Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak tylko PiS wygra wybory to zaraz paliwo wróci na 6 złotych

Polecane posty

Gość Ugg
1 minutę temu, Gość Catcatcatcat napisał:

Przeczytajcie program konfederacji. Pomyślcie i i idźcie na wybory. Ja głosuje na konfederacje 

Znam oglądam w realu24 🙂 ale przed upadkiem tradycji i polskości narazie PiS może nas uchronić. Konfederacja jeszcze nie ma tak dużego poparcia żeby przeciwstawić się lewicy. Zobaczymy za 4 lata 🙂 mam nadzieję że urośnie w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Głosuje na PiS. Tylko nie lewacy. PO za poprzedniej kadencji ponad połowę Polski sprzedali. Poza tym KOD, KO to starzy esbecy. Otwórzcie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

PIS nas ochroni hahah… patologia bierze kasę , cały świat się z nas śmieje...kraj nam rozwalają ...po co walczyli o Polskę skoro teraz sami cofamy się do PRL .. wstyd . Każdy lepszy  niż PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Głosuje na PiS. Tylko nie lewacy. PO za poprzedniej kadencji ponad połowę Polski sprzedali. Poza tym KOD, KO to starzy esbecy. Otwórzcie oczy!

Oczy to Wy otwórzcie. Cały kraj rozwalony. Robią co chcą a my tylko coraz więcej płacimy przy takiej samej pensji. Chcecie płacić 500 zł i inne na nierobów proszę bardzo ale ja nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Biedron powiadasz? Ja nie chce żeby 90% mojej pensji szlo na jakichś nierobów bo Biedron uważa ze z biedniejszymi trzeba sie dzielić. Ja nie życzę sobie piecdziesieciu progów podatkowych bo powod jw. Nie zycze sobie wiecznych debat w sejmie nt aborcji, lgbt i praw wegetarian. Rząd ma sie zajmować ważnymi sprawami a nie wiecznie macicami i duupami. 

Pare jeszcze „mądrych” postulatów od Biedronia

1) lekarz specjalista w ciagu 30 dni- skąd on weźmie specjalistów? No kurła skąd? Oni nie rosną na drzewach; 

2) prawa kobiet- zapewnia in vitro i aborcje dla kazdej kobiety- serio to jest najważniejsze? Na to maja isc podatki?

3) urlopy na smieciowkach- kto za taki urlop zapłaci skoro pracodawca płaci za godziny przepracowane w pracy?

4) minimalna 3500zl i wyżej- kto za to zapłaci? I jakie beda wysokie podatki z tego odciągane zeby spełnić życzenia powyzej?

5) gwarantowana emerytura min 1600zl- skąd na to wezmą pieniądze???

6) autobus w każdej gminie- skąd wziąć na to pieniądze- zwłaszcza w dziurach zabitych dechami?

7) 500+ dla niepelnosprawnych i urlopy wypoczynkowe dla ich opiekunów- skad wziąć na to pieniądze?

Serio strach pomyśleć co byłoby jakby partia Biedronia weszła do sejmu, miała wiekszość i wprowadziła większość swoich postulatów w życie.To wszystko by yebłło jeszcze szybciej. Na szczęście Biedron może sobie obiecywać tylko gruszki na wierzbie jak większość politykow.

 

A uważaj że co jest ważniejsze? Nocne głosowani PIS? Smoleńsk który już nikogo nie interesuje? Pytasz skąd mają brać kasę? Zamiast dawać na dzieci i inne bzdury żeby patologia mogła pić to niech wydadzą na to . Piszesz że rząd ma zajmować się ważnymi sprawami tylko że PIS nie robi NIC co jest ważne. Wszystko rozwalają i niszczą. Jeden wielki chaos...Dziwisz się ze nie ma lekarzy bo ja nie! Nikt nie chce pracować za marne grosze w tym kraju w którym demokracja już dawno poległa. Brawo Polsko . Upadek jest bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba

Śmieją się z Tuska i tej bandy jego pobratymców. Trump nas szanuje i dzięki PiS zniesie wizy. Ten ...iec i złodziej Schetyna i Biedroń niech waracaja do swoich a wypad z mojego kraju. 

Tylko PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Koniec napisał:

A uważaj że co jest ważniejsze? Nocne głosowani PIS? Smoleńsk który już nikogo nie interesuje? Pytasz skąd mają brać kasę? Zamiast dawać na dzieci i inne bzdury żeby patologia mogła pić to niech wydadzą na to . Piszesz że rząd ma zajmować się ważnymi sprawami tylko że PIS nie robi NIC co jest ważne. Wszystko rozwalają i niszczą. Jeden wielki chaos...Dziwisz się ze nie ma lekarzy bo ja nie! Nikt nie chce pracować za marne grosze w tym kraju w którym demokracja już dawno poległa. Brawo Polsko . Upadek jest bliski.

