Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak tylko PiS wygra wybory to zaraz paliwo wróci na 6 złotych

Polecane posty

Gość Gość

Obiecuję to wam, że po kilku miesiącach będzie po 5,50 a potem wróci do 6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak wygra KO to będzie tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Taśmy '' nojmana'' i wszystko jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo

Tasmy nojmana są o niczym.

A z paliwem jest jak piszecie, po 13 cena poszybuje w górę. Nie na darmo Orlen jest państwowy i na usługach pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jak wygra KO to będzie tak samo. 

Dokladnie. Niech lepiej jest pis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie. Niech lepiej jest pis!

Jeden chooj. Obie partie są do duuuupy. Tylko patrzą jak się nachapać z naszych podatków. I zeby ta zabawa(czyli kadencje) trwala jak najdluzej. Ja nie wiem czemu ludzie w dalszym ciagu na te same ryje glosuja. Kto normalny oddaje glos na Schetyne? Kaczynskiego? Pawlowicz? Gowina? Bleee. Jak sie ma cos zmienic w takiej sytuacji? Jak nawet ludzie nie moga nowego parlamentu wybrac tylko zawodowych (p)oslow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Pis jest gorszy, bo propaguja nacjonalizm, w tej partii sa same dewoty, ktore klechow maja za bogow. Nie bede glowac na KO, ale ide na wybory glosowac przeciwko pisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Jaa napisał:

Pis jest gorszy, bo propaguja nacjonalizm, w tej partii sa same dewoty, ktore klechow maja za bogow. Nie bede glowac na KO, ale ide na wybory glosowac przeciwko pisowi.

tak samo ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Głosujcie na Lewicę. To jest głos przeciw Pis, ale i za normalnym, świeckim państwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
10 minut temu, Gość hania napisał:

Głosujcie na Lewicę. To jest głos przeciw Pis, ale i za normalnym, świeckim państwem

Problem w tym, ze lewica kiepsko wypada w sondazach. A PiS-owi nalezaloby odebrac konstytucyjna wiekszosc. Nie zrobisz tego, glosujac na partie, ktore nie wejda do parlamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
6 minut temu, Gość Jaa napisał:

Problem w tym, ze lewica kiepsko wypada w sondazach. A PiS-owi nalezaloby odebrac konstytucyjna wiekszosc. Nie zrobisz tego, glosujac na partie, ktore nie wejda do parlamentu.

Kiepsko? Stabilne 13-14 procent, myślę, że mogą mieć i 15. Do sejmu na pewno wejdą i wprowadzą 50-60 posłów. To już ma znaczenie, już zmienia układ sił.

A konstytucyjnej większości Pis raczej mieć nie będzie, na szczęście. Musiałby mieć 55%, czyli jakieś 10 więcej, niż dają sondaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość hania napisał:

Głosujcie na Lewicę. To jest głos przeciw Pis, ale i za normalnym, świeckim państwem

Wole Pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andi

Ja tez zaglosuję na Lewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Andi napisał:

Ja tez zaglosuję na Lewice.

Na lewice czyli na co? Na komuchów z SLD? To juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
26 minut temu, Gość hania napisał:

Kiepsko? Stabilne 13-14 procent, myślę, że mogą mieć i 15. Do sejmu na pewno wejdą i wprowadzą 50-60 posłów. To już ma znaczenie, już zmienia układ sił.

A konstytucyjnej większości Pis raczej mieć nie będzie, na szczęście. Musiałby mieć 55%, czyli jakieś 10 więcej, niż dają sondaże.

Moglabys podac sondaz, ktory sprawdzalas? Jakis aktualny? Z gory dzieki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
26 minut temu, Gość hania napisał:

Kiepsko? Stabilne 13-14 procent, myślę, że mogą mieć i 15. Do sejmu na pewno wejdą i wprowadzą 50-60 posłów. To już ma znaczenie, już zmienia układ sił.

A konstytucyjnej większości Pis raczej mieć nie będzie, na szczęście. Musiałby mieć 55%, czyli jakieś 10 więcej, niż dają sondaże.

Moglabys podac sondaz, ktory sprawdzalas? Jakis aktualny? Z gory dzieki za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
56 minut temu, Gość Jaa napisał:

Problem w tym, ze lewica kiepsko wypada w sondazach. A PiS-owi nalezaloby odebrac konstytucyjna wiekszosc. Nie zrobisz tego, glosujac na partie, ktore nie wejda do parlamentu.

Kiepsko? Stabilne 13-14 procent, myślę, że mogą mieć i 15. Do sejmu na pewno wejdą i wprowadzą 50-60 posłów. To już ma znaczenie, już zmienia układ sił.

