Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mayah

Gdzie w Polsce można kupić ebooki

Polecane posty

Gość Mayah

Nie mieszkam od lat w pl. Szukam w necie książki w jezyku polskim jako eBook i nigdzie nie mogę znaleźć. Wszędzie są tylko wersje papierowe. Chodzi o książkę bogaty ojciec biedny ojciec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E-book point wpisz bo nie mogę wkleić linku

Książkę czytałam, polecam jak również inne pozycje autora. Jednak on jak i wielu innych zarobilo ten milion wydając takie książki, a nie idąc śladem rad udzielanych w książkach 😉 ale lektura spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Przecież w każdej internetowej księgarni są ebooki dostępne. Może akurat ta twoja książka nie doczekała się wersji ebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayah
26 minut temu, Gość Gość napisał:

E-book point wpisz bo nie mogę wkleić linku

Książkę czytałam, polecam jak również inne pozycje autora. Jednak on jak i wielu innych zarobilo ten milion wydając takie książki, a nie idąc śladem rad udzielanych w książkach 😉 ale lektura spoko

Na ebook point tez niedpstepna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayah

Kurcze.. To taka popularna książka, tyle osób ja czytało i polecało aż dziwne ze w całym necie nie można znaleźć jednego ebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mayah napisał:

Kurcze.. To taka popularna książka, tyle osób ja czytało i polecało aż dziwne ze w całym necie nie można znaleźć jednego ebooka

Ja też mam zwykłą książkę, resztę ściągnąłam z chomikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest na chomikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

na chomiku jest z błędami wiem bo ściągałam. Początek niby Ok a później złe powklejane kawałki powtarzane kilka razy. Nie da się czytać trzeba kupić normalna książkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Olga napisał:

na chomiku jest z błędami wiem bo ściągałam. Początek niby Ok a później złe powklejane kawałki powtarzane kilka razy. Nie da się czytać trzeba kupić normalna książkę 

Ale tam jest wielu użytkowników, spróbuj u innych. Ja raz tylko ściągnąłam cos co okazało się pierwszymi rozdziałami tylko. Poza tym nigdy nie miałam problemu. Płatne pdf zwykle są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×