Biedron tez 500+ na każde dziecko postuluje! Nie będzie lekarzy a juz na pewno nie na NFZ bo nikt nie chce pracować za nędzne grosze z których będzie musiał oddawać większość w podatkach na mokre sny Biedronia! Nikt nie chce placic większości swojej pensji na nierobów i życiowe ofermy! Lewica to porażka. Chce spełniać swoje zachcianki za cudze pieniadze(czyli podatników). PiS i Biedron to jedno i to samo dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość zal napisał:

PIS nas ochroni hahah… patologia bierze kasę , cały świat się z nas śmieje...kraj nam rozwalają ...po co walczyli o Polskę skoro teraz sami cofamy się do PRL .. wstyd . Każdy lepszy  niż PIS.

Caly swiat sie smieje? Bzdury. Polska zaczyna istniec,  podobac sie. Wrecz z pochwala mowia o decyzjach polskiego rzadu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ze wszystkim tak jest. Chleb od wakacji u mnie podrożał 50 gr. A podwyżkę do najniższej krajowej ludzie mieli w styczniu. Skądś trzeba dawać 500+. Płacić niepracującym wyborcom PiS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli PO dojdzie do władzy to też podniesie cenę paliwa, już tak robili. A nawet pamiętam jak się odgrażali w tok fm, że bedzie po 12 zł. 

PiS przynajmniej nie rozprzedaje majątku narodowego. Nie daj Boże żeby wróćiło PO, to grozi rozpadem państwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie tylko w Polsce drozeje,  mieszkam zagranica i podwyzki sa bez zapowiedzi,  kupujac te same produkty widze jak ceny sie zmieniaja. Jeszcze nigdy w takim tempie nie drozalo.  Kiedys podawali co i dlaczego drozeje,   zylo sie stabilnie.  Placa na dzieci wiecej niz w Polsce i od zawsze. Podwyzki nie maja nic wspolnego z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widziałem śmieszny kawał. Stoją 2 bankomaty, do pierwszego z napisem PiS jest instrukcja: wrzuć 700 - odbierz 500. 

Na drugim z napisem PO: wrzuć 700! a u dołu wychyla się Rostowski i mówi: Piniendzy ni ma i ni bedzie! 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za to bendom nas przytulać, czy ktoś chce, czy nie. Ale to tylko do 14.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Ugg napisał:

Znam oglądam w realu24 🙂 ale przed upadkiem tradycji i polskości narazie PiS może nas uchronić. Konfederacja jeszcze nie ma tak dużego poparcia żeby przeciwstawić się lewicy. Zobaczymy za 4 lata 🙂 mam nadzieję że urośnie w siłę.

Tez ogladam w realu24. Glosuje na Pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie tylko w Polsce drozeje,  mieszkam zagranica i podwyzki sa bez zapowiedzi,  kupujac te same produkty widze jak ceny sie zmieniaja. Jeszcze nigdy w takim tempie nie drozalo.  Kiedys podawali co i dlaczego drozeje,   zylo sie stabilnie.  Placa na dzieci wiecej niz w Polsce i od zawsze. Podwyzki nie maja nic wspolnego z 500+

Myślisz, ze nie maja? Te sklepowe bezpośrednio nie ale popytaj ile wzrosły koszty zatrudnienia dla pracodawcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cvb
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Głosuje na PiS. Tylko nie lewacy. PO za poprzedniej kadencji ponad połowę Polski sprzedali. Poza tym KOD, KO to starzy esbecy. Otwórzcie oczy!

Poł pisu to komunisci i dzieci komuchów. Lol, pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nip
25 minut temu, Gość Cvb napisał:

Poł pisu to komunisci i dzieci komuchów. Lol, pobudka.

Np.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Cvb napisał:

Poł pisu to komunisci i dzieci komuchów. Lol, pobudka.

