sie piescil sex rozny itp a nie takie dziwne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gosc gosc nie no caly czas nie ale nie ukrywam ze jestem tym przybita bo liczylam na fajne spotkanie a nie takie cos...po prostu podobal mi sie i liczylam na super sex w zyciu nie spodziewałam sie czegos takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej napisal ze moze ma inna ok nawet jakby mial kilka to mi to nie przeszkadza bo nie chodxi mi o zwiazek z nim tylko o fajne spotkania ns sex wycieczki itp ale po takim zachowaniu to nie wydaje mi sie zeby mial baby tylko jakis problem ze soba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Zapytaj go po prostu. Powiedz mu że nie chcesz od niego niczego i że nie chcesz go naciskać ale zapytaj po prostu z ciekawości jak się z tym czuje. Może ma wyrzuty. Może ma problemy. Może po prostu jest mu wstyd. Kto pyta nie błądzi. Jeśli to Twój dobry kolega to może czas żebyś była jego dobrą koleżanką. Krótko. Określ swoje intencje, powiedz mu że męża nie szukasz ale Ci zależy na Waszej przyjaźni i zapytaj po prostu jak się z tym czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×