Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie miałem żadnej prezerwatywy podczas seksu, co powinien teraz zrobić ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że przedwczoraj byłem na imprezie u kumpla podczas której się upiłem. Nie byłem zbytnio w stanie 10km iść do domu, wiec poszedłem spać do pokoju gościnnego. Problem polega na tym, że do pokoju po 5 minutach weszła dziewczyna, której się podobam, postanowiła więc pójść na całego, najpierw rozebrała się do naga, a później dosłownie wlazla mi do łóżka i zaczęła mnie całować, zdjęła mi bokserki, a to mnie mega podnieciło i sam nie mogłem się powstrzymać, no i stało się, wiem, że wytrysk był prosto do pochwy, a ja nie miałem żadnej prezerwatywy, bo nie sądziłem, ze spotka mnie aż taka sytuacja, dopiero rano zorientowałem się co tak naprawdę się stało, postanowiłem szybko się ubrać i wyjść, a dziewczynę zostawiłem która i tak jeszcze spała. Ja naprawdę nie wiem co mam zrobić, a przejmuje się jak cholera. Ona jedyne co teraz mi pisze to że było bardzo cudownie i że chętnie by to powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada

Zarezerwuj miejsce w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 33
57 minut temu, Gość Wujek dobra rada napisał:

Zarezerwuj miejsce w przedszkolu

Tak jak mówisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
26 minut temu, Gość On 33 napisał:

Tak jak mówisz 

Nie martw się napewno bierze tabletki antykoncepcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Ago!

Chciałem chłopaka postraszyć, żeby na przyszłość był uważniejszy, a ty moje strachy rozbroiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie poszłaby na całość nie będąc zabezpieczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O, czyżby?
1 minutę temu, Wolena napisał:

Nie poszłaby na całość nie będąc zabezpieczoną.

Dziewczyny nie wpadają?

Dlaczego się skrobią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość O, czyżby? napisał:

Dziewczyny nie wpadają?

Dlaczego się skrobią?

Wpadają. Ale nie podejrzewam dziewczyny aż o taką głupotę, by współżyła z chłopakiem, z którym nie jest w stałym związku bez żadnego zabezpieczenia. Nie mieści mi się to w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak

Jak ją  jechałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
20 minut temu, Gość Oj Ago! napisał:

Chciałem chłopaka postraszyć, żeby na przyszłość był uważniejszy, a ty moje strachy rozbroiłaś.

Wiesz nigdy nie wiadomo co się może zdazyc.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitu

Przelec ja jeszcze raz na trzeźwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xop

Co wy tu ludzie piszecie..

 Jeśli obawiasz się ciąży u dziewczyny to może zasugeruj jej tabletkę po ? Najlepiej jak najszybciej. 

 

A moim zdaniem jeśli dziewczyna ci się podoba, to pisz do niej, spotkaj się, pogadaj. Zobacz co wyjdzie z tego dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dlaczego ludzie są tak obrzydliwi? gorzej niż psy na ulicy

alkohol to nie wymówka, licz sie z konsekwencjami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Xop napisał:

Co wy tu ludzie piszecie..

 Jeśli obawiasz się ciąży u dziewczyny to może zasugeruj jej tabletkę po ? Najlepiej jak najszybciej. 

 

A moim zdaniem jeśli dziewczyna ci się podoba, to pisz do niej, spotkaj się, pogadaj. Zobacz co wyjdzie z tego dalej

Jest atrakcyjną dziewczyną i mi się podoba, problem mój natomiast polega na tym, że z tą dziewczyną jest coś nie tak, no bo jeżeli wskakuje do łóżka zwykłemu koledze i idzie na całość to skąd ja mam pewność, że nie robi tak z każdym ? Czy takie zachowanie nie dyskryminuje dziewczyny ? Ja nie chce mieć dziewczyny lekkich obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamte
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja naprawdę nie wiem co mam zrobić, a przejmuje się jak cholera. 

Jak to co? Leć po kwiaty i pierścionek.

44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy takie zachowanie nie dyskryminuje dziewczyny ? Ja nie chce mieć dziewczyny lekkich obyczajów.

Nosz k... a pukać to ją chciałeś... Czy ludzie w obecnych czasach zatracili zdolność rozmowy twarzą w twarz, czy wszystko muszą przepuścić przez internet i słuchać niekoniecznie mądrych a czasem nawet złośliwych?... Tak do przemyślenia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczek

A jak spiralę założyła to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Tamte napisał:

Jak to co? Leć po kwiaty i pierścionek.

Nosz k... a pukać to ją chciałeś... Czy ludzie w obecnych czasach zatracili zdolność rozmowy twarzą w twarz, czy wszystko muszą przepuścić przez internet i słuchać niekoniecznie mądrych a czasem nawet złośliwych?... Tak do przemyślenia dla Ciebie.

Po jakie kwiaty i pierścionek przecież ona nie jest moją narzeczoną tylko koleżanka z pracy.

 

Przecież to nie ja ją pukalem, tylko ona mnie. Czytałaś pytanie ? To ona wlazla do mojego pokoju, rozebrała się i wskoczyła do łóżka na mnie. Rozumiem gdyby ona była moja żona czy dziewczyna ale nie jest, więc jak ze mną to zrobiła to mogła z 15 innymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Praktycznie taki sam opis sytuacji był na forum wczoraj albo przedwczoraj. Jedyna różnica, to wcześniej była dziewczyna, z którą chłopak się rozstał dwa miesiące wcześniej. 

I jak na takie tematy można poważnie odpowiadać, jeśli co chwilę pojawia się prawie identyczna historyjka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

Wtf? A ja bym nie chciała takiego chłopa jak Ty, co się urżnie jak świnia, a potem całe zło zwala na alkohol. Ona może i szm*ta, ale Ty też myślisz pind*lem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamte
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po jakie kwiaty i pierścionek przecież ona nie jest moją narzeczoną tylko koleżanka z pracy.

 

Przecież to nie ja ją pukalem, tylko ona mnie. Czytałaś pytanie ? To ona wlazla do mojego pokoju, rozebrała się i wskoczyła do łóżka na mnie. Rozumiem gdyby ona była moja żona czy dziewczyna ale nie jest, więc jak ze mną to zrobiła to mogła z 15 innymi. 

Nie wyczułeś sarkazmu czyli IQ masz raczej mizerne.

W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak udać się na policję, ona Cię po prostu ordynarnie zgwałciła!... Zostanie aresztowana a potem minimum 2 lata więzienia i masz spokój. To też sarkazm gdybyś się znów nie połapał.

Szkoda, że nie odniosłeś się do dalszej części mojej wypowiedzi na temat rozmowy z tamtą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 22:27, Gość Aga napisał:

Nie martw się napewno bierze tabletki antykoncepcyjne. 

Lub ma HIV, a w nieco lepszym przypadku rzeżączkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

quickhivtest Twoim przyjacielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×