Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że w Polsce na rodzinie najlepiej znają się bezdzietni a na seksie księża!

 

Powtarzanie utartych haselek,znowu nuda na pokładzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam, że to bardzo nie jest w porządku aby sam facet pracował na całą rodzinę. Źle bym się z tym czuła. Wiadomo, że w każdej rodzinie jest lżej kiedy oboje małżonków pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nikt mnie nie wymieni a jeśli nawet, to mam to gdzieś. znam swoją wartość, jestem wszechstronnie utalentowana i nie muszę leczyć swoich kompleksów na kafeterii, jak ty 🙂

Widzieliśmy Cię w telewizorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nikt mnie nie wymieni a jeśli nawet, to mam to gdzieś. znam swoją wartość, jestem wszechstronnie utalentowana i nie muszę leczyć swoich kompleksów na kafeterii, jak ty 🙂

To że sobie powiesz, że taka jesteś nie znaczy ,że taka jesteś ..co najwyżej że masz wysokie mniemanie o sobie i przerost ego a to jeszcze nie świadczy o prawdziwym talencie , trochę kobiecej skromności życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bimba napisał:

Nie bierzesz tego na poważnie???

Nie wiem czy wiesz ale ten pan jest posłem i stanowi prawo w twoim kraju!!!

Nikt tego człowieka nie poprze... To co on gada to jakaś abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie. To są marzenia dużej ilości kobiet - nie pracować i być na utrzymaniu męża. To może skłonic je do głosowania na nich.

współczuję mężom tym kobiet. Pewnie niektórzy by się cieszyli ale z drugiej strony, co to za wyzwanie intelektualne, mieć kure domową w domu, bez ambicji. Znam wielu facetów, moich kolegów, którzy gardziliby dziewczynami - bluszczami. Nie wiem też, która normalna kobieta nie czułaby się poniżona prosząc faceta o drobne na waciki.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie. To są marzenia dużej ilości kobiet - nie pracować i być na utrzymaniu męża. To może skłonic je do głosowania na nich.

Np te które zarabiają bardzo mało i uważam , że to ok jak ktoś się chce poświęcić rodzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Bimba napisał:
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahah, widziałam to ale nawet nie biorę tego na poważnie, widać że Pan lekko "nawiedzony" 

Nie bierzesz tego na poważnie???

Nie wiem czy wiesz ale ten pan jest posłem i stanowi prawo w twoim kraju!!!

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

współczuję mężom tym kobiet. Pewnie niektórzy by się cieszyli ale z drugiej strony, co to za wyzwanie intelektualne, mieć kure domową w domu, bez ambicji. Znam wielu facetów, moich kolegów, którzy gardziliby dziewczynami - bluszczami. Nie wiem też, która normalna kobieta nie czułaby się poniżona prosząc faceta o drobne na waciki.
 

Haha, ja ostatnio byłam na zakupach w Zarze i od kasy odchodzila jakaś para , on chyba kupował ciuchy lasce. Dziękowała mu jeszxze w sklepie 😄 żałosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

A mnie pasuje taka perspektywa, praca mnie nudzi, zabiera czas, który mogłabym poświęcić rodzinie. Rozwijam się poza pracą. Za to nie rozumiem ludzi, którym praca i tzw. kariera przesłoniła wszystko i bez niej czują się bezwartościowi. Naprawdę myślicie, że człowiek może rozwijać się tylko w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakby nie było to wina PiS tylko i statystyki od lat, że mężczyźni więcej zarabiają. Przez testosteron wykonują zawody o większym ryzyku, nie rodzą, więc mogą też więcej czasu poświęcić na rozwój i zawodowy progres. Taka natura 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha, ja ostatnio byłam na zakupach w Zarze i od kasy odchodzila jakaś para , on chyba kupował ciuchy lasce. Dziękowała mu jeszxze w sklepie 😄 żałosc !

Typowo polskie a co Cię obchodzi życie innych ludzi? Ja pracuje ale nie wtykam nosa w portfel innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Raczej będa wspierać nadal swoją magiczną i "niezawodną" naprotechnologię (polecam sięgnąć po statystyki skuteczności) w połączeniu z gusłami i odprawianiem mszy w intencji rozrodu Polski.
Pokaz mi polityka, który choć raz przyznał się do błędu. A invitro było by zwrotem ideologicznym.

