Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bronka

Szkoła językowa w Lublinie

Polecane posty

Gość bronka

Czy ktoś z Was uczył się w Lublinie w szkole języka angielskiego Co ludzie powiedzą? 

Jakie macie opinie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja akurat mogę z doświadczenia polecić szkołę tutlo. Oferuję lekcję online- a to bardzo wygodne rozwiązanie. Sama uczę się z nimi już kilka miesięcy i jestem zadowolona z efektów. Wiem, że można odbyć lekcję próbną gdybyś chciała zobaczyć jak to wygląda w praktyce( ja taką miałam) i pomogła mi się ona zdecydować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Z Tutlo także korzystam, bardzo fajne rozwiązanie dla osób które np pracują z domu, można bez problemu uczyć się zresztą skąd tylko się chcę, lekcje sa prowadzone fajne, ja mam komfort nauki z domu i efekty widzę i czuję u sibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Dzięki namowa siostry tez uczę się w TUTLO. Lekcje są sprawnie i rzeczowo prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabeleeeczkaaaa

czuję, że to jest mój czas! zacznę lekcje z Tutlo, bo jak nie teraz to kiedy?! Pracuję od 10, a skoro lektorzy są dostępni od 7 rano, to mogę 20 min dziennie poświęcić na samorealizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Tez uczę się z tutlo! Skusiły mnie elastyczne godziny nauki- to bardzo wygodne jeśli sam mogę wybrać godzinę na lekcję. Poza tym, na dobrą sprawę wystarczy tablet z internetem i uczyć się mogę praktycznie w każdym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

I jak dla mnie tutlo okazało się super rozwiązaniem. Uczę się kiedy mam ochotę i czas a do tego lekcje mogę odpalić praktycznie w każdym miejscu- wystarczy tablet z dostępem do internetu i gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×