A konstytucyjnej większości Pis raczej mieć nie będzie, na szczęście. Musiałby mieć 55%, czyli jakieś 10 więcej, niż dają sondaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Sorry, chciałam wkleić link, ale coś nie wyszło. Próbuję jeszcze raz:

ewybory (kropka) eu/sondaze

Tam jest średnia i wyniki poszczególnych sondażowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bynkhcc

Pojde na wybory i napisze na karcie, ze wszyscy na liscie to swinie, ktore chca sie doczlapac do koryta i potem wsadzac na stolki swoje zonki, bratankow, coreczki, albo swinie ktore boja sie oderwania od koryta.

nie bede wybierac “lepszego zla”, nikt nie ma mojego poparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Bynkhcc napisał:

Pojde na wybory i napisze na karcie, ze wszyscy na liscie to swinie, ktore chca sie doczlapac do koryta i potem wsadzac na stolki swoje zonki, bratankow, coreczki, albo swinie ktore boja sie oderwania od koryta.

nie bede wybierac “lepszego zla”, nikt nie ma mojego poparcia

To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Ja tam wychodzę z założenia, że skoro PiS i tak wygra, to niech chociaż będzie sensowna opozycja w parlamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Nie ludzie nie głosujmy na PIS. Ok daje 500+ itp. ale nie ma co się oszukiwać że za to wszystko płacimy my. Podatki są coraz wyższe, ceny w sklepach coraz wyższe , paliwo do góry, wszystko jest drogie i to dlatego że PIS sobie rozdaje kasę.  Jesteśmy ośmieszani na świecie..dość tego. Zagłosujmy na Lewicę. Może warto coś zmienić . Może poradzą sobie lepiej. Nie mamy w Polsce tylko PIS i PO , może  czas oddać władzę komuś innemu. Biedroń rewelacyjnie sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
22 minuty temu, Gość hania napisał:

Ja tam wychodzę z założenia, że skoro PiS i tak wygra, to niech chociaż będzie sensowna opozycja w parlamencie.

Ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Ari napisał:

Nie ludzie nie głosujmy na PIS. Ok daje 500+ itp. ale nie ma co się oszukiwać że za to wszystko płacimy my. Podatki są coraz wyższe, ceny w sklepach coraz wyższe , paliwo do góry, wszystko jest drogie i to dlatego że PIS sobie rozdaje kasę.  Jesteśmy ośmieszani na świecie..dość tego. Zagłosujmy na Lewicę. Może warto coś zmienić . Może poradzą sobie lepiej. Nie mamy w Polsce tylko PIS i PO , może  czas oddać władzę komuś innemu. Biedroń rewelacyjnie sobie radzi.

Biedron powiadasz? Ja nie chce żeby 90% mojej pensji szlo na jakichś nierobów bo Biedron uważa ze z biedniejszymi trzeba sie dzielić. Ja nie życzę sobie piecdziesieciu progów podatkowych bo powod jw. Nie zycze sobie wiecznych debat w sejmie nt aborcji, lgbt i praw wegetarian. Rząd ma sie zajmować ważnymi sprawami a nie wiecznie macicami i duupami. 

Pare jeszcze „mądrych” postulatów od Biedronia

1) lekarz specjalista w ciagu 30 dni- skąd on weźmie specjalistów? No kurła skąd? Oni nie rosną na drzewach; 

2) prawa kobiet- zapewnia in vitro i aborcje dla kazdej kobiety- serio to jest najważniejsze? Na to maja isc podatki?

3) urlopy na smieciowkach- kto za taki urlop zapłaci skoro pracodawca płaci za godziny przepracowane w pracy?

4) minimalna 3500zl i wyżej- kto za to zapłaci? I jakie beda wysokie podatki z tego odciągane zeby spełnić życzenia powyzej?

5) gwarantowana emerytura min 1600zl- skąd na to wezmą pieniądze???

6) autobus w każdej gminie- skąd wziąć na to pieniądze- zwłaszcza w dziurach zabitych dechami?

7) 500+ dla niepelnosprawnych i urlopy wypoczynkowe dla ich opiekunów- skad wziąć na to pieniądze?

Serio strach pomyśleć co byłoby jakby partia Biedronia weszła do sejmu, miała wiekszość i wprowadziła większość swoich postulatów w życie.To wszystko by yebłło jeszcze szybciej. Na szczęście Biedron może sobie obiecywać tylko gruszki na wierzbie jak większość politykow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szczerze mówiąc... jedyna partia, która jak do tej pory, wprowadziła w życie swoje poyebane pomysły to PIS. Czy sie komuś podoba czy nie(ja ich nie lubie) ale reszta partii nic nie zrobiła zupełnie. A cuda to wszyscy obiecywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugg

Zawsze PiS. Lewicowcy z KO chcą zrobić gnój. Za poprzedniej kadencji też był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Ja też jestem za PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na PiS będę głosować. Dzięki za 500 i 300 plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catcatcatcat

Przeczytajcie program konfederacji. Pomyślcie i i idźcie na wybory. Ja głosuje na konfederacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugg
1 minutę temu, Gość Catcatcatcat napisał:

Przeczytajcie program konfederacji. Pomyślcie i i idźcie na wybory. Ja głosuje na konfederacje 

Znam oglądam w realu24 🙂 ale przed upadkiem tradycji i polskości narazie PiS może nas uchronić. Konfederacja jeszcze nie ma tak dużego poparcia żeby przeciwstawić się lewicy. Zobaczymy za 4 lata 🙂 mam nadzieję że urośnie w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×