Coś ty, w końcu będą musieli zauważyć, że gusła i naprotechnologia jest mało skuteczna. Jestem pewna, że wielu polityków z PiS korzystało z in vitro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jakby nie było to wina PiS tylko i statystyki od lat, że mężczyźni więcej zarabiają. Przez testosteron wykonują zawody o większym ryzyku, nie rodzą, więc mogą też więcej czasu poświęcić na rozwój i zawodowy progres. Taka natura 🙂

Ale "panioM moNdrym " nie wytłumaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Powtarzanie utartych haselek,znowu nuda na pokładzie 

ale to jest prawda. co twoim zdaniem jest w tym nieprawdziwego? Nie widzisz w tym hipokryzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jakby nie było to wina PiS tylko i statystyki od lat, że mężczyźni więcej zarabiają. Przez testosteron wykonują zawody o większym ryzyku, nie rodzą, więc mogą też więcej czasu poświęcić na rozwój i zawodowy progres. Taka natura 🙂

Niestety ale to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, ja ostatnio byłam na zakupach w Zarze i od kasy odchodzila jakaś para , on chyba kupował ciuchy lasce. Dziękowała mu jeszxze w sklepie 😄 żałosc !

A ty się zastanów czy twój facet by ci coś kupił gdybyś nie pracowała bo jak nie to też słabo , jest z Tobą tylko dla kasy i lepszego życia, ja pracuje ale wiem że gdybym się chciała poświęcić rodzinie to sam by się pytał czego potrzebuje, a nie wydzielal na waciki jak wasi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale to prawda. 

Właśnie takie wszystkie mądre a która wsiadzie na tira żeby przewozić materiały wybuchowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
7 minut temu, Gość gość napisał:

Jakby nie było to wina PiS tylko i statystyki od lat, że mężczyźni więcej zarabiają. Przez testosteron wykonują zawody o większym ryzyku, nie rodzą, więc mogą też więcej czasu poświęcić na rozwój i zawodowy progres. Taka natura 🙂

Po części musze się zgodzić, pewnych fizycznych spraw nie przeskoczymy, kobiety rzadziej ryzykują życiem na platformach. ALE.

Sa zawody, gdzie statystycznie facet zarabia więcej robiąc to samo - lekarz (nikt mi nie wmówi, że kobieta chiri\urg nie potrafi podjąć ryzyka, bo sama zostałam uratowana w krytycznej sytuacji właśnie przez kobietę), pielegniarz, chociażby naukowiec/doktorant (znam z opowieści koleżanek z uczelni), częściej też kobiety sa zwalniane pod rożnymi pretekstami.

Poza tym uważam, że powinniśmy pójść sladem krajów skandynawskich, gdzie urlopem rodzicielskim rodzice mogą dysponować dowolnie. Dzięki czemu pracodawca nie jest w stanie przewidzieć, na ile kobieta/mężczyzna po porodzie zniknie z pracy. Prowadzi to do tego, że kobiety juz na starcie traktowane sa na równi. Podobnie wiek emerytalny powinien zostać zrównany, ponieważ tutaj często kobiety sa bardziej poszkodowane niższymi świadczeniami. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że przywileje dla kobiet działają na ich niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, ja ostatnio byłam na zakupach w Zarze i od kasy odchodzila jakaś para , on chyba kupował ciuchy lasce. Dziękowała mu jeszxze w sklepie 😄 żałosc !

może to galerianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość goscik napisał:

gdzie ta rodzina ma możliwość wychowania trójkę czy czwórkę dzieci przy odpowiednim zarabianiu przez męża odpowiedniej pensji

Należy się uczyć od tego pana, jak mówić, żeby finalnie słuchacz/czytelnik miał wrażenie, że nic nie usłyszał/przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy szczuje na PIS a oni ze wszystkich rządów najmniej ingeruja w życie i sprawy ludzkie , gdyby PO sobie coś ubzduralo to by nie było przebacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

może to galerianka?

Albo siostra która dostała coś na prezent albo dziewczyna? Nie powinno się wyciągać pochopnych wniosków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, ja ostatnio byłam na zakupach w Zarze i od kasy odchodzila jakaś para , on chyba kupował ciuchy lasce. Dziękowała mu jeszxze w sklepie 😄 żałosc !

to nieźle masz, że z owoców swojej pracy możesz co najwyżej iść do lumpeksów pokroju Zara 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z Ukrainy. Jak skąd 😒

A po co mają tu przyjeżdżać Ukrainki skoro kobieta nie będzie mogła tu dobrze zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna córka

Moim zdaniem to pierwszy krok do zniewolenia kobiet. Coś jak w "Opowieść podręcznej" - za chwilę nam konta w bankach potrzebne nie będą, uczelnie niedostępne dla kobiet i czytać też nam zabronią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

To że sobie powiesz, że taka jesteś nie znaczy ,że taka jesteś ..co najwyżej że masz wysokie mniemanie o sobie i przerost ego a to jeszcze nie świadczy o prawdziwym talencie , trochę kobiecej skromności życzę 

No cóż rzeczywiście jestem nieudacznikiem skoro:

