Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Tak realnie jak myslicie jaki procent kobiet powiedzmy 27 letnich bylby gotow zwiazac sie i stworzyc malzentwo z mezczyzna 40 letnim?

Polecane posty

Gość gosc

zapraszam do szczerych wypowiedzi i dyskusji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli byłby zadbany (w sensie szczupły, fajnie ubrany i nie smierdzkal papierosami tylko perfumami) do tego z poczuciem humoru i zaradny to są szanse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Ja mialam 28 lat to byłam w stanie z 40 latkiem. Z oporami i jednak myślałam ze stać mnie na lepszego. Ale ten miał dom, kasę, dużego 20 cm i miał powodzenie u kobiet. Nie był to byle kto. Choć stary. I te różnice wyszły w dalszej perspektywie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh

A dlaczego szukasz 27 latki a nie 40 latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dokładnie 27 lat.  Spotykam się z 41 latkiem.  On rozwiedziony ja panna. 

Na początku to nie miało być nic poważnego.  Postawił drinka mi i koleżance w klubie.  I już tu była zasadnicza różnica.  Raz, że zrobił to kulturalnie, a dwa, że był bardzo pewny siebie. Z wyglądu na 35 lat.  Przetanczylismy cała noc, później gorący romans.  Powiem tak, nikt nie potrafił stworzyć takiej otoczki do seksu jak on. Raz romantycznie , raz wulgarnie, nieraz w ogóle nie było stosunku tylko jakieś dziwne zabawy :). oprócz tego bardzo rozsądny facet i mądry. Jedyny który nie bał się powiedzieć że na coś to nie stać, a w sumie to był zamozniejszy niż inni. Po miesiącu byłam zakochana po uszy i trwa to do dzisiaj, już 4 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko

200% jeżeli mają młodsze siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
8 minut temu, Gość Lekko napisał:

200% jeżeli mają młodsze siostry

😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wcale nie jest taka duża różnica wieku. Nie jest też duża mentalnie. Kobieta, która ma 27 lat to już po studiach, pracuje itd. Przyznam szczerze, że o wiele większe grożą ludziom różnice, niż 13 lat - i to bez względu na wiek. Ja nie mam już 27, ale proporcjonalnie mój facet jest nieźle starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×