Cos ci sie pomylilo,   chyba chodzi ci o PO , i ta afere z rentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość Bynkhcc napisał:

Pojde na wybory i napisze na karcie, ze wszyscy na liscie to swinie, ktore chca sie doczlapac do koryta i potem wsadzac na stolki swoje zonki, bratankow, coreczki, albo swinie ktore boja sie oderwania od koryta.

nie bede wybierac “lepszego zla”, nikt nie ma mojego poparcia

Wow, wybrałeś tak bardzo oryginalny sposób na obwieszczenie światu, że jesteś niedojrzałym buntownikiem, który nasłuchał sie sex pistols i postanowił zostać anarchistą, programów nie przeczytał, polityką i światem się nie interesuje i nawet mu się nie chce. Na dowód swoich twardych poglądów kup sobie naszywkę na plecak i napisz wiersz na karcie do głosowania, którego i tak nie przeczyta, tylko od razu odhaczy "głos nieważny" i wywali na stertę kart innych licealistów, którzy zaznaczyli kratkę "król julian". Wow, szacuneczek, perswazja taka mocna, taki młody a taki mądry, wow. Tylko tacy inteligentni, odważni i silni obywatele jak ty mogą zmienić tę rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja na lewice glosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Przed chwilą wysłuchałam nienawistnego, kłamliwego, tendencyjnego przemówienia Schetyny, i utwierdziłam się w tym o czym myslę od dawna - głosuję na PiS. 

A ci którzy dzielą Polaków to właśnie KO. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noblista w akcji

gdybym był na widowni to cały czas heheszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TR.

PiS - PO, jedno zło! Tylko Lewica 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 minuty temu, Gość TR. napisał:

PiS - PO, jedno zło! Tylko Lewica 💪

Zgadzam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

PiS góra. Mam nadzieję że wygrają. To jedyna szansa dla naszego kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

PiS góra. Mam nadzieję że wygrają. To jedyna szansa dla naszego kraju. 

Tez tak uwazam i glosuje na pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Cos ci sie pomylilo,   chyba chodzi ci o PO , i ta afere z rentami...

Nic mi sie nie pomyliło. Mąz sędziny TK, Piotrowicz, Kaczor. Skąd Twoim zdaniem jego rodzina miała wille i robiła karierę? Normalnie takich jak jego ojciec deprecjonowano, żyli w nędzy a tu proszę: kariera naulowa, willa, synkowie w filmie. Spanie do poludni.

Kaczka to stary komuch bez osiągnięć. Jego brat był kimś, on jest nikim, zwykłym oszalałym emerytem, ktory przy pomocy głupszych od siebie rujnuje nasz piękny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo
15 godzin temu, Gość ... napisał:

Ze wszystkim tak jest. Chleb od wakacji u mnie podrożał 50 gr. A podwyżkę do najniższej krajowej ludzie mieli w styczniu. Skądś trzeba dawać 500+. Płacić niepracującym wyborcom PiS 

No po oni tak robią politykę, za nasz pieniądze. I tylko dawać, jedyny pomysł na politykę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bymkhcc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Wow, wybrałeś tak bardzo oryginalny sposób na obwieszczenie światu, że jesteś niedojrzałym buntownikiem, który nasłuchał sie sex pistols i postanowił zostać anarchistą, programów nie przeczytał, polityką i światem się nie interesuje i nawet mu się nie chce. Na dowód swoich twardych poglądów kup sobie naszywkę na plecak i napisz wiersz na karcie do głosowania, którego i tak nie przeczyta, tylko od razu odhaczy "głos nieważny" i wywali na stertę kart innych licealistów, którzy zaznaczyli kratkę "król julian". Wow, szacuneczek, perswazja taka mocna, taki młody a taki mądry, wow. Tylko tacy inteligentni, odważni i silni obywatele jak ty mogą zmienić tę rzeczywistość

Dzieki, poczulam sie mlodo :) chodzi o wypelnienie obowiazku wyborczego, poszlam, grekwensja byla, podpisalam sie.

tacy jak Ty/Pan/Pani (bo tak sie zwracamy do nieznajomych, ale nawet my- anarchisci to wiemy) tupaja nozkami kiedy ktos nie chce poprzec ich partii.

Ja wiem o czym mowie, pracowalam w budzetowce kilka lat i co sie tam dzieje to wiedza tylko “tubylcy”, tam polityka wylewa sie bokami. Naogladalam sie jak ludzi przerzucaja z urzedu do urzedu, bo weszla nowa partia i trzeba zrobic miejsce żonce dyrektora innego dzialu.

Ba! Ja na oczy nie widzialam ludzi, ktorzy byli na listach płac. Pracownicy-widomo.

Nie wspomnę o przetargach na grube miliony. Co tam sie wyrawia!

Jakbys tak byla rozeznana w polityce, ale nie tylko ostaniej pieciolatce, ale chociaz ostatnie 20 lat to bys zauwazyla jak ci twoi politycy zmieniaja partie, co za tym idzie - poglady. Taki czlowiek nie ma kregoslupa, gra jak mu zagraja, byle tylko kasa sie zgadzala i byleby nikt jego zonki z sekretariatu w urzedzie nie przeganial.

I na kogo ja mam glosowac? A wy sobie wierzcie w te programy wyborcze.

Ja robie wg wlasnego sumienia , a sumienie mi mowi “nie rob nic”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×