- od 4 lat prowadze własną firmę kreatywną, niedługo ale z sukcesami

- zatrudniam obecnie 14 osób, mogłoby być więcej ale i tak uważam to za sukces jak na polskie warunki, dobrze mi idzie zarządzanie zespołami a branża kreatywna rządzi się swoimi prawami, jest to bardzo trudny rynek

- nigdy nie miałam długów, firma świetnie zarabia, nigdy nie pożyczyłam od nikogo pieniędzy na firmę, sama ją rozwijam

- zanim zatrudniałam ludzi sama wykonywałam 100% kreatywnej roboty, sama zdobywałam i utrzymywać klientów więc nie mozna odmówić mi talentu

- po 3 latach intensywnej pracy z nadgodzinami wreszcie mogę odetchnąć, pracować 4-5 h dziennie i cieszyć się życiem

- nigdy nie zamierzam iśc na emeryturę, planuję się rozwijać do u s r a n e j śmierci

 

ale ty i tak mi bedziesz wmawiać, że to przerost ego i jestem zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

To że sobie powiesz, że taka jesteś nie znaczy ,że taka jesteś ..co najwyżej że masz wysokie mniemanie o sobie i przerost ego a to jeszcze nie świadczy o prawdziwym talencie , trochę kobiecej skromności życzę 

No cóż rzeczywiście jestem nieudacznikiem skoro:

- od 4 lat prowadze własną firmę kreatywną, niedługo ale z sukcesami

- zatrudniam obecnie 14 osób, mogłoby być więcej ale i tak uważam to za sukces jak na polskie warunki, dobrze mi idzie zarządzanie zespołami a branża kreatywna rządzi się swoimi prawami, jest to bardzo trudny rynek

- nigdy nie miałam długów, firma świetnie zarabia, nigdy nie pożyczyłam od nikogo pieniędzy na firmę, sama ją rozwijam

- zanim zatrudniałam ludzi sama wykonywałam 100% kreatywnej roboty, sama zdobywałam i utrzymywać klientów więc nie mozna odmówić mi talentu

- po 3 latach intensywnej pracy z nadgodzinami wreszcie mogę odetchnąć, pracować 4-5 h dziennie i cieszyć się życiem

- nigdy nie zamierzam iśc na emeryturę, planuję się rozwijać do u s r a n e j śmierci

 

ale ty i tak mi bedziesz wmawiać, że to przerost ego i jestem zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie najbardziej w takich tematach śmieszy, że każdy tylko uważa swój punkt widzenia za najlepszy nie myśląc o zdaniu milionów innych ludzi , nie jesteście pepkami świata , żeby wypowiadać się za kazda polke i jeszcze rozwazac własne reformy na kaffe, skoro z was takie tegie głowy czemu jeszcze nie robicie kariery w nauce ? Niestety udowadniacie , że czcze mielenie ozorem to domena kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość goscik napisał:

Po części musze się zgodzić, pewnych fizycznych spraw nie przeskoczymy, kobiety rzadziej ryzykują życiem na platformach. ALE.

Sa zawody, gdzie statystycznie facet zarabia więcej robiąc to samo - lekarz (nikt mi nie wmówi, że kobieta chiri\urg nie potrafi podjąć ryzyka, bo sama zostałam uratowana w krytycznej sytuacji właśnie przez kobietę), pielegniarz, chociażby naukowiec/doktorant (znam z opowieści koleżanek z uczelni), częściej też kobiety sa zwalniane pod rożnymi pretekstami.

Poza tym uważam, że powinniśmy pójść sladem krajów skandynawskich, gdzie urlopem rodzicielskim rodzice mogą dysponować dowolnie. Dzięki czemu pracodawca nie jest w stanie przewidzieć, na ile kobieta/mężczyzna po porodzie zniknie z pracy. Prowadzi to do tego, że kobiety juz na starcie traktowane sa na równi. Podobnie wiek emerytalny powinien zostać zrównany, ponieważ tutaj często kobiety sa bardziej poszkodowane niższymi świadczeniami. Ludzie nie potrafią zrozumieć, że przywileje dla kobiet działają na ich niekorzyść.

Ale przecież na wychowawczy w Polsce może przejść ojciec.

Ważne żeby kobieta na nich zarobiła, a to niekoniecznie się sprawdza gdyż Polki słabo się wpasowują jednak w potrzeby wolnego rynku.

I schemat złych wyborów zawodowych i edukacyjnych się reprodukuje: to jednak kobieta musi zostać z dzieckiem, gdyż jej pensja nie pokryje potrzeb całej rodziny.

Pomijając już, że w przypadku małego dziecka facet bez sentymentów pojedzie robić na rok na platforme wiertniczą a ja przynajmniej nie widząc małego dziecka przez rok bym się chyba zapłakała na śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×