Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Pisalam tu kiedys ze chce poderwac takiego faceta ktory mi sie podoba ale jestem grubsza.

Polecane posty

Gość Gosc

Moja matka powiedziala ze musze najpierw schudnac bo on jest szczuply i dosc niewysoki a ja jestem wysoka i grubsza i jak by to wygladalo. Wiec odchudze sie mam 30 kg do zrzucenia ale zrobie to dla niego bo chce z nim byc . Mowi ze on by przy nie czulby sie zbyt dobrze bo kobieta musi byc mniejsza od faceta. Musze z nim byc bo inaczej wroci mi depresja i chyba sie powiesze. Nie moge tak zyc jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś głupia jak but. Odchudzać się powinnaś sama dla siebie i dla swojego zdrowia, a nie po to żeby faceta poderwać. Ty musisz z nim być? A wiesz, że on z Tobą nie musi nawet jak schudniesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Bardzo dobry pomysł, schudnij , obojętnie z jakiego powodu, masz powód i tego się trzymaj, zrzucić 30 kg nie jest łatwo wiec walcz, zgubisz tłuszcz i niezdrowy tryb życia a nagroda może ciebie spotka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, NaugthyBitch napisał:

Jesteś głupia jak but. Odchudzać się powinnaś sama dla siebie i dla swojego zdrowia, a nie po to żeby faceta poderwać. Ty musisz z nim być? A wiesz, że on z Tobą nie musi nawet jak schudniesz? 

Moze musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah. Ty to się dla swojego zdrowia powinnaś odchudzic. Na co ci chłop jak za chwilę nie dasz rady iść z nim na spacer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×