Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak tylko PiS wygra wybory to zaraz paliwo wróci na 6 złotych

Polecane posty

Gość nice

Ojciec braci Kaczyńskich był w Powstaniu Warszawskim i w Armii Krajowej.

Z wikipedii: 

Cytat

Od 1980 był członkiem NSZZ „Solidarność”[8]. Był inwigilowany przez komunistyczny Urząd Bezpieczeństwa w związku z jego służbą w Armii Krajowej, a później przez Służbę Bezpieczeństwa w związku z opozycyjną działalnością jego synów[12]. Nie wstąpił do PZPR, od 1976 należał do ZBoWiD; w okresie PRL nie uzyskał awansów i odznaczeń kombatanckich (otrzymał Złoty Krzyż Zasługi). 

Zanim sie kogoś oczerni, należałby PRZYNAJMNIEJ ruszyc mózgiem, a jak sie nie dysponuje to poszukać w google. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezo
5 godzin temu, Gość nice napisał:

Ojciec braci Kaczyńskich był w Powstaniu Warszawskim i w Armii Krajowej.

Z wikipedii: 

Zanim sie kogoś oczerni, należałby PRZYNAJMNIEJ ruszyc mózgiem, a jak sie nie dysponuje to poszukać w google. 

No wlasnie. A zolnierzy AK komuniści represjonowali i pozbawiali majątków itp. A jemu nic nie zrobili. Jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja głosuję na PIS, chciałam na lewicę ale cały instagram trąbi o tym że lewica to jedyna opcja więc się w...ilam i zaglosuje na PIS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyija
Dnia 6.10.2019 o 01:41, Gość Gruba napisał:

Śmieją się z Tuska i tej bandy jego pobratymców. Trump nas szanuje i dzięki PiS zniesie wizy. Ten ...iec i złodziej Schetyna i Biedroń niech waracaja do swoich a wypad z mojego kraju. 

Tylko PiS!

Czy wiesz ze to nie tak ze PiS załatwił te wizy? Warunkiem przejścia Państwa do ruchu bezwizowego jest procent promowy przyznania wizy poniżej 3%. Spełniliśmy ten warunek i jest. Nie żaden PiS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HjkkJa
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tez tak uwazam i glosuje na pis.

Czy ty jesteś poważna?? PiS ???? Wiesz co się stanie jak podwyższa najniższa krajowa??? Połowa ludzi w Polsce będzie zarabiała najniższa krajowa! Będziemy biednym państwem. Wzrosną ceny!!! I co wtedy z emerytami którzy nie neda mieli 4000?? Poumierają z głodu!!!! Tylko konfederacja! Obniżenie podatków i wolność gospodarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
15 godzin temu, Gość Bymkhcc napisał:

Dzieki, poczulam sie mlodo :) chodzi o wypelnienie obowiazku wyborczego, poszlam, grekwensja byla, podpisalam sie.

tacy jak Ty/Pan/Pani (bo tak sie zwracamy do nieznajomych, ale nawet my- anarchisci to wiemy) tupaja nozkami kiedy ktos nie chce poprzec ich partii.

Ja wiem o czym mowie, pracowalam w budzetowce kilka lat i co sie tam dzieje to wiedza tylko “tubylcy”, tam polityka wylewa sie bokami. Naogladalam sie jak ludzi przerzucaja z urzedu do urzedu, bo weszla nowa partia i trzeba zrobic miejsce żonce dyrektora innego dzialu.

Ba! Ja na oczy nie widzialam ludzi, ktorzy byli na listach płac. Pracownicy-widomo.

Nie wspomnę o przetargach na grube miliony. Co tam sie wyrawia!

Jakbys tak byla rozeznana w polityce, ale nie tylko ostaniej pieciolatce, ale chociaz ostatnie 20 lat to bys zauwazyla jak ci twoi politycy zmieniaja partie, co za tym idzie - poglady. Taki czlowiek nie ma kregoslupa, gra jak mu zagraja, byle tylko kasa sie zgadzala i byleby nikt jego zonki z sekretariatu w urzedzie nie przeganial.

I na kogo ja mam glosowac? A wy sobie wierzcie w te programy wyborcze.

Ja robie wg wlasnego sumienia , a sumienie mi mowi “nie rob nic”.

Przeczytaj proszę program konfederacji. Posłuchaj na yt debaty dr Mentzena w rmffm! Czy to do Ciebie nie przemawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.10.2019 o 14:52, Gość gosc napisał:

PiS góra. Mam nadzieję że wygrają. To jedyna szansa dla naszego kraju. 

Brawo, właśnie takich ...i potrzebuje ta partia. Móżdżek wielkości orzeszka i bezwartościowe, puste hasła oraz analfabetyzm ekonomiczny. Gratuluję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.10.2019 o 14:52, Gość gosc napisał:

PiS góra. Mam nadzieję że wygrają. To jedyna szansa dla naszego kraju. 

Brawo, właśnie takich ...i potrzebuje ta partia. Móżdżek wielkości orzeszka i bezwartościowe, puste hasła oraz analfabetyzm ekonomiczny. Gratuluję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuz

Pis

 

 

 

m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

f

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z

 

 

 

 

 

 

h

 

 

 

s

 

d

d

f

c

d

d

d

 

s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

r

d

x

xd

d

c

d

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dd

c

df

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xix

Bh

 

d

d

d

 

 

 

 

 

 

 

d

 

 

 

 

d

 

 

w

 

 

 

c

 

c

c

 

cm

jm

 

u

 

 

 

 

 

 

h

 

 

h

h

y

 

h

h

 

 

 

h

 

 

hh

 

h

 

h

h

 

h

h

g

d

d

 

s

we

 

dc

f

g

go

ddd

 

 

 

 

 

 

d

 

d

d

d

d

d

d

 

d

d

dfgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thorr

A ja na lewicę bo PiS tak się panoszy ze trzeba mu nosa utrzeć. Ja nic od nich nie dostałem. Dzieci nie mam, mi nic nie dają tylko zabierają. Poza tym nic nie robią w kwestii smogu a ja chcę pożyć jeszcze trochę. Dlatego LEwica, bo oni maja spore plany w tym zakresie i wiem ze nie beda jak Pis blokować europejskich umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co?

Właśnie przejechałam parę km i ceny benzyny wszędzie poniżej 5. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×