Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gisc123344

Tak bardzo czegos żałuję że z tej żałości usycham....

Polecane posty

Gość Gisc123344

Chciałabym już umrzeć. Zamknąć oczy. Czulabym blogi spokój. Nie byłoby problemów. Nikt by mnie już nie wyklinal. Tak bardzo żałuję, że nie wiedziałam że można czegoś aż tak żałować. 

Gdyby nie dzieci, to by już dawno mnie tu nie było... Muszę zostać tu na ziemi i ich chronić. Jeśli bym odeszła to oni by im s. p. ier. do.lil.i życie tak jak mi.. Może gdy dzieciaki dorosna to wkoncu będę mogła odejść spokojnie...

Tak bardzo chciałabym żeby ktoś zwyczajnie zapytał co u mnie. Żeby usiadł obok, pogłaskal po ramieniu, nie oceniał. Serce mnie tak ściska i boli... 

Na fejsie wszyscy tacy szczęśliwi... spacerki z rodzinka, wakacje, w tle widać budujące się domy, dobrze wyposażone mieszkania... Zwyczajnie zazdroszczę. Kto by tam ze mną gadał, według innych chyba jestem podgatunkiem człowieka. .. Bo nie mam zrobionych paznokietkow jak inne, w domu bieda aż wstyd kogoś wpuscic, mąż mnie traktuje jak scierwo. Tak bardzo mi wstyd... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gisc123344 napisał:

Chciałabym już umrzeć. Zamknąć oczy. Czulabym blogi spokój. Nie byłoby problemów. Nikt by mnie już nie wyklinal. Tak bardzo żałuję, że nie wiedziałam że można czegoś aż tak żałować. 

Gdyby nie dzieci, to by już dawno mnie tu nie było... Muszę zostać tu na ziemi i ich chronić. Jeśli bym odeszła to oni by im s. p. ier. do.lil.i życie tak jak mi.. Może gdy dzieciaki dorosna to wkoncu będę mogła odejść spokojnie...

Tak bardzo chciałabym żeby ktoś zwyczajnie zapytał co u mnie. Żeby usiadł obok, pogłaskal po ramieniu, nie oceniał. Serce mnie tak ściska i boli... 

Na fejsie wszyscy tacy szczęśliwi... spacerki z rodzinka, wakacje, w tle widać budujące się domy, dobrze wyposażone mieszkania... Zwyczajnie zazdroszczę. Kto by tam ze mną gadał, według innych chyba jestem podgatunkiem człowieka. .. Bo nie mam zrobionych paznokietkow jak inne, w domu bieda aż wstyd kogoś wpuscic, mąż mnie traktuje jak scierwo. Tak bardzo mi wstyd... 

Nikt nie chce z tobą gadać, bo jesteś przeżarta tą swoją zazdrością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc12344

Czy to naprawde dziwne że zazdroszcze ludziom szczęśliwego małżeństwa i godnych warunków? To nie żadna chora zazdrość. Cieszę się szczęściem innych, a niech mają, co mi tam. Po prostu żałuję że źle wybrałam i to w kilku kwestiach i teraz nie mogę tego przebolec... Po prostu... Zresztą pal licho we mnie. Szkoda mi tylko moich dzieci ze pochodzą chyba z patologiczne rodziny, jak się okazuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gisc123344 napisał:

Chciałabym już umrzeć. Zamknąć oczy. Czulabym blogi spokój. Nie byłoby problemów. Nikt by mnie już nie wyklinal. Tak bardzo żałuję, że nie wiedziałam że można czegoś aż tak żałować. 

Gdyby nie dzieci, to by już dawno mnie tu nie było... Muszę zostać tu na ziemi i ich chronić. Jeśli bym odeszła to oni by im s. p. ier. do.lil.i życie tak jak mi.. Może gdy dzieciaki dorosna to wkoncu będę mogła odejść spokojnie...

Tak bardzo chciałabym żeby ktoś zwyczajnie zapytał co u mnie. Żeby usiadł obok, pogłaskal po ramieniu, nie oceniał. Serce mnie tak ściska i boli... 

Na fejsie wszyscy tacy szczęśliwi... spacerki z rodzinka, wakacje, w tle widać budujące się domy, dobrze wyposażone mieszkania... Zwyczajnie zazdroszczę. Kto by tam ze mną gadał, według innych chyba jestem podgatunkiem człowieka. .. Bo nie mam zrobionych paznokietkow jak inne, w domu bieda aż wstyd kogoś wpuscic, mąż mnie traktuje jak scierwo. Tak bardzo mi wstyd... 

Czego tak bardzo żałujesz w swoim życiu? Coś zrobiłaś, kogoś skrzywdzilaś czy Ciebie skrzywdzono? Dziewczyno to co ludzie umieszczają na Facebooku czy instagramie to często jest tylko aby się pokazać przed innymi a tak w rzeczywistości to kolorowo nie jest. Jak masz ochotę porozmawiać to odezwij się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gisc12344 napisał:

Czy to naprawde dziwne że zazdroszcze ludziom szczęśliwego małżeństwa i godnych warunków? To nie żadna chora zazdrość. Cieszę się szczęściem innych, a niech mają, co mi tam. Po prostu żałuję że źle wybrałam i to w kilku kwestiach i teraz nie mogę tego przebolec... Po prostu... Zresztą pal licho we mnie. Szkoda mi tylko moich dzieci ze pochodzą chyba z patologiczne rodziny, jak się okazuje... 

Nie to nie jest dziwne! Jest wiele ludzi którym się w życiu nie poszczęściło i po prostu jest im żal, że jedni mają praktycznie wszystko ( zdrowie, miłość partnera i szacunek, pieniądze....) a inni nic. Jesteś jeszcze młoda, możesz coś zmienić aby żyło ci się lepiej. Może pomyśl co możesz zrobić aby polepszyć swój i dzieci los.Nie możesz tak pesymistycznie myśleć, musisz być silna dla swoich  dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nikt nie chce z tobą gadać, bo jesteś przeżarta tą swoją zazdrością.

 A ty nie masz za grosz empatii i taktu. Dziewczyna pisze, że ma ciężkie życie, dokonała złe wybory życiowe ma dość a ty jej piszesz" przeżarta zazdrością" Moim zdaniem to jest po prostu żal, że inni żyją godnie a ona ma biedę. Jak masz kogoś jeszcze bardziej zdołować to lepiej już nic nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×